Bílá - Doksy B 1:0 (0:0)

Domácí na hřišti v Českém Dubu zahájili mírným náporem, který se však po pár minutách rozmělnil. Zápas provázela oboustranně nepřesná hra, v níž měli hosté překvapivě dvě velké šance. Zato Bílá nevyprodukovala nic. Rozhodnutí padlo po přestávce, kdy po individuální akci Jiránek obešel jak obranu, tak i gólmana a zavěsil na 1:0. Doksy se sice snažily se skóre něco udělat, ale byla z toho jen spousta nakopávaných míčů před branku domácích, kteří vše dokázali ustát.

Branka: 57. Jiránek. Rozhodčí: Hubáček, ŽK: 4:2. Diváků: 60. Bílá: Vítek -  Linke, P. Kovář (76. Zelinka), Kratochvíl, Kotrman - Jiránek, Kauška (55. Bílek), J. Kovář, Hauer - Linhart, Trepera (68. Ludvík).

Hrádek B - Dubice 2:4 (2:2)

Šance byly ve vyrovnaném střetnutí na obou stranách, ale první se trefili hosté z úhlu. Po pěti minutách byl faulován Šašek a Černohorský vyrovnal z penalty. Ve 28. domácí Horváth nastřelil po rohu tyč a Farský v dorážce minul. Pak ještě střílel z první Patrik Rob, ale jen do gólmana. Na druhé straně Dudka z ostrého úhlu dorazil míč do sítě. Před půlí se podařilo Černohorskému vyrovnat, když byl přesný hlavou. Na začátku druhé půle využili hosté zaváhání a opět vedli. Hrádek se dostával sice na dostřel branky, ale nebyl přesný. V 53. minutě Holec pěkně vystřelil z trestného kopu, ale jen do hostujícího brankáře. Šance se dál střídaly a Farský střílel nad. Když Hrádek otevřel hru a hnal se za vyrovnáním, utekl Kulha a ukončil domácí naděje čtvrtým gólem.

Branky: 18. z pen. a 45. Černohorský 13. Vodrážka, 37. Dudka, 49. Grobarčík, 88. Kulha. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 3:1. Diváků: 20. Hrádek: Manhart - Dočekal, Marek, Bruner, Kovač - Horváth, P. Rob, Holec (72. Koleno), Farský - Černohorský, Šašek (80. Jiřišta).

Bukovany - Vratislavice 3:0 (2:0)

Hosté hráli od začátku bez nasazení, prohrávali osobní souboje a jejich laxní přístup i individuální chyby v defenzivě dokázali domácí dvakrát potrestat gólem. Vratislavičtí neměli vážnější šanci proti houževnatě bojujícím Bukovanům. Po přestávce sice hosté přidali ve všech směrech, jenže bylo to marné dobývání domácí tvrze. Kombinačně lepší hosté nenašli recept na zdolání obrany, navíc jim pláchl Ramík a pojistil náskok na 3:0. „Hráči mě kromě Valenty zklamali. Rozhodla první půle, kdy jsme špatnou hrou posadili domácí na koně. Pak jsme do nich ve II. půli bušili, ale bez koncovky," sdělil trenér Miloslav Ulihrach.

Branky: 38. a 59. Ramík, 20. Hofman. Rozhodčí: Drobník, ŽK: 3:1. Diváků: 100. Vratislavice: Příhoda - Opatřil, Jiskra, Vrána, Jelínek (38. Koutský 60. Klíma) Hůza, Valenta, Žabka, Slavík - Smola, Šifta.