Bílí Tygři Liberec – Slovan Ústí nad Labem 1:4 (0:2, 0:1, 1:1).

Hosté se v libereckém svatostánku zřejmě cítili lépe. Lépe bruslili a byli důraznější ve všech směrech. Již v 7. minutě se dostali do vedení, navíc přidali střelu do tyče. V 16. se Ústečtí mohli z přesilovky radovat podruhé. Libereckým se vůbec nedařilo, finální přihrávce vždy něco chybělo. Úvodní tři minuty II. třetiny sice patřili domácím, ale ve 27. hosté zvýšili na 3:0. Liberec se snažil, jenže šance, pokud byly, ztroskotaly na nepřesnostech nebo na brankáři soupeře. Ve 46. hosté potvrdili svůj den čtvrtým gólem a zápas byl rozhodnut. Liberec měl pár šancí, bohužel koncovka byla žalostná. jak je vše jednoduché, předvedl Niko. Vyměnil si puk s Chloubou i Vařechou a sám si najel na přihrávku – 1:4. To však bylo vše.

Liberec: Sklíba (Pyrochta) – Kajínek, Diviš, Vopálka, Bezděk, Kopic – Zákoutský, Kolmann, Skalický, Liška, Peřina – Hanousek, Hataš, Klíma Čanky, Mizerík – Niko, Vařecha, Chlouba, Tomiš.

V pátek hrají junioři opět doma – od 17 hodin v Tipsport areně proti Vítkovicím a v sobotu od 12 hodin se Sarezou Ostrava.