Hrádek po třech kolech bez výhry zdolal Hejnice, které tak zůstávají v soutěži hodně dole. Vojákům z VTJ Rapid zvlhl střelný prach a Mimoň si odvezla bod za bezbrankovou plichtu. Višňová bojovala o plichtu až do samotného konce. A úspěšně.

VTJ Rapid Liberec - Mimoň 0:0

Hosté se od začátku dokázali více prosazovat a byli aktivnější. V poklidné atmosféře měly oba týmy do poločasu dvě nadějné příležitosti, ale ani jedna se neujala. Hrál se vyrovnaný fotbal, v němž mohli domácí nakonec mít tři body. Novák se však neprosadil a Hegr hlavičkoval do břevna.

Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:2, 60 diváků. VTJ: Hanzlík - Jaroš (80. Filinger), Lukáč, P. Halama, Hložek - Rašín, Landyš, Kordík, Houdek - Novák, Hegr.

Hrádek n. N. - Hejnice 5:3 (4:1)

Na Hrádeckých byla vidět velká chuť po třech neúspěších bodovat. Velký zápas odehrál Just. Hned ve 3. minutě po závaru přestřelil Procházka, ale v 9. pálil Just ze 25 metrů jako nikdy - 1:0. Hosté stihli odpovědět téměř bleskově a po akci Koudelky srovnal Pelikán. Hejnice ještě mohly doufat, jenže Smolný svoji šanci prováhal. Domácí Procházka z otočky nastřelil břevno a skóre se měnilo po centru Procházky a koncovce Hovorky. Po pěti minutách servíroval Just a Hynek přepisoval na 3:1. Poločasovou tečku udělal svým gólem po centru Justa Hovorka. Domácí měli hru pod kontrolou a navíc v 59. Kraus přidal pátý zápis. Jenže pět branek zřejmě domácí ukolébal, přestali bojovat a začali hrát parádičky. Hosté toho využili a dokázali dvěma góly Smoly a Koudelky zmírnit porážku. V 86. ještě po spolupráci s Janáčkem pálil nad Just.

Branky: 9. Just, 27. a 42. Hovorka, 32. Hynek, 59. Kraus - 11. Pelikán, 64. Smola, 78. Koudelka. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 3:6, 100 diváků. Hrádek: M. Štálík - Holeček, Vinš, Váňa, Filip (46. Kraus) - Hovorka (85. Janáček ml.), Just, Janáček, Hynek - Procházka (70. Nývlt), P. Štálík. Hejnice: Vykoukal - Řezníček, Smola, Přibyl, J. Kobr (40. Severýn) - Šulc (46. Suk), Holub, Tučani - Pelikán, Smolný (67. Zoreník), Koudelka.

Semily - Vratislavice 1:1 (0:0)

Vratislavice zodpovědně bránily, navíc pětičlenná záloha dokázala eliminovat útočné choutky domácích. Ti sice měli územní i optickou převahu, ale stihli jen ve 30. minutě nastřelit břevno. Hosté měli velké příležitosti v 7. Horáčkem, který šel sám na bránu, a pak ve 20. Dlabolou, jenž zklamal z deseti yardů. Se střelami si poradil José Rampáček a ve 22. vyřešil ošemetnou střelu kanonýra Brože. Po hodince hry kopali domácí roh, který hosté odvrátili tak, že Štěpánek běžel více než šedesát metrů sám. Nikdo mu nebránil, protože všichni domácí byli před hostující bránou - 0:1. Domácím se nedařilo, takže hosté zazlobili ze dvou nebezpečných brejků Urbanem. V 93. hostující Rampáček vyškrábl střelu na roh. Po něm nastal pořádný závar a domácí hráč nastřelil hruď beka, který měl ruku u těla. Co čert nechtěl, po čtyřech vteřinách sudí odpískal za toto penaltu. A málem se svalili jak hosté, kteří nechápali, tak i domácí, kteří nechápali vůbec. Nicméně z darované penalty Semily srovnaly stav.

Branky: 96. Brož z pen. - 60. Štěpánek. Rozhodčí: Rais, ŽK: 1:1, 150 diváků. Vratislavice: J. Rampáček - Belas, Z. Rampáček, Leitner, Dlouhý - Urban (88. Gaubic), Štěpánek, Dlabola, Drbohlav, Kincl - Horáček.

Český Dub - Cvikov 5:0 (2:0)

Dubu se daří, hraje dobře a z osmi posledních zápasů má 22 bodů. V utkání byl lepší kombinačně i střelecky, ale gólově se začal prosazovat až v závěru půle. Předtím mu nebyl uznán gól pro ofsajd, Jíra nastřelil břevno a poté i tyč, až ve 41. minutě po akci Regenermela a přihrávce Jíry dal do prázdné brány Bernát. Za dvě minuty Hlava po rohovém kopu zvýšil na 2:0. Ještě ve 45. nevyšel hostům ofsajd, po němž byl Novák ve vápně faulován za penaltu. Jenže tu Bernát neproměnil. Ve II. poločase byl již průběh zápasu jednoznačný. Šance domácích byla jedna za druhou a v 69. po akci Nováka dal na 3:0 Bernát. Pak nahrál Lanc Ševčíkovi - 4:0 a v 80. pečetil výhru rybičkou Němec. Navíc Jírův gól neplatil pro ofsajd, Suchomel nastřelil břevno, Vlach z trestného kopu spojnici a Novák nevyužil samostatný nájezd.

Branky: 41. a 69. Bernát, 43. Hlava, 77. Ševčík, 80. Němec. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:2, 100 diváků. Č. Dub: Koudelka - Regenermel, Lanc, Melka, Hlava - Václavík, Šimoníček (57. Němec), Bernát, Vlach (77. Suchomel) - Novák, Jíra (68. Ševčík).

Višňová – Pěnčín 1:1 (0:0)

Zápas začal ve vlažném tempu , přesto si domácí postupně vypracovali čtyři gólové šance. Nejprve v 16. minutě střílel Havlíček těsně vedle, ve 31. Štrbákovu hlavičku krásně vystihl gólman. Ve 36. Hofman netrefil prázdnou bránu a ve 40. Cyrus po samostatném úniku nevyzrál na brankáře. Hosté ohrozili Veselého jen ve 33., kdy domácí gólman nohou vyrazil nepříjemnou ránu. Chvíli po přestávce zahrával Skuhravý trestný kop a jeho střela překvapivě prošla zdí a bylo zle. Višňová pak soupeře dost mačkala, ale převaha byla neplodná. Domácí kloudně nevystřelili, takže střelecké trápení ukončil až v poslední minutě ze skrumáže Havlíček.

Branky: 90. Havlíček – 50. Skuhravý. Rozhodčí: Marek, ŽK: 1:0, 120 diváků. Višňová: Veselý – Dobrovodský, Kepr, Havlíček, Zach (60. Doležel) – Cyrus, Šmidrkal, Lachman, Jakl – Štrbák, Hofman (78. Mazánek).