„Dva body jsou pro nás dobrým výsledkem. Nedostáváme moc gólů a vždycky nějaký vstřelíme,“ radoval se po utkání šťastný střelec.
Severočeši se museli obejít bez gólmanské jedničky Pince, který si na tréninku natrhl sval na noze. Fikrt si však v úvodu připsal několik důležitých zákroků.

„Fikrt nastupoval už dříve a vždycky podával excelentní výkony,“ pochválil svého svěřence trenér Tygrů Dušan Gregor. Dvojku Liberce nepřekonal ani ve 25. minutě či o pět minut později, kdy měl i možnost dorážky kanonýr Hruška. To jej ale tolik mrzet nemuselo, protože v tu chvíli už Slavia vedla 1:0, když v liberecké brance skončila zřejmě tečovaná střílená Kadlecova přihrávka v početní výhodě.

Další branku ale Slavia nepřidala. A na začátku třetí části ji to mrzelo. Hunkes našel krásnou přihrávkou osamoceného Pabišku, který prostřelil Svobodu a vyrovnal. V závěru normální hrací doby měli hosté velkou šanci získat tři body. Rozhodčí Minář nejprve vyloučil Žižku a poté i Hrušku. Liberec ale krátkou dvojnásobnou výhodu nevyužil a branku nedal ani při hře čtyři na tři v nastaveném čase. Druhý bod hosté přece jen získali, když v 63. minutě překonal Svobodu z brejku Klimenta.

„Doufám, že to nebude znít neskromně, ale zasloužili jsme si to,“ zářil Gregor.