Sedmihorky - VTJ Rapid Liberec 2:4 (0:2)

Začalo se vlažně a hráči si uvědomovali, že přepálené nasazení na začátku zápasu by se mohlo později projevit na fyzické kondici. První kloudná akce se objevila až ve 14. minutě. Po faulu domácích zahrával Rašín přímý kop a pěkným centrem našel hlavu Hegra - 0:1. Po pár minutách se vydal na výlet hostující obránce Krejčí, poslal centr do vápna a Dospěl nůžkami zvýšil na 0:2. Domácím se nedařilo vůbec nic a vojáci s přehledem hru kontrolovali. V závěru poločasu se sice do šancí dostali, ale Mrňák ani Kratochvíl neuspěli.

Jako vyměnění přišli domácí na hřiště ve druhém poločase. Zlepšili pohyb a vojákům začali zle zatápět. Z vytvořených šancí však nic nevytěžili. Když tlak domácích polevil a vojáci vyrovnali hru, mohlo se měnit skóre i na straně VTJ, ale Landyš svou šanci nevyužil. V 61. si to ale vynahradil a po prostrčení od Řeháčka se trefil s pomocí tyče a bylo to 3:0 pro vojáky.

V 64. svitla domácím naděje, když fauloval v pokutovém území Krejčí a domácí proměnili pokutový kop. Na obou stranách bylo ještě pár pěkných šancí. Jednu z nich proměnil P. Halama, který se na jaře trefil poprvé. Za zmínku ještě stojí dvě nádherné rány L. Halamy a Krejčího, které skončily na břevně. V úplném závěru se domácím podařilo upravit skóre, když Špína preloboval vyběhnutého Hanzlíka.

Branky: 65. Pavlíček z pen., 90 (+1). Špína - 15. Hegr, 20. Dospěl, 62. Landyš, 75. Halama. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 3:4, ČK: 90+1 Halama (VTJ). Diváků: 90. VTJ: Hanzlík - Poživil, P. Halama, L. Halama, Krejčí – Hegr (90. Jaroš), Rašín, Landyš, Soukeník – Řeháček (87. Lukáč), Dospěl (46. J. Stárek).

Višňová - Hrádek 2:0 (0:0)

V prvním poločase se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Hosté byli bojovně naladění a zkoušeli štěstí centry, ale z nich se neuměli prosadit. První šance zápasu přišla ve 13. minutě, kdy na centr Soukupa nikdo z domácích nedosáhl. Podobně dopadl další slibný centr Žežulky ve 25. Ve 42. předvedl od půlky brejk Jakl, ale střela z vápna gólmana nepřekvapila, protože šla vedle. Co nevyšlo domácím do půle, přišlo minutu po ní. Melka, deset metrů na své polovině poslal dlouhý centr do vápna, kde míč přeskočil hráče i brankáře a dokutálel se za čáru. Nevídaný gól.

Hosté se pak tlačili dopředu a po faulu na T. Janáčka měli výhodu trestného kopu. Jenže ten poslal Rumler jen do zdi. V 63. špatně vyběhl hostující gólman, jenže Mrázek přehodil jeho i břevno. V 65. měli hosté velikou šanci na vyrovnání, ale tu Horváthovi zneškodnil výborný Sirůček. Ten má skvělou bilanci: čtyři domácí zápasy a čtyři vychytané nuly… Na druhé straně pálil Štrbák v dorážce ze tří kroků jen do brankáře. Také Dobrovodský neumístil svoji šanci přesně. V 82. unikl po straně Soukup a jeho přihrávka našla ve vápně Štrbáka, který nezaváhal.

Branky: 46. Melka, 82. Štrbák. Rozhodčí: Řeháček ml., ŽK: 2:1. Diváků: 100. Višňová: Sirůček - Melka, Šmidrkal, Soukup, Miroslav Jakl (65. Šorm) - Cýrus (57. Mrázek), Dobrovodský, Žežulka (77. Zach), Havlíček - Štrbák, Kepr. Hrádek: Martin Štálík - Brožík, Libor Janáček, Rumler, Kraus (83. Černohorský) - Zelenka, Horvát, Holeček (70. Skrbek), Hynek - Tomáš Janáček, Procházka (60. Kozák).

Pěnčín-Turnov B - Hejnice 4:0 (1:0)

Posílení domácí byli od začátku lepší, ale hosté je dokázali držet na uzdě půl hodiny. za nerozhodného stavu měl rychlý Kouba jedinečnou šanci poslat Hejnice do vedení, jenže jeho volej stihl gólman vyrazit. Pak se prosadil Turnov, ale stále byl zápas na vážkách. Po závaru před turnovskou brankou měl jistou šanci Holub, ale také on ji neproměnil. S přibývajícím časem však tlak domácích sílil a po hodině hry přidali domácí další dva zásahy. Pět minut před koncem dokonal dílo zkázy domácí Ježek. Pak se dostal do šance střídající Rejf, jenže včera nebylo Hejnicím přán ani čestný úspěch. A pohled do tabulky je hodně neradostný.

Branky: 30. a 60. Zdražil, 67. Smolný, 85. Ježek. Rozhodčí: Vachek. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, Pelikán, Novotný (83. Rejf), Šulc - Holub (68. Čivrný), Budka, Horčička, Kobr - Kouba, Sojka (66. Severýn).