Poslední Vratislavice hrály životně důležitý zápas s předposledním Pěnčínem, ale nezvládly ho a jsou tak na tom velmi bídně. Hrádek uhrál v Liberci na VTJ Rapid cenný bod. Višňová nedala v Železném Brodě ani bod a prohrála.
VTJ Rapid Liberec - Hrádek
2:2 (1:2)
Zápas začal oboustranně opatrně, ale již v 7. minutě proletěl aut Hrádku celým vápnem a osamocený Kraus neměl potíže skórovat. Domácím se pak neujala hlavička Hegra ani střela L. Stárka z úhlu. Za hosty pálil zdálky těsně vedle Procházka. Po zbytečně odpískaném faulu pak Hrádečtí zahrávali standardku a nepokrytý Štálík hlavou prostřelil Hanzlíka podruhé. Kdyby potom Hanzlík nekryl dělovku Janáčka, bylo by s vojáky asi zle. Takhle se přece jenom postupně dostávali znovu do hry. Po rychlé akci Barbořáka zakončoval L. Stárek, Vašíček ale zachránil. Domácí na svém užším hřišti tradičně hrozili dlouhými auty L. Halamy a po jednom z nich ve 40. snížil hlavou P. Halama. Po pauze chtěl Hrádek pojistit vedení a Hanzlík dvakrát zachraňoval po šanci Štálíka a trestňáku Procházky. Pak přišel další dlouhý aut vojáků a odražený míč pohotově uklidil do sítě Houdek. Převaha domácích pak narůstala, po několika závarech měl největší šanci ke skórování střídající Koťátko, obrana Hrádku však odvrátila. Čtvrt hodiny před koncem byl po centru Houdka sražen ve vápně Hegr, píšťalka sudího se však neozvala. Do konce zápasu měly oba týmy ještě náznaky šancí, skóre se nezměnilo.
Branky: 40. Halama P., 65. Houdek – 7. Kraus, 19. Štálík. Rozhodčí: Rais, ŽK: 2:0. Diváků: 100. VTJ: Hanzlík – Stárek J., Halama L., Houdek – Barbořák, Rašín, Novák, Halama P. (46. Koťátko), Soukeník (60. Hartman) – Hegr, Stárek L. Hrádek: Vašíček – Brožík, Váňa, Vinš, Filip (70. Skrbek) – Kahl (58. Zelenka), Janáček, Hynek, Kraus – Procházka (90. Holec), Štálík.
Vratislavice - Pěnčín
1:3 (1:2)
Velice důležitý zápas se vyvíjel pro Vratislavické dobře. Ti již ve 2. minutě zahodili Bímem velkou šanci, když střelec mířil z kroku do brankáře. Přesto v pohodě hrající domácí otevřeli brankový účet. V 17. minutě centroval Pokorný a Vrána byl přesný. Hosté se nemohli prosadit, domácí je nepustili k ničemu. A to prakticky až do konce poločasu. jenže pak hostující stoper prošel přes celé hřiště a stihl i vystřelilt. Brankář jeho ránu sice vyrazil, ale na dorážku Záveského nestačil. Aby neštěstí nebylo konec, prakticky hned následoval závar před domácí bránou a Chlomek, ač tísněn třemi bránícími hráči, se jich dokázal zbavit a bylo 1:2. Takže během dvou minut totální kolaps. Domácí měli v poločase „dršťkovou“, ale byli to hosté, kteří zlobili. Mrklasův průnik přes tři obránce zastavil gólman, na druhé straně Dlabolova hlavička šla vedle. V 60. šel domácí Pokorný sám na branku, jenže slabě zakončil. Po střele hostů následoval únik a Mrklasova přesná dorážka. Domácí pak vyvinuli tlak, ale ten byl platonický a ani šance Bíma a Štěpánka neskončily v síti.
Branky: 17. Vrána - 45. Záveský, 46. Chlomek, 70. Mrklas. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:3. Diváků: 30. Vratislavice: Jiříček - Belas, Rampáček, Verner, Smolák - Dlouhý, Vrána (80. Lang), Drbohlav, Dlabola (60. Štěpánek) - Bím, Pokorný.

Železný Brod - Višňová
2:0 (1:0)
V průměrném zápase domácí oproti hostům více bojovali, Višňová jakoby byla leklá. Nedařilo se a jejich pasivitu potrestal Kameník ve 20. minutě přesnou hlavičkou. Jedinou možnost hostů tak měl pouze Kepr, jehož střela skončila na břevně. Hostům nepomohla ani přestávka, a tak je v 55. opět Kameník srazil svým druhým gólem do kolen. Hosté se nedokázali probrat a dohráli v útlumu.
Branky: 20. a 55. Kameník. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 3:1. Diváků: 50. Višňová: Zimák - Čejka (65. Branda), Soukup (35. Žežulka), Jakl, Doležel - Cýrus, Šmidrkal, Havlíček, Hofman - Labský, Kepr.