Hrádek – VTJ Rapid Liberec 1:1 (1:0)

Než se stačili hráči na hřišti rozkoukat dostal se Hrádek do vedení. Tomáš Janáček kolmicí našel před bránou Hetvera, který hlavou tečí o tyč skóroval. Potom se dostali ke slovu hosté, ve 12. individuální průnik Svobody vychytal Rob a v 17. pálil křížnou střelou Landyš vedle. Obrovskou šanci zahodili vojáci ve 30. kdy v brejku dva na jednoho po přihrávce Slatinky mířil Kotek těsně mimo. Liberečtí působili bělavějším dojmem, ovšem kombinace se dařila spíše Hrádeckým. Skóre se změnilo hned na začátku druhé půle, tentokrát ve 47. rozvlnil síť domácí brány po dorážce Landyš. Dále se na hřišti spíše bojovalo, v 62. musel pro zranění odstoupit hostující Čeřovský a jelikož na lavičce už nebyl žádný náhradník, dohrávalo VTJ v deseti. Ke konci utkání obě mužstva promarnila příležitost rozhodnout, v 83. domácí sice překonali Dostála, ale obránci z brankové čáry míč vykopli a o minutu později po rohu a Poživilově hlavičce výborně zasáhl Rob.
Takže musely rozhodnout penalty. Hned tu první domácí kapitán neproměnil a jelikož všichni další úspěšní byli, radovali se z postupu do dalšího kola hráči Rapidu.

Branky: 2. Hever – 47. Landyš, penalty: 4:5. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 3:0. Diváků: 50. Hrádek: Rob – D. Holeček (78. R. Kovač), Vinš, L. Janáček, Brožík – Zelenka (81. Š. Holeček), Hynek, Mizera, Dobeš (77. Sochor) – T. Janáček, Hetver. VTJ: Dostál – Slatinka, B. Poživil, L. Halama, Landyš – J. Stárek (46. Čeřovský), Soukeník, D. Svoboda, Němec – Kotek (46. Jícha), Studnička.