Dorost: Liberec - Vítkovice 6:5 (4:1, 2:3, 0:1). Hosté sice vedli, ale pak se Liberec rozehrál a po pěkných kombinacích vedl 4:1 a 6:2. Jenže pak přišly laciné góly, které zdramatizovaly závěr zápasu. V poslední minutě měli Tygři vyloučeného, takže soupeř hrál power-play se snahou utkání zremizovat. To se mu nakonec nepodařilo. Branky: F. Jánošík 2, Sobotka, Vlach, Mulač, Miškovský. Nahrávky: Chlouba 2, Filippi, F. Jánošík, Mulač, Vlach.

Liberec - Sareza Ostrava 4:3 (1:1, 0:0, 3:2). Liberečtí se dostali do vedení, o které přišli. Po celé řadě šancí, kdy střely končily na tyčích a břevnu se nakonec Tygrům podařilo skórovat a vedli o tři branky. Jenže v 59. minutě hosté ožili, když během 20 vteřin vstřelili dva góly. Opět se hrála dramatická koncovka, v níž hosté zkusili marně power-play.

Branky: Vlach 2, Maďar, Kulda. Nahrávky: Bulíř 2, Filippi, A. Jánošík. Liberec: Horák (Jelínek) - A. Jánošík, Lacek, Vlach, Filippi, F. Jánošík - Sobotka, Příkazský (Rohal), Mulač, Chlouba, Knapp (Bittner, Miškovský) - Kulda, Jurčák, Maďar, Vašek.

Junioři: Vítkovice - Liberec 6:2 (3:0, 1:1, 2:1). Po vyrovnaném úvodu se zásluhou přesilových her dostali domácí nejen do tlaku, ale také ve 14. minutě do vedení. Za 20 vteřin nato udělali Tygři chybu před brankou – 2:0. V 19. navíc po útoku dva na jednoho zvýšili na 3:0. Ve vyrovnané II. třetině snížil Peřina ve 36. při hře čtyři na čtyři. Tygři postupně získávali půdu pod nohama, ale domácí přidali čtvrtý gól. Do poslední třetiny nastoupil do branky Sklíba, který odolával do 45., kdy opět při hře čtyři proti čtyřem domácí dali gól. Ve 47. hráli domácí přesilovku pět na tři a bylo 6:1. Za dvě minuty se hosté z přesilovky dočkali Vopálkou (Diviš).

Ostrava - Liberec 2:1 s. n. (0:0, 0:1, 1:0, pr. 0:0, s. n. 1:0). Vyrovnaná třetina přinesla po dvou šancích na obou stranách. Ve II. třetině se Liberec díky přesilovkám dostal do náporu a byl lepším týmem. Ve 36. Kopic s Vopálkou našli Bezděka, který dal gól do prázdné brány. Ve III. třetině byla k vidění vyrovnaná hra se šancemi. Liberec však nedokázal využít přesilovky, ani tu dvojnásobnou. Domácí měli ke konci výhody z přesilovek, kdy postupně šli na trestnou lavici tři hráči. A v přesilovce pět na tři (58.) dokázali srovnat. Prodloužení přineslo jen jednu střelu na každé straně a šlo se na nájezdy. Kopic nedal, soupeř ano. Bezděk také nedal, ale domácí také ne. Ve třetí serii neproměnil Peřina a bylo dokonáno. „Rozhodčí pískal nepřesně na obě strany. Ve druhé třetině vyloučil sice po čtyřech hráčích na každé straně, ale spousty faulů, z toho řadu likvidačních, na naše hráče vůbec netrestal. Pak nám vylučoval hráče za nic. Zápas jsme dohrávali v oslabení, přitom tam byla jen jedna vysoká hůl, ostatní nic neprovedli. Navíc byl vyloučen Peřina, který ani nebyl na ledě…,“ uvedl vedoucí družstva Karel Hornický.

Liberec: Blažíček (Sklíba) - Kajínek, Diviš, Vopálka, Bezděk, Kopic - Kolmann, Hanousek, Skalický, Liška, Peřina - Zákoutský, Hataš, Vařecha, Kedršt, Mizerík - Niko, Přibyl, Jágr, Lemfeld.