Mladá Boleslav B – Liberec B 1:3 (1:1)

Na umělé trávě větších rozměrů (102 x 64 m) se hrál rychlý fotbal v patřičném nasazení. Liberec byl překvapivě odvážný a první šanci zazdil ve vápně Říha. Na šance to bylo 2:2, když se ve vápně dostal k odraženému míči nepříliš dobře střežený domácí Schubert a překonal Hosmana.

Domácí sice vypadali aktivnější, ale liberecká levá strana byla hodně nebezpečná Dostálkem. Ten svůj první únik nezakončil dobře, ale po dalším brejku pěkně servíroval do tutovky Sukovi. Ten zklamal a další slibná střela Daniela neskončila v síti. O to se postaral až po rohovém kopu Suk, který vystřihl ve vápně nůžky a vyrovnal. Dobrá hra Liberce se přenesla do II. půle, kdy trenér Vodička vystřídal tři lidi v záloze. Tato formace dokázala často přerušovat útoky domácích a sama podporovala útočení.

Boleslav zahrozila střelou z dálky, kterou Hosman nepříliš dobře vyrazil, ale pak skvěle lapil dorážku. Po pěti minutách hry hosté pořádně zavařili domácím ve vápně, ale koncovka nebyla. Slovan v těchto fázích předváděl dobrou kopanou, kterou umocnil mladý bek Pokorný, jehož křížný pas našel do vápna nabíhajícího Rybanského a jeho volej byl zabijácký – 1:2. Střelec byl při chuti a jeho trestný kop ze 24 metrů byl lahůdkově poslán do šibenice. Liberec byl lepší, a to ještě Jelínek v závěru po sólu namířil mimo tyče.

Branky: 22. Schubert – 65. a 72. Rybanský, 31. Suk. Slovan: Hosman – L. Novotný, Soběslav, Rozmajzl, Pokorný – Říha (46. Krystan), Štícha (46. Kesner), Daniel (46. Rybanský), Dostálek (78. Krajina) – Suk (75. Jelínek), Beneš.