Pěnčín -Turnov B vládl v České Lípě, i když výhra měla být vyšší. Hrádek
v dramatickém boji porazil Sedmihorky. Doubí dost překvapilo Bozkov a zatížilo jeho konto pěti góly. Střelecké manévry předvedla Višňová.

Česká Lípa – Pěnčín-Turnov B 1:2 (0:1)

Hosté kromě deseti hluchých minut ve druhém poločasu byli lepší. Jedinou jejich branku poločasu zařídil po individuální akci Zdražil. V průběhu utkání si Pěnčín vypracoval řadu příležitostí, Koubek nastřelil tyč, jeden gól nebyl pro hraniční ofsajd uznán. Druhý gól pak přidal krásnou střelou Kratochvíl ze 20 metrů. Hosté měli ještě plno brejkových situací, Poláček běžel sám na bránu, k tomu v dalším sólu od půlky neuspěl ani Koubek. Navíc hráli do 85. minuty jednoduše. Ale v samém závěru, po chybné rozehrávce, kdy obránce při kličce ztratil míč, je potrestal Válek.

Branky: 90. Válek – 36. Zdražil, 69. Kratochvíl. Rozhodčí: Pekař, ŽK: 3:2. Diváků: 150. Pěnčín-T: Malík – Šteffan, Matoušek, Nedošetko, Kratochvíl – Kunst, Škréta – Tvrdý, Zdražil, Havel (65. Poláček) – Koubek (88. Kinčl).

Hrádek – Sedmihorky 3:2 (3:1)

Zápas nezačal pro domácí dobře a soupeř po třech minutách vedl. Trestný kop Vrbaty Vašíček vyrazil, ale hlavičkující Marek byl nejblíže. Hrádek měl možnost za pár minut, kdy gólman vyrazil střelu Rumlera z vápna a poradil si i s dorážkou Roba. Neuspěl ani Hůla, který prokličkoval do vápna. Sedmihorky předváděly svoji kvalitu a Vašíček měl plné ruce práce se dvěma střelami a navíc nůžky hostů skončily na jeho břevně. Hrádek vše přežil a byl to Zelenka, který střelou k tyči vyrovnal skóre. Domácí se chytli a po krásné akci Skrbka s Hůlou pálil přesně bez přípravy Bruner. Za další tři minuty přidal Hrádek třetí gól, kdy po neméně krásné akci obránce Mičici přihrál jeho centr Zelenka
na Patrika Roba a ten k tyči uklidil míč přesně. Rychlý a bojovný zápas se hrál také
po změně stran a hosty v něm dostal do sedla proměněný pokutový kop, který byl v 60. minutě za faul Zelenky. Hosté ožili a Vašíček musel hasit Špínovo sólo. Snaha obou týmů skončila nakonec bez branek, i když Rumlerova tečovaná střela měla ke čtvrtému gólu v poslední minutě hodně blízko.

Branky: 18. Zelenka, 27. Bruner, 30. Rob – 31. Marek, 60. Dvořák z pen. Rozhodčí: Šimůnek, ŽK: 3:1. Diváků: 50. Hrádek: Vašíček – I. Kovač, Hnízdo, Hynek (85. Holeček), Mičica (90. Nývlt) – Zelenka, Bruner, Hůla, Rumler – P. Rob, Skrbek (68. Brožík).

Doubí – Bozkov 5:2 (2:1)

Utkání začalo nečekaně rychlým gólem. První rychlou akce domácích zakončil po kombinaci a přihrávce Abraháma Jícha. Pak dobrou akci Hybnera srazili hostující hráči na roh. Doubí ještě vystihlo chybnou rozehrávku, ale Hybner nebyl přesný. Ve 23. zakončoval kombinaci z druhé vlny Abrahám a následně dorážel Haunold nad. Po půlhodině musel zachraňovat domácí gólman Mohr, přesto za dvě minuty kapituloval z pokutového kopu, který byl nařízen za zbytečný faul. Vyrovnání Doubím lehce otřáslo a hosté měli mírně navrch. Nakonec se domácím v poslední minutě poločasu vydařila rychlá akce, na jejímž konci byl přesný Haunold. Jak se později ukázalo, na utkání mělo vliv nucené vystřídání hostujícího brankáře Sedláčka, za kterého přišel Zemánek, a to nebylo pro hosty ideálním řešením. Přitom Bozkov začal aktivně a Prousek po několika chybách v domácí defenzivě vyrovnal. Hosté pokračovali v aktivitě a měli další střelecké příležitosti. Jenže opět zafungovalo pravidlo „nedáš – dostaneš“. V 62. hosté svoji šanci nevyužili a domácí z rychlého brejku vstřelili třetí branku. Tu dal Haunold po ideální přihrávce Jíchy, který předtím přetlačil dva beky. Hosté se nevzdávali, ale koncovka nebyla stále přesná a s centry si poradil Mohr. Rozhodnutí padlo po chybě gólman hostů, jemuž vypadl míč na roh a
z něho Haunold dovršil hattrick. Domácí stihli předvést nejkrásnější akci zápasu, kdy se Jícha prokličkoval a krásnou ranou obstřelil brankáře.

Branky: 45., 62. a 80. Haunold, 4. a 89. Jícha – 35. Červený z pen., 49. Prousek. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 2:2. Diváků: 70. Doubí: Mohr – Zradička, Broschinský, Patka, Kabát – Abrahám (59. Matuna – 88. Dospěl), Koťátko, Hybner, Rydval – Haunold, Jícha (89. Dráb).

Višňová – Mírová 7:0 (3:0)

Od začátku měli domácí viditelnou převahu a do 10. minuty chyběl dvakrát jejich střelcům krok ke gólu a navíc zahrávali dva rohové kopy.
V 10. tutovku domácího M. Mazánka z několika kroků likvidoval gólman Jíra. Za tři minuty šel za míčem důrazný Dobrovodský a byl u něj dříve než gólman a bylo 1:0. Ve 20. minutě měli hosté první a jedinou šanci v utkání, kdy Močkovský po průniku ze 20 metrů nastřelil břevno. Ale dál vládli Višňováci. Koudelka
z velkého vápna přestřelil a Keprova střela ze stejné pozice byla slabá. Poté Kepr ml. sám před gólmanem mířil vedle. Ve 31. pěkně unikl Dobrovodský, nahrál Jaklovi, který prodloužil na Holuba a bylo 2:0. V dalších šancích nebyli přesní Jakl a Šmidrkal, až po přihrávce Holuba skóroval Jakl, který obstřelil brankáře. Ke konci půle Dobrovodský
ve vápně povodil tři obránce, dostal se před brankáře, jenž mu střelu vyrazil. V dorážce se objevil Kepr st., ale jeho bodlo letělo mimo.

Po změně stran se pokračovalo v náporu z domácí strany a po několika kličkách T. Mazánek vybídl Koudelku – 4:0. Hned po minutě Jakl našel Dobrovodského ve vápně – 5:0. Poté nechal bombou vyniknout Jíru M. Mazánek a byla to rána ze 30 metrů. Hosté v 62. nepřesně zakončili jeden z mála pokusů. Poté nejlepší muž zápasu Dobrovodský nastřelil v šanci nohy brankáře, aby po chvilce napravil nepřesnost Melka po centru Kepra st. V 80. se povedla bratrská spolupráce Mazánků. Milan našel volného Tomáše a ten z malého vápna a pomocí teče beka vsítil sedmý gól. Domácí hráli stále naplno, ale gól již nepřidal ani M. Mazánek svojí bombou, ani Dobrovodský z trestného kopu.

Branky: 13. a 50. Dobrovodský, 31. Holub, 41. Jakl, 49. Koudelka, 75. Melka, 80. T. Mazánek. Rozhodčí: Šťastný, bez karet. Diváků: 120. Višňová: Zajíček – Cýrus (46. Zimák), Melka, Kepr st., Šmidrkal – T. Mazánek, Koudleka, Holub, Kepr ml. – Jakl (55. M. Mazánek), Dobrovodský.