Dorost: Olomouc - Liberec 2:7 (0:3, 0:2, 2:2). Hosté dokázali soustředěným výkonem připravit domácím po čtyřech výhrách potupnou porážku. Vstoupili dobře do zápasu a vlastně jej rozhodli již v první třetině. Dařilo se všem čtyřem pětkám. Branky: Vašek 2, Jurčák, Filippi, A. Jánošík, Chlouba, Skalický.

Kometa Brno - Liberec 1:5 (0:2, 1:2, 1:1). Hosté si dobře pohlídali úvodní třetinu, kdy dokázali udržet čisté konto a navíc vstřelili dvě branky. Domácí sice zápas ve II. třetině zdramatizovali kontaktním gólem, jenže Tygři přidali další dva navrch. Liberec pak musel přežít několik her v oslabení, ale neinkasoval. Navíc v závěru výhru pojistil pátým gólem.

Branky: Kulda 2, Vašek, Maďar, Vlach. Liberec: Pyrochta a Jelínek - A. Jánošík, Lacek, Vlach, Bezděk, F. Jánošík - Rohal, Sobotka, Mulač, Chlouba, Skalický - Kulda, Jurčák, Maďar, Bulíř, Vašek - Dám, Příkazský, Oppelt, Filippi, Miškovský.

Junioři: Liberec - Znojmo 4:2 (1:1, 1:0, 2:1). Tygři hrající na čtyři pětky, byli v úvodu jasně lepším týmem. Jenže gólman hosty držel nad vodou. Po tlaku přišla 7. minuta a v ní hrubka domácích, kterou hosté využili. Za sedm minut Liberec srovnal Tomišem (Peřina - Liška). Ve druhé třetině se skóre měnilo jen jednou, to když ve 23. pálil přesný Vařecha (Čanky). Rozhodnutí padlo ve 43. minutě, kdy Tomiš s Liškou vybídli ke skórování Peřinu. Za dalších 30 vteřin Lemfeld po spolupráci Klímy s Mizeríkem upravil na 4:1. Hosté jen upravili v 51. min. na konečných 2:4.

Liberec - Kometa 3:5 (0:0, 2:2, 1:3). Přestože byla třetina v režii Tygrů (střely16: 2), vše, kromě jedné tyče pochytal gólman Komety. Ve 23. udeřili po chybě hosté - 0:1. Ve 35. nahazoval puk lobem na brankáře domácí Bezděk a od toho se odrazil k Mizeríkovi - 1:1. Ve 38. Niko uvolnil Lišku a najíždějící Peřina dal na 2:1. Vše vypadalo pro Liberec nadějně, jenže ve 40. přišel brněnský „zámek“ a bylo vyrovnáno. Poslední třetina přinesla hrubé chyby v obraně i brankáře, a z nich Kometa profitovala na 5:2. Až v 58. se Liberec dočkal snížení, kdy Bezděk proměnil trestné střílení.

Liberec: Sklíba a Blažíček - Kájínek, Diviš, Kopic, Bezděk, Vopálka - Kolmann, Zákoutský, Peřina, Tomiš, Liška - Niko, Hataš, Klíma, Lemfeld, Mizerík - Přibyl, Hanousek, Skalický, Čanky, Vařech a Kedršt.

Předehrávka juniorů: Liberec - Mladá Boleslav 1:4. Branka: Skalický.