Ze tří zástupců Liberecka si připisovala výhru jen Višňová, která celkem vysoko porazila Sedmihorky. Hrádek doma ztratil za plichtu s béčkem PěnčínTurnova. Situace vojáků z VTJ Rapid není nejrůžovější, protože odevzdali všechny body Železnému Brodu.

Hrádek - Pěnčín-Turnov B 2:2 (2:2)

Skóre utkání se otevřelo již v 5. minutě, kdy se domácím nepovedlo vyvézt balón ze své půle, a přestože turnovského hráče bránila čtveřice domácích, podařilo se mu najít před bránou naběhnuvšího Poláčka, který pohodlně zavěsil. V 11. po narážečce se Štálíkem vzal na sebe odpovědnost Hynek a podélnou střelou překonal gólmana hostí. Ve 26. odbržel rychlý Jaček přihrávku z vlastní půli, dostal se přes domácího Holečka a krásně umístěnou střelou vrátil vedení Turnovu. To hostující tým vybídlo k další útočné hře, které domácí - zejména díky svým nepřesnostem, těžko čelili. Ve 35. zahrával Rumler trestný kop, kterým hledal na zadní tyči Holečka, ale ten byl stažen k zemi. Nařízeným pokutovým kopem Rumler brankáře nepřekonal, naštěstí byl důrazný v dorážce a opětovně tak srovnal skóre. Ve 43. musel Martin Štálík pro zranění kolene přenechat své místo v bráně Vašíčkovi.

Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení Hrádeckých. Hráli zataženě, nejistě, měli problémy s vyvážením balónů, jejich přihrávky postrádaly přesnost i razanci. O oživení se snažil Rumler i střídající Hořák, ale ani jejich průniky neskončily úspěchem. Také hosté, tentokrát bez posil ze svého divizního A týmu, nepředvedli již nic, co by ohrozilo domácí svatyni, a jediným záznamem v zápise bylo vyloučení Holečka po druhé žluté kartě v poslední minutě. Hrádek tedy opět nedohrál v plném počtu a ani na domácím hřišti nedokázal naplno bodovat.

Branky: 11. Hynek, 35. Rumler - 5. Poláček, 26. Jaček. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 4:2, ČK: 90. Holeček (H). Diváků: 90. Hrádek: M. Štálík (43. Vašíček) - Holeček, Vinš , Brožík, Skrbek - Zelenka, Hynek, Rumler (84. Bruner), Hetver - P. Štálík, Procházka (54. Hořák).

VTJ Rapid Liberec - Železný Brod (0:2)

Hosté předváděli agresivní fotbal, v němž nešetřili síly a dojížděli i ztracené míče. A to se jim vyplácelo. V 7. minutě zahrával Brod trestný kop zprava a na míč doslova nalétl Šimek - 0:1. Domácí pak marně dobývali val hostů, také chyběla větší přesnost v přihrávkách. Ve 35. měl Brod další šanci, za minutu na to nastřelil tyč. Za další minutu zahrávali hosté další trestný kop, který Maryško nasměroval kolem zdi do šibenice na 0:2.

Vojákům pomohlo poločasové střídání, ale byl to opět chvílemi marný boj. Navíc hosté vedení umocnili třetí brankou po centru na zadní tyč.

Pak se konečně vojsko střelecky probudilo. Hegr po krásné spolupráci s Řeháčkem za čtyři minuty snížil a odstartoval tak závěrečný atak domácích. Po nádherném pasu Stuchlíka se dostal do koncovky Dinh a bylo 2:3. Dál pokračoval tlak VTJ, ale ten již změnu skóre nepřinesl.

Branky: 74. Hegr, 80. Dinh - 7. Šimek, 37. Maryško, 70. Hadač. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 2:2. Diváků: 80. VTJ Rapid: Zíka - Rašín (77. L. Stárek), J. Stárek, Poživil, Krejčí - Řeháček, Dinh, Hybner, Soukeník - Studnička (46. Hegr), Dospěl (68. Stuchlík).

Višňová - Sedmihorky 3:0 (2:0)

Na těžkém terénu hráli domácí zodpovědně zezadu a čekali na své brejky. Bylo to sice opatrné, ale věděli o kvalitě soupeře. Hned ve 3. minutě se povedl rohový kop Havlíčkovi a Jakl dorazil na 1:0. Hosté ohrozili domácí ve 20., kdy Pařízek po brejku z hranice vápna přestřelil. Stále se hrálo ve středu pole a hostující Bakeš ve 43. měl velikou šanci, kterou mu zlikvidoval Veselý.

Úvod do druhého poločasu vyšel bojovně naladěným domácím jako ten první. Ve 48. nasadil k velkému sólu od půlky Milan Mazánek a z úhlu k bližší tyči přidal druhý gól. Višňová měla trochu navrch a po nepřímém kopu Soukupa nedal M. Mazánek svoji šanci z pěti metrů. Hosté kontrovali hlavičkou Staňka, ale přestřelil. V 68. minutě promarnil svoji šanci Štrbák, který byl sám před brankářem, ale místo střely volil zbytečnou kličku.

V 75. byl Štrbák faulován a z penalty pálil Cýrus přesně a nekompromisně do šibenice - 3:0. V závěru se ještě dvakrát vyznamenal domácí gólman Veselý, který vyrazil tvrdou střelu Poula z vápna a pak chytil i hlavičku Kratochvíla.

Branky: 3. Jakl, 48. M. Mazánek, 75. Cýrus z pen. Rozhodčí: M. Neugebauer, ŽK: 3:4. Diváků: 100. Višňová: Veselý - Melka, Soukup, Šorm, Cýrus (85. Závůrka) - Dobrovodský, Havlíček, Štrbák (77. Zach), Šmidrkal - Jakl, M. Mazánek (68. Zimák).