Junioři Bílých Tygrů Liberec smetli Vítkovice, dorost Sarezu

LIBEREC - Junioři nejprve rozdrtili Vítkovice, ale pak měli špatnou mušku proti Sareze Ostrava. Dorostenci podlehli těsně na Vítkovicích a pak přehráli Sarezu na jejím ledě.

26.11.2007

JUNIOŘI LIBERCE ROZSEKALI VÍTKOVICE. Výkonem přispěl i Jan Zákoutský (vpravo).Foto: DENÍK/Cihlář Miloslav

Junioři: Liberec - Vítkovice 8:2 (3:0, 3:1, 2:1). Domácí podali o 100 % lepší výkon než proti Ústí ve středu. Od začátku si vynutili velký tlak a v 7. minutě využil Hataš přesilovku (Niko). V 10. při hře čtyři na čtyři si beci Kolmann se Zákoutským položili dva útočníky a Kolmann zvýšil na 2:0. Poté Skalický důrazem vybojoval puk a Mizerík v pádu dal na 3:0. Také ve II. třetině měl Liberec hru pevně ve své moci, když lépe bruslil a měl i více šancí. Ve 29. hrál Liberec přesilovku a Bezděk (Diviš) přidal čtvrtý gól. Ve 31. nahodil puk Přibyl na Kedršta a Klíma zakončil v přesilové hře na 5:0. Ke konci třetiny hráli hosté 3,5 minuty přesilovku pět na tři, ale Liberec dobrým bráněním inkasoval jen jednou. Ve 40. upravil na 6:1 Chlouba po akci Vařechy ve spolupráci s Tomišem. V závěrečné třetině Tygři zvolnili a ve 42. trestuhodně volný hráč soupeře snížil na 2:6. Libereckým pak pomohla důrazná domluva trenéra a v další přesilovce Klíma (Kedršt) dal sedmý gól. Šestatřicet vteřin před koncem přinutil Peřina svým důrazem brankáře k chybě a pak trestal na 8:2.

Liberec - Sareza Ostrava 4:5 (0:1, 2:2, 2:2). Sareza sice byla důrazná, přesto měl Liberec více šancí. Jenže tentokrát nebyla koncovka. Domácí v utkání dopláceli na nedůslednost a chybovali v rozhodujících momentech. Ve 4. minutě udělali Tygři první chybu a hned prohrávali. A to i přesto, že ve zbytku třetiny doslova bušili do gólmana. Ve II. třetině měli hosté celou řadu vyloučených a jednu přesilovku (ve 24.) pět na tři Liberec využil Niko, který po přihrávce Vařechy vymetl levý růžek. Ve snaze zvrátit vývoj utkání na svoji stranu Liberečtí šli dopředu, jenže propadli v útočném pásmu a soupeř útok dva na jednoho zakončil na 1:2. Série vyloučení na straně Sarezy pokračovala a ve 29. Kajínek s Divišem připravili pozici pro Bezděka, který srovnal skóre. Jenže zase chyba Liberce, kdy tentokrát tři jeli na jednoho beka a bylo 2:3. V úvodu III. třetiny chtěl být Liberec aktivní a začal hrát na tři pětky. Ale hosté za 30 vteřin trestali chybu na 2:4. Bojovný duch Libereckých byl znát a ve 43. Liška za brankou vybojoval puk a Peřina snížil na 3:4. Tygři měli tlak, který v 53. korunoval ranou od modré Kajínek (Bezděk) při přesilovce - 4:4. Jenže znovu nedokázali domácí udržet naději, protože v 57. při vyloučení Nika a závaru hosté dali rozhodující branku, přitom předtím ujeli Bezděk s Kopicem a nedokázali překonat gólmana. Liberci nepomohla k vyrovnání ani závěrečná power-play.

Liberec: Blažíček (Sklíba) - Kajínek, Diviš, Bezděk, Mizerík, Skalický - Kolmann, Zákoutský, Kopic, Vopálka, Liška - Hataš, Niko, Vařecha, Chlouba, Tomiš - Přibyl, Hanousek, Peřina, Kedršt, Klíma - Čanky.

Dorost: Vítkovice - Liberec 2:1 (0:0, 2:0, 0:1). Domácí sehráli nejlepší zápas sezony a zrovna proti Liberci. Vítkovičtí se trefili v polovině utkání, kdy potrestali hrubé chyby Libereckých. Adam Jánošík sice ve 45. minutě snížil, ale další šance se Liberci nepodařilo protlačit za brankářova záda. Dvě minuty před koncem trefil Liberec ještě tyč, ale to bylo vše.

Sareza Ostrava - Liberec 1:5 (1:1, 0:3, 0:1). Sareza je sice v tabulce poslední, ale do poloviny zápasu dokázala „kousat“. Liberec byl celkově lepší, ale góly mu začaly padat až v závěru II. třetiny. Dobře zachytal, stejně jako proti Vítkovicím, brankář Pyrochta. Pak to bylo již jasné. Liberečtí vítězstvím zakončili základní skupinu s Moravou a od příštího utkání se budou střetávat s českými kluby.

Branky: Vlach, Bortňák, F. Jánošík, Bulíř, Filippi.

Liberec: Pyrochta - Lacek, A. Jánošík, Vlach, Bortňák, F. Jánošík - Sobotka, Rohal, Mulač, Filippi, Skalický - Kulda, Jurčák, Maďar, Bulíř, Vašek - Příkazský, Bulva, Oppelt, Šetka, Bittner.

26.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři SPECIALISTA CAD. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Různorodá a flexibilní práce pro technické specialisty s analytickým myšlením. , Práce pro významné zákazníky, profesionální zaškolení, vzdělávací program a mnohem více. , , Přidej se k nám do týmu a uvidíš sám. , , A co budeš dělat? , - pracovat na řešení pro řízení životního cyklu výrobků (PLM) , - školit naše zákazníky, - pracovat na implementačních projektech , - spravovat a testovat systém, - spolupracovat s obchodníky a techniky , , Žádné dlouholeté zkušenosti nepotřebuješ, důležitý je pro nás zájem o techniku a znalost angličtiny, vše ostatní tě naučíme. Zkušenosti s CAD systémy (CATIA, 3D Experience) jsou velkou výhodou., , Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, stravenky, vzdělávací program, teambuildingy a další. , , Chceš se o pozici dozvědět více?, Pošli životopis na email: formankova@catia.cz.. Pracoviště: B e k o engineering, spol. s r.o.-001, 1. máje, č.p. 871, 460 07 Liberec 7. Informace: Simona Formánková, +420 725 975 793. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních UKLIZEČ/UKLIZEČKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: CHARAKTERISTIKA: úklid prostor Technická univerzity v Liberci (kanceláře, sociální zařízení, chodby, učebny,…). DOVEDNOSTI: zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost, fyzická zdatnost. VZDĚLÁNÍ: základní. PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, jednosměnný provoz nebo dle plánovaných akcí od 5.00 - 13.30 hod., mzdová třída B1 podle vnitřního mzdového předpisu, pohyblivý osobní příplatek dle aktuálního výkonu. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, 28 dnů dovolené, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně. NÁSTUP: ihned, příp. dle dohody. Bližší informace Vám poskytne paní Simona Röschová, tel: 485 353 466, 724 021 870 nebo Milan Varvařovský, tel: 607 642 870. Strukturovaný životopis doručte e-mailem (simona.roschova@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je od 25.9.2018 zveřejněno na úřední desce TUL.. Pracoviště: Technická univerzita v liberci, Studentská, č.p. 1402, 460 01 Liberec 1. Informace: Simona Röschová, +420 485 353 466. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků OBSLUHA VZV - SKLADNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: Naskladňování zboží a vyskladňování zboží. Evidence zboží na PC. , Požadavky:, Řidičský průkaz VZV výhodou, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, základy na PC, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. , Vzdělání: Minimálně Střední odborné (vyučen) , Dovednosti: Práce s PC, Jednosměnný provoz (6.30 - 15.00 hod.) , Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny. , Prosíme o zaslání profesního životopisu na e-mail kuna@seaberg.cz , Kontaktní osoba: Josef Kuna +420 606 395 593. Pracoviště: Seaberg s.r.o., 463 46 Příšovice. Informace: Josef Kuna, +420 606 395 593. Služby - Služby Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, 13 100 Kč Ostatní pracovníci pro ruční čištění POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY A VEŘEJNÉ ZELENĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: tř. 1. máje 97/25, Liberec a okres Liberec, Hlásit se předem telefonicky v po - pá od 8,00 do 13,00 hod., popř. osobně v pátek v době 8.00 až 11.00 hod. v kanceláři v budově Finančního úřadu, 5. patro kanc. č. 511, ul. 1. máje 97/25, Liberec. Pracoviště: Darostav s.r.o.-001, 1. máje, č.p. 97, 460 07 Liberec 7. Informace: Mykhaylo Danylych, +420 605 900 009,777 992 608.