Višňová dál sní svůj divizní sen, i když vyhrála až díky infarktovému závěru nad Českou Lípou. Hrádek se rozloučil se sezonou domácí porážkou od Doubí. Pěnčín-Turnov B i omlazené sestavě porazil Desnou.

Hrádek - Doubí 2:3 (1:3)

Hosté začali zostra a trestný kop Broschinského pořádně protáhl Roba v bráně. V 5. minutě již Doubí vedlo, když domácí podcenili centr, na zadní tyči si Koťátko zpracoval míč na prsou a pak snadno propálil gólmana. Za šest minut domácí srovnali po rohu Rumlera, který prodloužil hlavou na Holečka a Hnízdo byl také hlavou přesný. Další šanci měli hosté, po podklouznutí gólmana ale stihl střelu do brány vykopnout pryč Zelenka. Poté se střelecky zapsali Rumler a Zelenka, bylo to však bez efektu. Zato Jícha využil chybu brankáře, který zaváhal při odkopu a Doubí opět vedlo. Rychlý Jícha zlobil obranu, ale svůj únik zakončil přehozením brankáře i branky. Domácí snaha o vyrovnání nepřinesla ovoce, a tak hbitý Haunold stihl v závěru půle postřelit gólmana na 1:3. Po přestávce se domácí pokoušeli o tlak, ale v šanci Nývlt přestřelil. Pak byl faulován domácí Hnízdo a z penalty Rumler snížil. Hnízdo byl při chuti, ale jeho další střelu ze hry zlikvidoval Mohr, stejně jako na druhé straně Rob ránu Doubských. V 73. bylo Doubí blízko dalšího úspěchu, kdy střela z dálky našla tyč a odražený míč zblokoval Brožík. Pak se snažili znovu Hrádečtí, jenže Zelenkův trestný kop způsobil pouze závar. Po další domácí akci Brunerův pěkný volej zlikvidoval Mohr. V nastaveném čase se utrhl od půlky doubský Teubner, jenže sólový únik zmařil Rob.

Branky: 11. Hnízdo, 54. Rumler z pen. 5. Koťátko, 24. Jícha, 45. Haunold. Rozhodčí: Řeháček ml., ŽK: 3:4. Diváků: 160. Hrádek: M. Rob Holeček, Hnízdo, I. Kovač, Brožík Zelenka, Nývlt, Hynek, Mičica (46. Hořák) Skrbek (72. Bruner), Rumler. Doubí: Mohr Abrahám, Broschinský, Martínek, Kabát (79. Zeman) Zradička (89. Teubner), Koťátko, Hybner, Rydval Haunold, Jícha.

Višňová - Česká Lípa

2:1 (0:1)

Omlazení hosté s několika zkušenými borci byli v první půli běhavější a herně lepší. V 7. minutě jim chybující obrana nabídla šanci, kterou Válek bez rozpaků využil. Višňová se pomalu rozkoukávala a měla ve 14. štěstí při střele Poláčka z pěti kroků. Domácím trvalo čtvrt hodiny, než se probrali a byl to Dobrovodský, jenž po chybě obrany a gólmana vystřelil na prázdnou bránu. Ale tak slabě, že mu ji ještě stihli vykopnout. Postupně se Višňová osmělovala a ve 20. Dobrovodský po narážečce se Soukupem protáhl u tyče brankáře Lípy. Po akci se dostal do koncovky Kepr, ale také jemu chyběla větší přesnost. V závěru půle však měli domácí několikrát velkou kliku: Nejprve si Červeňák pohrál s obranou a naservírovaný balón Válkovi unikl. Pak se domácím zatřáslo břevno po centru Vodrážky ze 40 metrů a stejný hráč za dvě minuty nastřelil hlavou opět břevno.

Do II. půle nastoupili domácí se dvěma změnami a se snahou o útok. Soukupova střela těsně minula cíl, a poté ho dvakrát při únicích ze strany vychytal gólman Chadraba. Nevyšlo to ani Dobrovodskému při dorážce z malého vápna, také Melkovi byla brána malá. Domácí zabrali až čtvrt hodiny před koncem. Po centru Šmidrkala do vápna Štrbák ještě prodloužil míč na Melku a ten dorazil na 1:1. Višňové gól výrazně pomohl a po Dobrovodského centru nezadržitelně hlavou „věšel" Melka do šibenice na 2:1. Hosté nesložili zbraně a Zajíček vychytal Müllera a v nastaveném čase měl štěstí při ráně Červeného, jehož střela prošla houštinou těl a skončila těsně vedle.

Branky: 77. a 85. Melka 7. Válek. Rozhodčí: Horák, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Višňová: Zajíček Cýrus, Melka, M. Mazánek (46. Jakl), Zimák Koudelka (46. Šmidrkal), Dobrovodský, Kepr st. (60. Martinů), T. Mazánek Soukup, Štrbák.

Pěnčín - Turnov B

Desná 3:0 (0:0)

Výrazně omlazená sestava domácích, kde hráli čtyři dorostenci, měla sice do poločasu čtyři vyložené šance, která však nevyužila a mohla být ráda, že se ze dvou podobných momentů neprosadili hosté. Sedmdesát minut to bylo ze strany Pěnčína trápení s koncovkou, až se v 75. minutě konečně trefil Havel. Zaslouženou výhru domácích pak pečetil dvěma zásahy 16letý Matěj Randák. Přesto domácím chyběla kvalita ve finální fázi útoku.

Branky: 85. a 88. Matěj Randák, 76. Havel. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 1:3. Diváků: 50. P-T: Hyka Baudys, Kratochvíl, Nedošetko (46. KInčl), Veber Koubek, Korček, Škréta, Marek Randák Havel, Dlouhý (65. Matěj Randák).