Mšeno -  Višňová 1:2 (0:1)

Mšeno od začátku přehrávalo hosty v poli a hned v 1. minutě Krejčík v šanci po chybě přestřelil. Půl hodiny se převážně hrálo na polovině Višňové, která však dobře odolávala a tlak ustála. Ve 32., po dlouhém autu višňovského Soukupa do vápna, se dostal k míči Holub a ranou z „první" otevřel skóre. Za dvě minuty chybovala Višňová v rozehrávce, ale proti Lietavovi zasáhl gólman Veselý. Pak zahrozili hosté Melkovou střelou z vápna, která měla skončit gólem. Ve druhém poločase již Višňová podala zlepšený výkon, ale její hráči nebyli přesní po dvou sólech. Nejprve po dlouhém míči od Soukupa běžel sám Štrbák a pak po přihrávce Jakla unikl Holub. V 60. Soukup našel rozeběhnutého Koudelku, jenže také ten nebyl v koncovce úspěšný. Domácí Lietava pak v 60. z vápna překopl branku, ale po rohu Peškara si vše vynahradil a volejem vyrovnal. Po další čtvrthodině byl vyloučen domácí Vanc a v přesilovce přišel rozhodující gól. Štrbák byl v úniku faulován a jasnou penaltu proměnil Soukup. Hosté již nic neriskovali a vsadili na defenzivu. Přestože domácí usilovali ještě o zteč, Višňová náskok udržela.

Branky: 64. Lietava 32. Holub, 83. Soukup z pen. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 3:2, ČK: 80. Vanc (M). Diváků: 30. Višňová: Veselý - Zimák, M. Melka, M. Mazánek, Šmidrkal -Holub, Soukup, Kepr st. (8. P. Melka), Koudelka - Štrbák, Jakl.

Doubí - Mírová 4:0 (1:0)

Vzhledem k dešti si oddíly na poslední chvíli vyměnily pořadatelství, a tak se hrálo v Doubí. Vzhledem k důležitosti zápasu (oba celky u dna tabulky) se hrálo opatrně, hosté kolem 10. minuty pak měli sérii rohových kopů. Doubí odpovědělo střelou Kozáka nad, na druhé straně Kanta vyrazil trestný kop. Po šanci Fronce se hra opět odbývala mezi šestnáctkami bez zakončení. Ve 37. minutě, po výkopu Kanty, Haunold dobře atakoval stopera, který v tísni zahrál malou domů tak, že vyzval netolického ke skórování 1:0. Po další kombinaci Doubí zakončil v šanci Haunold vedle. Přestože se vedlo, byla v kabině domácích silná bouřka. A nebyla bez následků, protože hned po minutě Doubí zvýšilo Netolickým, když obránce trefil Haunolda a od něj se míč odrazil ke střelci. Doubí pokračovalo v tlaku a do koncovky se dostal Haunold, který konečně šanci využil na 3:0. Broschinský ještě nastřelil z trestného kopu břevno s pak upadla hra do průměru. Mírová se snažila o brejky a střely z dálky bez úspěchu. V závěru, po několika neodkopech hostů se k balonu dostal Toman a završil zaslouženou výhru.

Branky: 37. a 46. Netolický, 49. Haunold, 82. Toman. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 2:3. Diváků: 50. Doubí: Kanta - Bláha, Broschinský, Myslivec, Macháček -Fronc, Kosiewicz (72. Toman), Koťátko, Rydval - Netolický, Haunold (80. Zeman).

Pěnčín-Turnov B Hrádek 2:2 (0:0)

Pětadvacet minut patřilo domácím, kteří se dostali do dvou šancí, ale z nich nakonec ani nevystřelili na branku. Hra se vyrovnala a hned po přestávce hrádecký Mizera otevřel skóre, když využil hrubky Pěnčína při malé domů. Bezemek velmi záhy srovnal po dlouhém autu a koncovce patou, ale výkon domácích byl jakoby bojácný. Přestali hrát, jejich projev byl těžkopádný. Navíc je dost srazila krásná branka opět Mizery, která šla po odraženém míči ze 30 metrů do vikýře. Nakonec Pěnčín stihl v závěrečném tlaku srovnat a měli dokonce i blíže k výhře. Bez šancí nebyli ani hosté z rychlých protiútoků.

Branky: 48. Bezemek, 85. Korček 46. a 61. Mizera. Rozhodčí: Šťastný, ŽK: 2:5, ČK: 90. Hořák (H). Diváků: 150. P-T: Hyka - Tvrdý, Matoušek (49. Korček), Šteffan, Čermák -Nedošetko, J. Škréta - Bezemek (75. Náhlovský), Zdražil, Randák - D. Škréta (70. Petřík). Hrádek: Vašíček (18. Laluch) - Bruner (77. Skrbek), Vinš, Hnízdo, Brožík - Rumler, Hynek, Hůla, Mizera - Antoš (67. Holeček), Hořák.