Do „Zlaté skupiny", kde hrálo po sedmi nejlepších týmech z obou skupin, se Slovan dostal ze 6. místa. Ve skupině Liberečtí dosáhli výsledků: Olomouc 2:3, Příbram 3:1, Jihlava 4:0, Hradec Králové 4:1, Jablonec 1:0, Dukla Praha 3:3, Ostrava 2:2, Žilina 0:2, Sokolov 1:2, Hlinsko 2:3, Sparta Praha 0:4, 1. FC Slovácko 1:1 (celkově třetí). Zápasy ve Zlaté skupině: s vítěznou Slavií Praha 1:2, Bohemians 1905 2:2, Junior Teplice 1:1, České Budějovice 1:1, Frýdek-Místek 2:3, Plzeň 3:2.

„Kluci měli také smůlu v závěrech zápasů, kdy inkasovali. To bylo s Olomoucí 2:3, s Ostravou 2:2. A vždy po nějakých trestných kopech, kdy chybovali rozhodčí. Ale nebyly to jen jejich chyby, my jsme také neměli potřebnou kliku. Sice se nehraje
o výsledky, ale byla tam situace, kdy místo 4:0 nám připsali 4:1. Syn, který chytá, brečel, že gól nedostal. Musel jsem na toto pořadatele upozornit, ale málem došlo na facky," říká Ivan Duleba, který spolu s dalšími rodiči zajišťoval dopravu a věnovali se liberecké drobotině s trenérem Rumlerem celé tři dny. Kluci hráli velmi dobře a škoda jen některých remíz, kterých nakonec uhráli šest. „Se Slavií jsme půl minuty před koncem vedli ještě 1:0. Pak dva trestné kopy a prohrálo se. S Bohemkou se vedlo 2:0, ale opět nesmyslné dva tresťňáky znamenaly 2:2. Proč to ti rozhodčí dělali? Dětem se ubližovalo a některé z nich pak brečely," dodává Duleba.

Turnaj vyhrála Sparta před Sokolovem a 1. FC Slovácko.