V prvních dvou zápasech se klukům ještě poněkud třásla kolena a po individuálních chybách prohráli s Augsburgem 0:2 a Darmstadem 98 1:2. V dalších zápasech však už podali očekávané výkony. Postupně remizovali s pořádajícím Karlsruhe SV 0:0, když svého soupeře jednoznačně přehrávali.

S věhlasným Hamburgem SV remizovali ve vyrovnaném utkání také 0:0. Do posledního utkání nastupovali s vědomím, že pouze vítězství je posune do závěrečných bojů turnaje. Se švédským Djurgardenem podali kluci nejlepší výkon v turnaji a pouze střelecká smůla je připravila o vítězství a další postup. Remizovali 1:1.

V přátelských utkáních potom Liberečtí podlehli anglickému celku Southend United 1:2 a zvítězili s německým týmem Ettlinger SV 2:1.

Pod vedením trenérů Radomíra Poplužníka a Luboše Stýbala a vedoucího mužstva Slovan reprezentovali tito hráči: Adam Král, Michal Janďura, Jarda Šámal, Michal Havlišta, Christian Benc, Jakub Leitner, Jakub Hůza, Jan Železný, Michal Stýbal, Michal Nosek, René Ďuriš, Martin Matouš, Jan Moos, Lukáš Vlach, Tomáš Husník a Jakub Tauš.