Frýdlant - Jičín 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)

Hokeji nepřálo počasí, kdy se střídalo husté sněžení s mírným, ale to soupeřům kteří mají jako jedni z posledních hokejových měst, pralesní odkrytou plochu a jsou na ní tak trochu zvyklí to moc nevadilo.

Domácí měli raketový nástup ve 3. minutě si Peřina J. v úniku tvrdou střelou narazil o beton brankáře Žemličky a druhou opakovanou střelou do již odkryté branky zajistil vedení. Za chvíli bylo 2:0. To prostřelil brankáře Coufal. Pak začalo neproměňování velkého množství šancí ze strany domácích, kdy největším smolařem byl Řehák, který netrefil ani prázdnou branku. Ze známého nedáš-dostaneš, to byli hosté, kteří využili přesilovou hru a vstřelili kontaktní branku. Střelu obránce nešťastně zblokoval Čejka k osamocenému Pletkovi, který neměl problém trefit zčásti odkrytou branku.
Ve II. třetině pokračovala mizérie domácích v proměňování vyložených příležitostí a následovalo trestání ze strany Jičína, který srovnal skóre při přečíslení domácí obrany.
Závěrečnou třetinu poznamenalo velmi husté sněžení a první desetiminutovka neměla s hokejem nic společného. Naštěstí se počasí umoudřilo a v půlce třetiny se po úpravě plochy znovu začal hrát hokej. Zanedlouho domácí proměnili závar před hostujícím brankou a nejlépe se orientoval Čejka. Moc času do konce již nezbývalo a hosté se pokusili srovnat skóre hrou bez brankáře, ovšem po sedmi vteřinách se vracel zpět, protože uklidňující branku vstřelil Vološín, po vybojované přihrávce J. Peřiny. Domácí s vidinou poklidného dohrání polevili v koncentraci, čehož Jičín využil a 30 vteřin před sirénou snížil.

Branky: Čejka, Vološín, Peřina J., Coufal - Pletka, France, Winter. Vyloučení: 3:1, využití: 0:1. Frýdlant: Sýkora (Prošek) - Mikan, Peřina Petr, Peřina Jiří, Řehák, Vološín - Šlejtr, Pešek, Šír ml., Čejka, Hodač – Stříteský, Heinzl,Vrkoslav M., Sommer, Coufal – Mikyska.

K dalšímu zápasu zajíždí Frýdlant na neznámý led do Neratovic, kde se utká v premiéře s Bohemians Praha.