Výhrou 4:2 v Mimoni udělali višňovští fotbalisté krásnou tečku za veleúspěšnou sezonou 2013/14. Jsou v ní nejlepší a mají právo postupu do divize! Ale přestože se o této možnosti bavili, stejně je zaskočila. Bude teď na funkcionářích, jestli posvětí tento historický úspěch. Taková možnost se totiž nemusí v životě opakovat. Divize je však podstatně náročnější úplně ve všem a z historie víme, že takové sousto nezvládl Český Dub a také naposledy VTJ Rapid Liberec…
V dalších zápasech silně omlazená rezerva Pěnčín-Turnova inkasovala půltucet branek
v Bozkově a Doubí remizovalo se Skalicí. Utkání Mšeno – Hrádek bylo předehráno minulý týden s výsledkem 3:1 pro Mšeno.

Mimoň – Višňová 2:4 (0:2)
Plný autobus a několik aut fanoušků udělaly Višňové domácí prostředí. Hosté byli téměř celé utkání lepší, jen
v samém závěru, za stavu 4:0, si nechali dát dva góly. Zápas začal jasnou převahou hostů, kteří domácí do ničeho nepustili. Hrálo se většinou na polovině domácích a ve 12. minutě po bratrské spolupráci Mazánků centr Tomáše využil Štrbák hlavou. Ve 20. nezištnou přihrávku Melky proměnil Soukup, který si obhodil i gólmana. Pak M. Mazánek ranou ze 35 metrů orazítkoval břevno a navíc Soukup po úniku z vlastní půlky utekl všem, ale přestřelil. Domácí se představili ve 37., kdy Kolda po centru mířil hlavou těsně vedle a poté Merenusovu bombu do šibenice vytáhl Zajíček. Chvilku po přestávce předvedlo snad šest hráčů Višňové parádní akci, na jejímž konci byl Tomáš Mazánek, který zakončil akci Soukupa přes dva hráče na 0:3.
V pohodě hrající hosté navýšili účet na 0:4 po Melkově trestném kopu ze 40 metrů a hlavičce Milana Mazánka.
V posledních deseti minutách si hosté zápas užívali a nehráli naplno. Toho využili domácí a Sutr dvěma góly po skrumážích snížil. Navíc Veselý
v bráně zlikvidoval parádní střelu Mimoně.
Branky: 86. a 90. Sutr – 12. Štrbák, 20. Soukup, 47. T. Mazánek, 62. M. Mazánek. Rozhodčí: Řeháček ml., ŽK: 2:0. Diváků: 100. Višňová: Zajíček (73. Veselý) – Zimák, M. Mazánek, Melka, Šmidrkal – Cýrus (65. Koudelka), Holub, Soukup, T. Mazánek – Jakl (88. Martinů), Štrbák.

Bozkov – Pěnčín-Turnov B 6:2 (2:1)
Opět silně omlazení hosté se nezalekli a Tvrdý je ve 3. minutě dostal do vedení. Pak měl Pěnčín další dvě příležitosti, ale byli to domácí, kteří po trestném kopu využili své výškové převahy a srovnali skóre. Po půlhodině již domácí vedli. Mohlo to být trochu jiné, kdyby rozhodčí v úvodu II. půle vyloučil domácího gólmana za faul ve vápně a nařídil penaltu. Byl z toho jen trestný kop na hranici vápna… Přišel třetí gól Bozkova a za hodinu bylo 4:1. Mladý tým hostů se sesypal a domácí přidali další dvě trefy. Hosté jen kosmeticky Havlem upravili skóre v samém závěru.
Branky: 13. a 33. Nesvadba, 65. a 73. Havel, 47. Aster, 60. Jíra – 3. Tvrdý, 88. Havel. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Pěnčín-T: Hyka – Šteffan, Nedošetko, Matoušek, Veber (84. Baudys) – Tvrdý, Kratochvíl, Korček, Havel – Matěj Randák, Dlouhý.

Doubí – Skalice 1:1 (1:0)
V opatrném začátku utkání se hrálo mezi šestnáctkami bez přesného zakončení a přesné finální přihrávky. Zajímavé okamžiky přinesla 22. minuta, kdy se dala nazvat minutou gólmana Doubí Dana Mohra. Nejprve mu míč podjel pod nohou a skončil těsně vedle tyče a pak při rohu si zakřičel „mám", takže obránce uhnul a míč skončil na tyči! Po dvou minutách předvedli domácí rychlou akci, ale osamocený Haunold neprostřelil brankáře. Podobnou šanci měl i hostující Brožek a také neuspěl. Ve 30. udeřilo: Doubí vystihlo rozehrávku a přízemní centr usměrnil do branky na zadní tyči Jícha. Skalice chtěla do poločasu vyrovnat, ale Mohr byl vždy připraven. Ve druhé půli se hrál bezstarostný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Za domácí neproměnili ty vyložené Haunold a Jícha, za hosty Hlavinka nastřelil břevno a Nevrlý sám před Mohrem zklamal. Nakonec se hosté dočkali vyrovnání tři minuty před koncem
Branky: 30. Jícha – 87. Šlajs. Rozhodčí: Horáček, bez karet. Diváků: 150. Doubí: Mohr – Abrahám (75. Teubner), Broschinský, Martínek, Kabát (79. Zeman) – Zradička, Koťátko, Hybner, Rydval – Haunold, Jícha.