Zatímco dorostenci, které vede jako hlavní trenér Luboš Bouchner, v obou utkáních zvítězili a jsou na prvním místě tabulky, juniorský tým naopak dvakrát podlehl a je v 24členném pořadí nejvyšší soutěže až dvacátý.

JUNIOŘI:

SPARTA PRAHA – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 4:2 (2:1, 1:0, 1:1). Branky a nahrávky: 1. Kafka (Borovský, Sem), 10. Kořínek (Kafka), 31. Kafka (Hájek), 52. Rybecký (Čížek, Pacovský) – 10. Hobza (Vařecha), 56. Kopic (Bezděk). Rozhodčí: Nečas - Svoboda, Lhotský. Vyloučení: 7:7 (navíc SPA Slaba, LIB Diviš, Niko - všichni 10 min. OT). Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – SLAVIA PRAHA 1:2 (1:0, 0:2, 0:0). Branky a nahrávky: 8. Peřina (Kolmann, Kopic) - 21. Česnek (Kachlík), 39. Kachlík (Doležal). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 51.

Bílí Tygři na Spartě sehráli těžké utkání a i přes bojovnost nezískali ani bod. Závěr utkání okořenila hromadná bitka, kterou odnesli tři hráči osobními tresty.

Doma se Slavií Tygři vstoupili do utkání lépe a první třetinu vyhráli díky brance Jiřího Peřiny. Vícekrát už ale brankáře Furcha nepřekonali a Slavia díky dvěma brankám ve druhé třetině zápas otočila. Domácím nepomohla ani krátká hra bez brankáře v závěru.

Liberec: Blažíček – Hanousek, Diviš, Niko, Zákoutský, Přibyl, Kolmann, Hobza, Hataš – Peřina, Kopic, Vopálka, Klíma, Lemfeld, M. Skalický, Bortňák, Kedršt, Vařecha, Čanky, Mizerík, Bezděk, Liška.

DOROST:

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – SPARTA PRAHA 6:0 (1:0, 1:0, 4:0). Branky a nahrávky: 19. F. Jánošík (Sobotka, Lacek), 38. Bulíř (Vašek, Kulda), 52. Bulíř (Maďar), 55. Bulíř (Maďar, Vašek), 60. Lacek (A. Jánošík), 60. Filippi (D. Skalický). Vyloučení: 7:9. Využití: 2:0. Diváci: 116.

SLAVIA PRAHA – BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:5 (0:1, 0:2, 2:2). Branky a nahrávky: 44. Hellar (Cikánek), 57. Poletín – 20. D. Skalický (Bulíř, Kudla), 24. Filippi (F. Jánošík), 37. D. Skalický (Mulač, Bittner), 54. Filippi (F. Jánošík), 59. Bulíř (D. Skalický). Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1.

V obou utkáních Tygry podržel brankář Jakub Pyrochta. Celkem pět třetin v řadě proti silným protivníkům udržel čisté konto!

Velkou zásluhu na výhře proti Spartě měl útočník Michal Bulíř, který si v utkání připsal čistý hattrick.

Den poté se libereckým mladíkům podařilo porazit i pražskou Slavii, tentokrát 5:2. Tři body do tabulky produktivity si připsal Daniel Skalický za dvě branky a jednu asistenci.

Liberec: Pyrochta – Lacek, A. Jánošík, Sobotka, Rohal, Kulda, Jurčák, Příkazský, Dám – Vlach, Filippi, F. Jánošík – Mulač, Bittner, D. Skalický – Maďar, Bulíř, , Vašek – Oppelt, Knap, Miškovský.