Závěrečný podzimní zápas se po skončení prvoligové sezony hrál v rámci tuzemského poháru. Skóre otevřela v 38. minutě z penalty Kim Dinh Thanhová, poločasový účet uzavřela těsně před přestávkou Ivana Kantarská, po hodině hry zvýšila Tereza Černá a skóre v 64. minutě uzavřela Aneta Buryánová.

Liberecký trenér Jaroslav Dittrich si před podzimní derniérou přál, aby jeho celek den před reprezentačním srazem nedopustil blamáž a přání se mu vyplnilo. Slovan potvrdil roli favorita.

Třetí kolo domácího poháru žen ostatně nepřineslo žádné překvapení. Mezi nejlepší osmičku postoupilo osm prvoligových favoritů, pražská Sparta rozstřílela Braník 22:0.

Už před týdnem si zajistily postup Plzeň a Pardubice, v pátek uspělo Slovácko, které zvítězilo na hřišti Zlína. Zbylých pět duelů se odehrálo v neděli. Za obhajobou vítězství proti FC Praha úspěšně vykročila Slavia.

Liberecké fotbalistky uhlídají hodinky. Omlazovací kúra útok na Evropu nepřekazí

Čtvrtfinále poháru bude programu na začátku března příštího roku, dvojice se budou losovat z jednoho společného koše.