VTJ Rapid Liberec - Pěnčín-Turnov B 5:0 (2:0)

Na velmi těžkém terénu v Harcově a za neustálého sněžení předváděla obě mužstva snaživý výkon. Před zápasem sice traktor shrnul sníh z hrací plochy, ale po několika minutách bylo hřiště znovu bílé. S podmínkami se lépe vyrovnali domácí a v 6. minutě je do vedení poslal Hegr. Kombinace sněhu a umělé trávy nedovolovala předvádět příliš pohledné akce a hráči se častokrát váleli ve sněhu. I tak po akci Hegra zvýšil vedení domácích Landyš. Pět minut před koncem poločasu se po tvrdém dopadu při osobním souboji zranil domácím J. Stárek, po jeho ošetření byl poločas ukončen a spekulovalo se o ukončení zápasu. Po dohodě se pokračovalo a po prostřídání Turnov vyrovnal hru. Několikrát nebezpečně ohrozil Zíkovu branku, ale góly paradoxně padaly na druhé straně. Na 3:0 zvýšil po samostatné akci po levé straně Slatinka, po rohovém kopu Dospěla se trefil hlavou Poživil a těsně před koncem svým druhým gólem završil skóre Hegr. Pak již všichni aktéři jistě rádi uslyšeli závěrečný hvizd.

Branky: 6. a 90. Hegr, 37. Landyš, 78. Slatinka, 80. Poživil. Rozhodčí: M. Šoun, ŽK: 0:1. VTJ: Zíka - Poživil, Myslivec, Halama, Slatinka - Stárek J. (40. Dospěl), Šisler - Studnička (46. Vodička), Landyš, Mečíř Hegr. Turnov: Soukup - Tvrdý, Matoušek, Štefan, Čermák - Kunst (46. Náhlovský), Korček (46. Škréta J.), Zdražil, Jaček - Poláček (46. Havel), Škréta D.