Junioři: Liberec - Vítkovice 8:2 (3:0, 3:1, 2:1). Domácí podali o 100 % lepší výkon než proti Ústí ve středu. Od začátku si vynutili velký tlak a v 7. minutě využil Hataš přesilovku (Niko). V 10. při hře čtyři na čtyři si beci Kolmann se Zákoutským položili dva útočníky a Kolmann zvýšil na 2:0. Poté Skalický důrazem vybojoval puk a Mizerík v pádu dal na 3:0. Také ve II. třetině měl Liberec hru pevně ve své moci, když lépe bruslil a měl i více šancí. Ve 29. hrál Liberec přesilovku a Bezděk (Diviš) přidal čtvrtý gól. Ve 31. nahodil puk Přibyl na Kedršta a Klíma zakončil v přesilové hře na 5:0. Ke konci třetiny hráli hosté 3,5 minuty přesilovku pět na tři, ale Liberec dobrým bráněním inkasoval jen jednou. Ve 40. upravil na 6:1 Chlouba po akci Vařechy ve spolupráci s Tomišem. V závěrečné třetině Tygři zvolnili a ve 42. trestuhodně volný hráč soupeře snížil na 2:6. Libereckým pak pomohla důrazná domluva trenéra a v další přesilovce Klíma (Kedršt) dal sedmý gól. Šestatřicet vteřin před koncem přinutil Peřina svým důrazem brankáře k chybě a pak trestal na 8:2.

Liberec - Sareza Ostrava 4:5 (0:1, 2:2, 2:2). Sareza sice byla důrazná, přesto měl Liberec více šancí. Jenže tentokrát nebyla koncovka. Domácí v utkání dopláceli na nedůslednost a chybovali v rozhodujících momentech. Ve 4. minutě udělali Tygři první chybu a hned prohrávali. A to i přesto, že ve zbytku třetiny doslova bušili do gólmana. Ve II. třetině měli hosté celou řadu vyloučených a jednu přesilovku (ve 24.) pět na tři Liberec využil Niko, který po přihrávce Vařechy vymetl levý růžek. Ve snaze zvrátit vývoj utkání na svoji stranu Liberečtí šli dopředu, jenže propadli v útočném pásmu a soupeř útok dva na jednoho zakončil na 1:2. Série vyloučení na straně Sarezy pokračovala a ve 29. Kajínek s Divišem připravili pozici pro Bezděka, který srovnal skóre. Jenže zase chyba Liberce, kdy tentokrát tři jeli na jednoho beka a bylo 2:3. V úvodu III. třetiny chtěl být Liberec aktivní a začal hrát na tři pětky. Ale hosté za 30 vteřin trestali chybu na 2:4. Bojovný duch Libereckých byl znát a ve 43. Liška za brankou vybojoval puk a Peřina snížil na 3:4. Tygři měli tlak, který v 53. korunoval ranou od modré Kajínek (Bezděk) při přesilovce - 4:4. Jenže znovu nedokázali domácí udržet naději, protože v 57. při vyloučení Nika a závaru hosté dali rozhodující branku, přitom předtím ujeli Bezděk s Kopicem a nedokázali překonat gólmana. Liberci nepomohla k vyrovnání ani závěrečná power-play.

Liberec: Blažíček (Sklíba) - Kajínek, Diviš, Bezděk, Mizerík, Skalický - Kolmann, Zákoutský, Kopic, Vopálka, Liška - Hataš, Niko, Vařecha, Chlouba, Tomiš - Přibyl, Hanousek, Peřina, Kedršt, Klíma - Čanky.

Dorost: Vítkovice - Liberec 2:1 (0:0, 2:0, 0:1). Domácí sehráli nejlepší zápas sezony a zrovna proti Liberci. Vítkovičtí se trefili v polovině utkání, kdy potrestali hrubé chyby Libereckých. Adam Jánošík sice ve 45. minutě snížil, ale další šance se Liberci nepodařilo protlačit za brankářova záda. Dvě minuty před koncem trefil Liberec ještě tyč, ale to bylo vše.

Sareza Ostrava - Liberec 1:5 (1:1, 0:3, 0:1). Sareza je sice v tabulce poslední, ale do poloviny zápasu dokázala „kousat“. Liberec byl celkově lepší, ale góly mu začaly padat až v závěru II. třetiny. Dobře zachytal, stejně jako proti Vítkovicím, brankář Pyrochta. Pak to bylo již jasné. Liberečtí vítězstvím zakončili základní skupinu s Moravou a od příštího utkání se budou střetávat s českými kluby.

Branky: Vlach, Bortňák, F. Jánošík, Bulíř, Filippi.

Liberec: Pyrochta - Lacek, A. Jánošík, Vlach, Bortňák, F. Jánošík - Sobotka, Rohal, Mulač, Filippi, Skalický - Kulda, Jurčák, Maďar, Bulíř, Vašek - Příkazský, Bulva, Oppelt, Šetka, Bittner.