Chrastava opět potvrdila kvalitu, i když nechala domácí Bozkov snížit na rozdíl jediné branky. Ale zkušený Štajner nakonec výhru pečetil v posledních vteřinách. Hejnice nebyly kompletní, a také proto podlehly vysoko
v v Košťálově. Severské derby mezi Višňovou a Frýdlantem před skvělou návštěvou skončilo plichtou.

Košťálov – Hejnice 5:0 (3:0)

Hosté zaspali úvod utkání a domácí z první vážnější akce vstřelili gól. Hejnickým z různých důvodů chyběli čtyři hráči a zejména ve hře dozadu to bylo hodně znát. Po rohovém kopu Hejnice inkasovaly podruhé, ale po chvíli se nadechly a zlepšení se projevilo na dvou šancích. Jenže s nimi zle naložili jak Horčička, tak i Koťátko. Po přestávce domácí opět začali hosty svírat, ale ti se z tlaku dokázali vymanit a chvílemi Košťálov přehrávali. Jenže nic se z kvalitnější hry neurodilo, pouze dorážka Davida Neumanna měla po jeho skluzu skončit brankou. Domácí tak přežili dvacetiminutový nápor hostů a potrestali je čtvrtým gólem. Hejnice pak měly slabší závěr, který soupeř využil po dvou minutách ke vstřelení potupného, pátého gólu.

Branky: 19., 73. a 75. Cerman, 5. Janata, 22. Houžvička. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 3:3. Diváků: 100. Hejnice: Kanta – Macháček, Sirůček, Malinský, Fronc – Koťátko, Grujoski (78. Matouš), D. Neumann, Horčička – Šorejs, P. Neumann.

Bozkov – Chrastava 2:4 (0:1)

Od začátku byli Chrastavští aktivní a po rohu Štajnera a prodloužené hlavičce Beneše zakončil hlavičkující Bednář na 0:1. V další šanci po centru Kouby střílel nepřesně zblízka Bednář. Chrastava ovládla hru a Michal Rozmajzl z trestného kopu protáhl gólmana domácích. Po trestném kopu Štajnera zahráli domácí rukou, ale penalta z toho nebyla. Bozkov se představil v první šanci po půlhodině, kdy byl smělý Havel. Velkou příležitost spálil M. Rozmajzl, který ze čtyř metrů hlavičkoval sám před gólmanem mimo. Chvíli před poločasem se dostal do obrovské šance Bednář, ale jeho hlavička gólová nebyla.

Po přestávce byly oba týmy sice aktivní, ale vše končilo před vápny. V 58. minutě brankář Zoul rychle rozehrál na Koubu a ten vyzval Sochora ke skórování. 0:2. Vzápětí přišel třetí chrastavský úder, po rychlé akci Michala Rozmajzla se Sochorem zakončil Bednář. Domácí přesto zápas nevzdali, i když často bojovali s pomocí dost zákeřných zákroků. Stále šli do útoků, a tak mohla Chrastava útočit do otevřené obrany.

V 72. minutě musel hostující Zoul zachraňovat při brejku, ale kapituloval za pár minut z penalty za faul obránce. Bozkov se chytl a po samostatné akci Bejdy zdramatizoval závěr na 2:3. Hostům z toho dost zatrnulo a domácí za každou cenu chtěli srovnat skóre. Jejich hodně důraznou snahu ukončil lišák Štajner 
z trestného kopu v nastaveném čase.

Branky: 79. Holman z pen., 85. Bejda – 8. a 59. Bednář, 58. Sochor, 93. Štajner. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 3:2. Diváků: 200. Chrastava: Zoul – Kopecký (90. Řezka), Uzel, Žemlička, Abrahám – Vodička (46. Sochor), Michal Rozmajzl, Štajner, Kouba – Bednář (61. Petr Rozmajzl), Beneš.

Višňová – Frýdlant 2:2 (2:1)

Před nádhernou diváckou kulisou se hrál pěkný fotbal, 
v němž domácí bez čtyř hráčů byli přece jen lepší, ale frýdlantský nováček zase ohromně bojoval. V úvodu Štrbák nezpracoval míč po akci Milana Mazánka a Frýdlant odpověděl střelou Stýbala ze 20 metrů. Nadějnou ránu domácího Studničky srazila obrana. Pak na roh Soukupa naskočil M. Mazánek, a po jeho sražené hlavičce dorazil Melka míč do sítě. Hosté stále dřeli a za deset minut srovnali krásnou ranou Plesara ze třiceti metrů. Jenže po chvíli udeřili domácí, kdy po rohu Soukupa zakončil Štrbák hlavou přesně. Hrálo se od vápna k vápnu a Višňová měla více a častěji míč na svých kopačkách.

První šanci druhé půle měl frýdlantský Částek po akci Noska. Podobně naložil se svojí šancí domácí Studnička. Následovala střela hostujícího Plesara do břevna, po trestném kopu nedosáhli na míč před brankou domácí Soukup a Studnička. Hosté se dočkali po rohu Kutílka, po němž zakončil na 2:2 Coufal. V 75. byl vyloučen domácí Cýrus, ale Višňová se nechtěla spokojit 
s plichtou, hra byla vyrovnaná. Frýdlantský hráč v samém závěru zahrozil volejem vedle tyče, skóre se ale neměnilo.

Branky: 19. Melka, 32. Štrbák – 30. Plesar, 71. Coufal. Rozhodčí: J. Blaschke, ŽK: 3:4, ČK: 75. Cýrus (V). Diváků: 580. Višňová: Závůrka – Šmidrkal, Melka, Kepr st. (77. Bufák), M. Mazánek (57. Kepr ml.) – Cýrus, Soukup, T. Mazánek, Koudelka – Štrbák (65. Zimák), Studnička. Frýdlant: Höfler – Vízner, Jelínek, Plesar, Štrbák – Šena, Coufal, Kutílek (91. Štefan), Částek (60. Lode) – Nosek, Stýbal.