Až ve 12. kole prvně Višňová prohrála. A hned důkladně, protože chytla sedm gólů v Bozkově. Ale na její pozici lídra se nic nemění. Pěnčín-Turnov B si jasně poradil s Mírovou, Doubí zvítězilo v Sedmihorkách a Hrádek remizoval doma s Doksy.

Pěnčín-Turnov B – Mírová 5:0 (3:0)
Domácí na svého soupeře vlétli a za pět minut dvěma góly Matouška a Korčeka rozhodli o zápasu. V jednostranné záležitosti ještě Pěnčín třikrát nastřelil tyč a do poločasu připojil Danielem Škrétou třetí gól. Předtím navíc neproměnil Zdražil penaltu. Po přestávce se domácím již tolik nedařilo kombinačně, a tak se na další trefy čekalo do 77. minuty, kdy dal svůj druhý úspěch Korček a pět minut před koncem dorazil hosty Randák pátým gólem.
Branky: 5. a 77. Korček, 3. Matoušek, 38. D. Škréta, 85. Randák. Rozhodčí: Horák, ŽK: 0:2. Diváků: 150. Pěnčín-T: Malík – Tvrdý (46. Kunst), Nedošetko, Matoušek, Čermák – J. Škréta, Korček – Bezemek, Zdražil (65. Šteffan), Randák – D. Škréta.

Bozkov – Višňová 7:2 (3:2)
Hosté bez stopera Melky a Štrbáka byli deset minut pod tlakem, ale obrana v čele s Veselým byla na místě. V 10. minutě poslal Jakl míč mezi stopery na nabíhajícího Dobrovodského, který obstřelil gólmana na 0:1. Za dvě minuty po spolupráci Holuba s Jaklem vystřelil volný Cýrus z deseti metrů od branky vedle. To byl jeden z momentů, který mohl ovlivnit další průběh, protože za další tři minuty bylo srovnáno. Nedorozumění obrany s brankářem využil Coufal. Pak již měli navrch domácí a velkou šanci Makuly odvrátila obrana. Aktivní Coufal pálil ze šestnáctky těsně nad, ale tento hráč po chvíli tečoval střelu na malém vápně a domácí se dostali do vedení. To zakrátko pojistil po rohu hlavou Nesvadba a bylo vidět, že Višňové chybí citelně stoper Melka. Přesto ještě do poločasu poslal Šmidrkal trestný kop na Dobrovodského, který snížil na 2:3.

Osm minut po změně stran patřilo Višňové a v 53. dokonce Milan Mazánek hlavou nastřelil tyč. To byl druhý zlomový okamžik utkání. Hosté zahrozili dvěma brejky, Veselého zaměstnával domácí Coufal. Třetí významný okamžik byl v 64., kdy Soukup byl na malém vápně, ale střelu prováhal. A z protiútoku okamžitě pálil Jíra na 4:2. Tím bylo rozhodnuto. Ale ještě ne o skóre. To brzy změnil po brejku do otevřené obrany Nesvadba a pak hlavou po rohu Havel. V 79. uzavřel gólové hody opět Nesvadba, jenž potrestal špatnou rozehru Višňovských na půlce.

Branky: 35., 68. a 79. Nesvadba, 15. a 30. Coufal, 64. Jíra, 72. Havel – 10. a 41. Dobrovodský. Rozhodčí: Ginzel. Diváků: 80. Višňová: Veselý – Šmidrkal, M. Mazánek, Kepr st., Zimák (56. T. Mazánek) – Cýrus (76. Kepr ml.), Soukup, Holub, Koudelka – Jakl, Dobrovodský.

Hrádek – Doksy 2:2 (1:1)
Domácí zahájili dobře a po šesti minutách se po rohu a odraženém míči trefil přesně křížnou střelou Hetver. Hosté vystřelili až v 17. minutě z dálky na Roba, ale po dvou minutách dokázali z rohového kopu vyrovnat Vackovým volejem. Doksy dost faulovaly a z toho měli výhodu domácí. Nejprve trestný kop Rumlera poslal Hetver hlavou nad, pak Mizerův kop po zemi nikdo netečoval a míč šel těsně vedle. Pěkná střela Hůly bez přípravy ve 40. mířila lehce nad.
V poločase musel být střídán brankář Rob, který po nevybíravém zákroku nemohl pokračovat ve hře. Ve vyrovnaném průběhu byly šance většinou ze standardních situací, když hrádeckou poslal Hetver hlavou vedle, podobně skončila i hlavička hostů. Přesto Doksy využily rohový kop a neobsazený Kolařík hlavou dostal hosty do vedení. Domácí srovnali za deset minut po krásné akci. Hnízdo poslal dlouhý míč na Hetvera, který ho prodloužil hlavou za sebe, kde nabíhal Hořák. Ten si nechal balon jednou spadnout a pak jej napálil přesně. Povzbuzení domácí měli další možnost po střele Brožíka ve vápně, jenže z dobré pozice nastřelil jen Hetvera. Nakonec mohl být Hrádek rád za bod, protože v 90. minutě hosté vytvořili před jeho brankou obrovský závar, který dvakrát likvidoval gólman Vašíček
a nakonec míč odpálil pryč Holeček.
Branky: 6. Hetver, 78. Hořák – 19. Vacek, 68. Kolařík. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 3:7. Diváků: 70. Hrádek: Rob (46. Vašíček) – Holeček, Hnízdo, Vinš, Brožík – Bruner, Hůla, Rumler, Mizera – Antoš (59. Hořák), Hetver.

Sedmihorky – Doubí 0:2 (0:0)
Úvod, stejně jako většina poločasu, patřil domácím, kteří byli aktivnější a lépe kombinovali. Doubí spoléhalo na rušivé útoky a trestné kopy, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Domácí měli dvě brankové příležitosti, jednou se střela otřela o břevno. V závěru se hosté probudili a ve 43. minutě Koťátko netrefil branku a za minutu se Doubí dožadovalo penalty za ruku domácích ve vápně. Marně.

Do druhé půle vlétli hosté jako smršť a po závaru v šestnáctce prostřelil Netolický vše, co mu stálo v cestě. V další gólovce se ocitl Rydval, který se dostal i přes gólmana, ale z úhlu netrefil bránu a dobíhajícímu Netolickému chyběl pak krok. V 67. předvedli hosté čítankovou akci: Netolický na pravém křídle zatáhl míč
a přihrávkou našel z pozice levého beka sprintujícího Fronce, který nádherně zakončil na 0:2. Sedmihorky ještě zle zahrozily v 73. minutě, jenže Mohr byl proti, stejně jako pět minut před koncem. Vrcholem domácího zmaru byla pak 87. minuta. Doubský Mohr ležel bezmocně na brankové čáře a domácí borec ho nastřelil. Dobíhající druhý hráč měl otevřenou bránu, ale dokázal nastřelit jen zvednutou ruku Mohra, který tak skutečně s klikou čaroval.
Branky: 46. Netolický, 67. Fronc. Rozhodčí: Šťastný, ŽK: 3:3. Diváků: 70. Doubí: Mohr – Macháček (48. Haunold), Broschinský, Dospěl, Fronc – Zradička, Toman, Koťátko, Rydval – Martínek (90. Myslivec), Netolický (82. Kabát).