VTJ Rapid B - Višňová B 5:2 (2:1)

Višňová přijela bez gólmana a do branky musel zaskočit Jakl. První šanci měl hostující Cýrus, ale již překonaného Hesse zastoupil na brankové čáře L. Halama. Vzápětí utekl P. Mečíř a jeho centr usměrnil do sítě Novák. Hess v domácí brance pak chytl tutovku Stejskalovi a vyškrábl na roh ránu Soukupa. Na hlavičku Zacha po rohu už byl ale krátký. Jednobrankové vedení vojákům pak zajistil těsně před přestávkou z přímého kopu L. Halama.

Jerie na začátku druhé půle ještě zachránil v poslední chvíli před Labským, ale pak se rozehráli domácí. Jerie posadil zleva pěkný pas přímo na hlavu V. Diviše a ten se nemýlil. Novák pak vyslal do uličky Martínka a jeho střela rovněž proklouzla Jaklovi do sítě. Višňová ještě dokázala snížit Dobrovodským, ale na v pohodě hrající vojáky už to nestačilo. Petr Mečíř nejprve svou velkou šanci spálil, ale pak jeho přesný centr zužitkoval v pokutovém území jeho bratr Jan – 5:2. V závěru ještě Višňová zkoušela korigovat střelami z dálky, ale rány Stejskala, Bufáka a Soukupa skvěle zneškodnil Hess.

Branky: 10. Novák, 43. L. Halama, 57. V. Diviš, 65. Martínek, 82. J. Mečíř – 34. Zach, 75. Dobrovodský. Rozhodčí: Pavel Kozák, ŽK: 1:0, 30 diváků. VTJ: Hess – P. Halama, L. Halama, Souček, Rašín – Jerie (61. J. Mečíř), Dinh, Martínek, P. Mečíř – Novák (75. O. Diviš), Vondrák (46. V. Diviš). Višňová: Jakl - Šolta, Soukup, Pařízek, T. Mazánek - Zach, Cýrus, Dobrovodský, Kopecký (46. Labský) – M. Mazánek (61. Bufák), Stejskal.

VTJ Rapid B - Frýdlant B 5:2 (3:1)

Ze sobotního zápasu zbyli v sestavě vojáků pouze dva hráči a trenér Rachlický dal příležitost dalším dorostencům. Domácím proto v úvodu vázla souhra a Frýdlantští šli po několika šancích do vedení, po rohu Marka se přesně trefil Šindler. A kdo ví, jak by to nakonec dopadlo, kdyby své další šance proměnil Coufal, kdyby padáček Šindlera neskončil na břevně a kdyby Svoboda nevykopl míč z brankové čáry. Vojsko se pak chytilo a po půlhodině – Dinh ze skrumáže srovnal. Vzápětí se parádně uvolnil Kordík a předložil pas Dospělovi – 2:1. Svoboda pak ještě po individuální akci mířil do tyče a skóre poločasu uzavřel nevídanou bombou Hybner.

V úvodu druhého poločasu mohli zvýšit Kordík a Dinh, gólman Götz byl ale proti. Domácí obranu pak zaskočil rychle rozehraný trestňák Frýdlantu, Jelínek postupoval sám na Urbana a nezaváhal – 3:2. Od té chvíle se urputně bojovalo, ale víc štěstí v koncovce měli domácí. Nejprve si na centr Hegra naběhl Michalík a za minutu nato prostřelil frýdlantského gólmana znovu Dospěl. Poklidný konec již rozhodnutého zápasu tak narušilo jen vyloučení frýdlantského Stýbala, který si neodpustil pár zbytečných poznámek na adresu rozhodčího.

Branky: 31. a 77. Dospěl, 29. Dinh, 45. Hybner, 76. Michalík – 12. Šindler, 52. Jelínek. Rozhodčí: Bláha, ŽK: 2:3, ČK: 78. Stýbal (F), 30 diváků. VTJ Rapid: Urban – J. Stárek (67. Pugner), J. Halama, Hybner, Svoboda – Filinger (46. Michalík), Martínek, Dinh (55. L. Halama), Kordík – Hegr, Dospěl. Frýdlant: Götz – Pavlišta, Stejskal, Šlejtr (66. Dědek), Kaplan – Marek (60. Plesar), Lopuszynski, Coufal, Jelínek – Stýbal, Šindler (56. Šubrt).