VTJ Rapid Liberec – Český Dub 2:1 (0:0)

Dub byl v úvodu lepší a Hanzlík musel hned v úvodních minutách krýt dvě šance. Domácí se postupně dostávali do hry a naopak Koudelka v brance hostí likvidoval dvě šance Hegra. Český Dub měl ale stále mírně navrch a domácí gólman měl plné ruce práce. Zapotil se zejména ve 35. min., kdy s námahou vyrážel přímý kop Bernáta. Hosté pak zahrávali roh a střela po nacvičeném signálu jen těsně minula domácí branku.

Ve 40. se ve výskoku srazili hlavami domácí Hegr a Lanc z týmu hostí, takže na stadión musela pro oba dokonce sanitka. Při cestě do nemocnice naložila zároveň i domácího Husáka, který mezitím inkasoval tvrdý úder loktem do žeber. Po vynucených střídáních začal II. poločas opět lépe Dub. Hned ve 47. vlétl do pokutového území domácích Novák a byl sražen. Následnou penaltu proměnil Vlach.

Za pět minut se ve vápně dostal po chybě obrany k míči tentokrát domácí Novák a prostřelil Koudelku – 1:1.Vojáci ožili, ale šance Kordíka ani Landyše změnu skóre nepřinesly. Naopak Hanzlík v domácí brance několikrát čaroval, když kryl šance Vlacha, Nováka nebo Suchomela. Český Dub tlačil a chtěl tři body.

V závěru zahrával sérii rohových kopů, ale obrana v čele s Hanzlíkem vše vyřešila. Po další chybě v rozehrávce hostů se tak míč dostal v 87. k domácímu Lukáčovi a jeho průnik a střela znamenala tři body pro domácí.

Branky: 52. Novák, 87. Lukáč – 47. Vlach. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:3, ČK: 92. Lukáč (VTJ). Diváků: 150. VTJ: Hanzlík – Houdek, Stárek, Lukáč, Rašín – Husák (46. Barbořák), Kordík, Landyš, Řeháček – Novák, Hegr (40. Halama). Č. Dub: Koudelka – Lanc, Melka, Suchomel, Hlava – Václavík, Šimoníček, Vlach (40. Regenermel), Bernát (70. Fila) – Jíra (46. Novák), Němec.

Vratislavice - Pěnčín 0:1 (0:0)

Ze začátku byli hosté v tlaku, ale bez úspěšné koncovky. V 15. minutě hostující gólman vytěsnil trestný kop Šidáka na roh, ale Pěnčín měl stálou, i když jen lehkou převahu. Hned po přestávce zlikvidoval J. Rampáček nebezpečnou hlavičku, na druhé straně před Z. Rampáčkem zachránil na brankové čáře gólman hostů. Štěpánek poté zakončil bombou nad, hrálo se od vápna k vápnu.

Pak stříleli Horáček a znovu Štěpánek, v 78. J. Rampáček zneškodnil hostům sólový nájezd. Hosté byli o něco lepší a krátce před koncem po úniku z pravé strany zakončil přesný volej Krejčík na 0:1. Přestože Vratislavice prohrály, chválí výkon rozhodčích.

Branka: 88. Krejčík. Rozhodčí: Milner, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Vratislavice: J. Rampáček - Dlouhý, Šidák, Jiskra, Belas - Horáček, Štěpánek, Z. Rampáček, Potůček (87. Urban) - Smolák, Dlabola (69. Holý).

Železný Brod - Hejnice 1:1 (0:0)

Do vyloučení Suka ve 37. minutě se hrál vyrovnaný fotbal. Pak se v deseti hrající Hejnice dostaly pod tlak, který domácí zúročili v 55. gólem. Jenže pak se Brod stáhl do defenzivy, navíc byl vyloučen jejich hráč. Hejnice si pak vynutily tlak a měly několik vyložených šancí na vyrovnání. V nastaveném čase pak běžel hejnický Smola sám na bránu. Její strážce vyběhl a srazil jej za cenu červené. Do branky se tak postavil hráč z pole, který trestný kop ještě stihl vyrazit, ale po rohu Severýn propálil vše a vyrovnal.

Branky: 54. Kuhn - 90.+ 6. Severýn. Rozhodčí: Poppr, ŽK: 5:2, ČK: 57. Hartl, 94. Vozka - 37. Suk. Diváků: 120. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, L. Kobr, Zoreník (75. Pelikán), Suk - Šulc (82. Severýn), Holub, Janda, Koudelka - Smola, Smolný.

Desná - Hrádek 2:0 (1:0)

Hosté začali solidně, dobře kombinovali a dostali se tak do dvou šancí. Jenže zakončovatelé nebyli přesní, stejně jako v celém dalším průběhu utkání, v němž měli Hrádečtí navrch. Nejlepší domácí útočník Vokál dostal osobního strážce Nývlta a vůbec si nekopl. Těsně před poločasem zaváhal hostující gólman s odkopem a bylo 1:0. Ve druhém poločase Hrádku nevycházely ani útoky dva na jednoho, takže domácí po problematickém postavení mimo hru, které se nepískalo, soupeře dorazili. Desná se následně stáhla do obrany, Hrádek tlačil, jenže bez gólového efektu.

Branky: 44. a 65. Pokorný. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 3:2. Diváků: 300. Hrádek: Vašíček - Vinš, Janáček, Váňa, Filip - Haunold (80. Hovorka), Just, Nývlt (75. Holeček), Hynek, Kraus - Procházka (60. Štálík).

Mimoň - Višňová 1:4 (1:2)

Ve vlažném začátku se hrálo jen po obě vápna. Višňová však byla aktivnější a ve 30. minutě prvně zahrozila tečovanou střelou Soukupa. Tu brankář vyrazil, ale za minutu nato nedosáhl na trestný kop stejného autora. Za deset minut unikl Havlíček a přesný centr proměnil hlavou Hofman. Domácí stihli ještě utěšenou střelou ze 20 metrů snížit v samém závěru půle.

To jim nalilo energii a měli více ze hry na začátku II. poločasu. Višňová postupně hru vyrovnala a ke konci dvěma góly domácí dorazila. Nejprve Soukupův trestný kop tečoval chytře Štrbák a pak Soukup po samostatné akci dal na 4:1. Višňová tak využila patnáctiminutovou přesilovku.

Branky: 45. Jeník - 31. a 82. Soukup, 41. Hofman, 80. Štrbák. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:1, ČK: 75. Jeník (M). Diváků: 100. Višňová: Veselý - Soukup, Mir. Jakl, Netolický (75. Šmidrkal), Zach - Dobrovodský, Havlíček (85. Martin Jakl), Kepr, Lachman - Hofman (87. Mazánek), Štrbák.