Spodek přeboru se vyrovnává, ale stále jej okupují tři týmy z Liberecka. Vojáci z VTJ a Hrádek mají deset bodů, Višňová po krásné výhře jedenáct.

Desná - Višňová 1:2 (1:0)

Téměř dvacet minut se hrálo většinou ve středu hřiště a bez šancí. V 18. minutě byl před pokutovým územím Desné faulován Jakl a trestný kop Jakla nasměroval Šmidrkal na tyč. Za dvě minuty šel do brejku M. Mazánek. Přihrál Dobrovodskému, ale tomu v šanci ukopl míč obránce. Domácí se poté prosadili ze svého třetího rohu, který Sirůček jen tečoval k Hlubučkovi, který hlavou zavěsil.

Přesto bojovně laděná Višňová hrála dál dobře a měla více ze hry. Jakl dokázal vybojovat ve 31. míč u rohového praporku a přihrávkou na vápno vybídl Soukupa ke střelbě. Ten sice vystřelil k tyči, ale brankář vyrazil jeho ránu na roh. Po přestávce první zahrozili domácí, kdy Faistaurova hlavička těsně minula tyč.

Višňová se stále tlačila dopředu a v 54. dostal Cýrus míč od Soukupa, ale jen těsně přestřelil. Za další dvě minuty bylo srovnáno. Dobrovodský se dostal k odraženému míči a prostřelil brankáře. Višňové zatrnulo ještě jednou: V 66. se napřáhl ze 20 metrů Faifer, jenže Sirůček stihl jeho dělovku vyrazit. Nakonec se Višňová dočkala v 86. minutě. Dobrovodský nezištně přihrál Jaklovi do vápna a ten obstřelil vyběhnuvšího gólmana.

Branky: 23. Hlubuček - 56. Dobrovodský, 86. Jakl. Rozhodčí: Milner, ŽK: 3:0. Diváků: 80. Višňová: Sirůček - Zimák, Melka, Šorm, Šmidrkal - Cýrus (58. Havlíček), Soukup, Dobrovodský, T. Mazánek - M. Mazánek (63. Žežulka), Jakl (88. Mrázek).

Hrádek - VTJ Rapid Liberec 1:0 (0:0)

Na hřišti předváděla obě mužstva od začátku bojovný výkon, se snahou o rychlou, kombinační hru. Ve 24. minutě domácí Hetver krásně prostrčil balón před bránu na Štálíka, který jej ale nedokázal usměrnit do prakticky volné brány, na druhé straně Studničkův samostatný průnik v 26. minutě zlikvidoval domácí gólman.

Vyrovnané výkony obou soupeřů tak vedly k bezbrankovému poločasu. Pohledná hra pokračovala i po přestávce. Ve 47. se ocitl před domácí brankou neobsazený Hegr, ale hlavičkoval nad a po Horváthově posunutí v 48. Zelenka zamířil jen do náruče hostujícího brankáře. V 55. vyslal před branku centr proniknuvší Hetver a hostující stoper svým nešťastným odkopem zpracoval balón přímo pro nabíhajícího P. Štálíka, který nedal Hanzlíkovi šanci.

Vstřelenou brankou se dostali domácí do pohody, tvořili hru, při spolehlivě fungující obraně hráli hodně dopředu. Vojáci se prakticky nepřiblížili na dostřel, jejich obrovskou šanci v 64., kdy Studnička přehodil gólmana, zlikvidoval odkopem z prázdné brány Vinš. K ničemu dalšímu se už hostující tým i přes bojovnost svých mladých hráčů nedostal, průnikům domácího Hořáka chyběl větší důraz v zakončování, při snažícím se Hetverovi nestálo štěstí, a tak i díky své disciplinovanosti (bez jediné karty) se podařilo Hrádku uhájit těsné vítězství, kterým se tak bodově dotáhl na VTJ. Obě mužstva mají ještě dvě kola na to, aby nemusela přezimovat na úplném konci tabulky.

Branka: 55. Petr Štálík. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 0:4. Diváků: 100. Hrádek: M. Štálík - Brožík,Vinš, Dušánek, Skrbek (67. Hořák) Zelenka, Horváth, Janáček, Rumler (46. Scheufler) - Hetver, P. Štálík (86.Černohouz). VTJ Rapid: Hanzlík Bláha, Lukáč, Hybner, Rašín Jícha, Dinh (46. Poživil), Řeháček (62. J. Stárek), Studnička Hegr, Dospěl (65. Stuchlík).