Dále účastník Krajského přeboru VTJ Rapid Liberec podcenil lídra I. B třídy a v závěru musel „honit“ alespoň bod. Duel dvou rezerv – Rapidu a Mšena, ve kterém tři body získali jablonečtí borci. Semily rozdrtily Vratislavice 10:1, jablonecký dorost převálcoval Lučany 9:0 a Brod nestačil na Jablonec n. J. a prohrál 2:4.

VTJ Rapid Liberec – Maršovice 1:1 (0:0). Oba soupeři se dohodli, že zápas sehrají zároveň jako předkolo krajského poháru. Vzhledem k tomu, že zápas skončil v normální hrací době 1:1, muselo se o postupu do dalšího kola rozhodnout v penaltovém rozstřelu, ve kterém vyhrály Maršovice 5:4.

V zápase měli Liberečtí do 25. minuty převahu, ale chyběla jim lepší finální přihrávka, ze které by vstřelili branku. Maršovičtí v závěru poločasu hru vyrovnali, ale ani oni branku nedali. Ve druhém poločase se hosté ujali vedení, když branku dal Stolín po centru Tomana hlavou. Rapid zvýšil tlak a osm minut před koncem srovnal Novákem.

Branky: Stolín – Novák. VTJ Rapid: Hanzlík (46. Zíka) – Stárek, L. Halama, P. Halama, Rašín – Husák (76. Filinger), Kordík, Landyš, Potůček – Novák, Soukeník.

Semily – Vratislavice 10:1 (6:0). Vratislavičtí se před zápasem sešli jen na jednom tréninku a navíc nastoupili se čtyřmi hráči z béčka. Semily je dokázaly rozebrat a vést 10:0. Až v závěru se Vratislavice dostávaly do šancí a ze čtyř jedinou využil Zbyněk Rampáček. Branky: Stehlík 2, Veg 2, Havel 2, Bohatý 2, Dlouhý, Brett. – Rampáček. Vratislavice: Kumprecht – Dlouhý, Belas, Hůza, Smolák – Rampáček, Lang, Vrána, Drbohlav – Pokorný, Šidák.

VTJ Rapid Liberec B – Mšeno B 2:5 (1:1). Rapid poslal do hry dorost, který se zkušeným Mšenem sehrál dobrou partii. Branky: Marek, Vodička – Petrtýl 2, Holeček 2, Čech. VTJ Rapid: Urban – Poživil, Gadas, Hybner, Dospěl – Hartman, Barbořák, Studnička, Pasecký – Kozel, Mečíř.
Pěnčín–Turnov A – Pěnčín A 2:0 (1:0). Branky: Vacek, Hurt. Jablonec C dorost – Lučany 9:0 (4:0). Branky: Brezák 2, Mádle 2, Paldus 2, Daníček, Klimenta z pen. Železný Brod – Jablonec n. J. 2:4 (1:2). Branky: Kuhn, Kameník – D. Ďoubálek, Vaclavík, P. Vrána, J, Vrána. (jen, ci)