Frýdlant měl v severském derby výhodu domácího prostředí, ale parta višňovských fotbalistů mu předvedla podstatně lepší koncovku, a tak připravila domácím další sestupové vrásky. Chrastava nadělila bůra Bozkovu, stejně tak konečně Hejnice Košťálovu. Chrastava při prohře Sedmihorek navýšila náskok na čele soutěže na jedenáct bodů.

Frýdlant – Višňová 1:3 (1:2)

Derby Severu zkraje ovládli před skvělou atmosférou hosté. Za čtvrt hodiny vedli 2:0, když se po rohu hlavou trefil Štrbák a pak po trestném kopu a závaru Milan Mazánek. Postupně se hra vyrovnala a když musel ve 35. minutě odstoupit zraněný tvůrce hry Višňové Soukup, převzali Frýdlantští na umělé trávě iniciativu. Navíc ještě Vykoukal vyrazil gólovou hlavičku. Ze skrumáže se prosadil Nosek a Frýdlant začal ještě více dýchat. Po přestávce domácí tlačili hosty jak se dalo, ale nebyl nikdo, kdo by dopravil míč za Vykoukalova záda. Zůstalo tak pouze u snažení a dvou příležitostí Noska, ale Višňová náskok uměla ubránit. Nakonec se Višňová dokázala prosadit potřetí, zásluhou Milana Mazánka, který se nejlépe zorientoval ze skrumáže.

Branky: 34. Nosek – 14. a 84. M. Mazánek, 12. Zimák. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 2:3. Diváků: 525.

Frýdlant: Höfler – Plesar, Drobný, Linhart (69. Buřita), Štrbák – Šena, Coufal, Částek, Stýbal – Kutílek, Nosek. Višňová: Vykoukal – Kepr, T. Mazánek, Zimák, Šmidrkal – Dobrovodský, Soukup (35. Zajíček), M. Mazánek, Koudelka (85. Lachman) – Holub, Štrbák (88. Ráž).

Hejnice – Košťálov 5:0 (3:0)

V poli se hrál vyrovnaný fotbal, ale hosté nebyli dopředu nebezpeční a vyloženou šanci si nevypracovali. Zato domácí po deseti minutách skórovali Pavlem Neumannem, který hlavou využil centr Matěchy. Pak přišel centr veterána Dodo Doležela a opět P. Neumann v roli přesného zakončovatele přehodil brankáře. Na poločasových 3:0 upravil Smola z penalty za faul.

Do druhého poločasu nastoupil Košťálov se snahou něco s výsledkem udělat, ale zůstalo jen u snahy. Ale domácí trochu zvolnili a na další branky se čekalo. V 66. běžel Smola osamocen na brankáře, jenže neuspěl. Za tři minuty nato dokonal svůj střelecký hattrick Pavel Neumann. Domácí byli v herní pohodě a povedlo se jim skórovat popáté: Koťátko se po kombinaci dostal sám před bránu a nezaváhal.

Branky: 11., 30. a 69. P. Neumann, 32. Smola z pen., 71. Koťátko. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Hejnice: Kanta – Sirůček, Malinský, Matěcha, Kraus – Koťátko, P. Neumann, Matouš (73. Macháček), Doležel – Smola, Šorejs.

Chrastava – Bozkov 5:0 (2:0)

Bozkov se zaměřil na bránění a dvacet minut mu hra zezadu vycházela. Domácí měli míč stále na svých kopačkách, ale Beneš ve 13. minutě neuspěl při svém blafáku při sóle. Ve 30. domácím vyšla akce Petra Rozmajzla, který našel hlavu Štajnera a ten vybídl volného Koubu ke skórování. Ve 33. Henzl se Štajnerem rozjeli kombinaci, kterou zakončil na 2:0 hlavičkující Beneš. Pak Chrastavští trochu zvolnili a soupeř začal dotírat. Zíka tak dvakrát musel předvést své aktivity při kvalitních ranách hostů. Brzy po přestávce zvýšil na 3:0 po samostatné akci Kouba a po přihrávce Rozmajzla se trefil Wolf. V dalším útoku Beneš vyškolil obranu, jenže radost mu zkazil bek na brankové čáře. V 77. byl ve vápně jasně stáhnut k zemi Beneš, sudí však penaltový zákrok nechtěl vidět. Zaslouženou výhru lepších domácích jistil po své akci Štajner.

Branky: 30. a 53. Kouba, 33. Beneš, 58. Wolf, 79. Štajner. Rozhodčí: Havel, ŽK: 4:2. Diváků: 350. Chrastava: Zíka – P. Rozmajzl (78. Abrahám), Žemlička, Uzel, Henzl – M. Rozmajzl, Štajner, Kouba, Sandr (56. Wolf) – Beneš, Studnička.