Veselo je ve Višňové, která navázala na úspěchy a stále je bez porážky. Pěnčín-Turnov B zklamal Skalici a Doubí Desnou, která hrála v defenzivě dost důrazně. Zklamání je v Hrádku, kde domácí neuměli využít ani přesilovku.

Skalice - Pěnčín-Turnov B 1:2 (0:2)

Po deseti minutách, které patřily domácím se hosté dostali do šancí, z nichž hned dvě po pěkných kombinacích v krátkém časovém úseku využil zkušený Šulc. A protože splnil povinnost, šel hned střídat (kvůli zdravotním potížím). Druhý poločas se již odehrával za územní převahy domácích, ale ti dokázali jedinou proměnit. Pěnčín měl další možnosti k navýšení náskoku Randák nastřelil z trestného kopu břevno, Korček zahodil 100% gólovku, Náhlovský byl nepřesný a Randák nevyužil ani své sólo. Skalice se snažila hlavně v hektickém závěru nakopávanými míči do vápna něco s výsledkem udělat, ale obrana Pěnčína, jenž se dostala pod tlak, vše uskákala

Branky: 65. Soukup 23. a 25. Šulc. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 3:2. Diváků: 120. Pěnčín-T: Maník - Tvrdý, Šteffan, Matoušek, Čermák J. Škréta, Kunst (75. Petřík) - Bezemek, Korček, Randák (62. Náhlovský) - Šulc (29. D. Škréta).

Hrádek - Semily 1:3 (0:3)

Ve svižně vedeném duelu měli sice domácí i své šance, ale ve 13. minutě zastavili útok hostů faulem a z nařízené penalty prohrávali. To je zaskočilo a teprve ve 25. Hynek vystřelil vedle. Ve 28. nezvládl Hrádek ofsajd systém a hostující Šulc své sólo od půlky využil. Po gólu došlo ke strkanici mezi bekem a střelcem, za což rozhodčí udělil žlutou domácímu a Šulce vyhodil. Jenže místo ataku domácí uvadávali, až zvadli. Naopak oslabení hosté hráli na brejky a po trestném kopu do vápna Havlín hlavou upravil na 0:3. Hrádeckým nepomohla ani bouře v kabině, protože hned ve 47. mohli opět inkasovat. Semilský útočník si totiž ve vápně udělal i gólmana, ale překopl bránu. Za chvíli opět domácí vyhořeli s ofsajdem a Hartman sám před Robem dal míč nad. Po hodině hry se konečně Hrádek dostal do šancí, jenže Hetver dvakrát poslal balon mimo tyče. V 71., po vyloučení domácího Vinše, měli hosté blízko čtvrtému úspěchu, když po trestném kopu volný hráč poslal míč do náruče Roba. Teprve v závěru se odhodlal ke střele z dálky Hynek a další rána v podání Rumlera ze 30 metrů našla konečně cíl.

Branky: 87. Rumler 13. z pen. a 40. Havlín, 28. Šulc. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 5:2, ČK: 67. Vinš 28. Šulc. Diváků: 150. Hrádek: Rob -Holeček (37. Rumler), Hnízdo, Vinš, Brožík - Bruner, Hynek, Hůla, Mizera - Skrbek (59. Antoš), Hetver.

Doubí - Desná 3:1 (1:1)

V opatrném úvodu byl první náznak šance při odkopu hostujícího gólmana do Haunolda, od něhož šel míč do zámezí. Pak Broschinského trestný kop málem překvapil gólmana, ale byl z toho nakonec roh. Ve 14. přišla ojedinělá akce hostů, kterou stopl Myslivec za cenu penalty Pipek z ní dostal Desnou do vedení Doubí sice lehce znervóznělo, přesto bylo aktivnější i v koncovce. Po jednom z útoků centr Bláhy usměrnil Haunold na 1:1. Ale ještě na druhé straně musel hasit šanci hostů Kanta. Na začátku druhé půle dokázalo Doubí využít soji aktivitu a po kombinaci Bláhy s Macháčkem přesně střílel Netolický 2:1. Domácí to až moc uklidnilo, protože v 62. opět Kanta zasahoval při šanci Desné. Pak hosté zvýšili aktivitu a Kanta se musel činit. V 75 se dostal do zakončení domácí Koťátko, ale byl z toho jen roh. Stejný borec pak zkoušel dvakrát svoji mušku. Definitivní klid přinesla 87. minuta, v níž vystihl Netolický rozehrávku. Běžel sám na branku a byl sražen. Viník dostal červenou kartu a navíc trestný kop provedl přesně Rydval.

Branky: 44. Haunold, 52. Netolický, 88. Rydval 14. Pipek z pen. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 0:4, ČK: 87. Hudec (Desná). Diváků: 150. Doubí: Kanta - Bláha, Broschinský, Myslivec (46. Dospěl), Fronc - Kosiewicz, Koťátko, Rydval (90. Kabát), Macháček (59. Toman) - Netolický, Haunold.

Višňová - Sedmihorky 2:0 (0:0)

Domácí mají několik zraněných, přesto v bojovném a tvrdém zápase potvrdili výsostné postavení v soutěži. Višňová se úspěšně bránila a gólman Veselý několikrát zasahoval. Domácí až po dvaceti minutách ohrozili branku hostů střelami z dálky. Po několika nepříjemných střelách hostů měli domácí šanci ve 44. minutě, kdy Šmidrkal promáchl centrovaný míč kousek od branky.

V úvodu druhé půle nejprve Soukup protáhl Koubuse v brance, potom hlavička Melky šla těsně mimo. Hostující Vavřich dost zlobil obranu, ale neměl mušku. V 57. domácí Koudelka zachytil přihrávku hostů, jenže místo střely volil kličku navíc… V 68. pálil Soukup tvrdě ze 25 metrů. Koubus střelu jednou rukou vyrazil a bek ještě navíc vyhlavičkoval, ale jen k Melkovi, který hlavou otevřel skóre. Za minutu bylo 2:0: Holub se uvolnil ve vápně a prostrčil míč Jaklovi, který nezaváhal. Po gólu chytil za urážku asistentky rozhodčí hostující hráč červenou kartu a Višňová začala přesilovku. Jenže byl to hostující Vavřich, jenž napálil spojnici. Domácí Šmidrkal pak poslal trestný kop vedle a závěrečné minuty přinesly nervy. Hosté faulovali, domácí zdržovali a právě za zdržování obdržel domácí Cýrus druhou žlutou a šel ven.

Branky: 68. Melka, 69. Jakl. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 4:4, ČK: 90. Cýrus 70. Koudelka. Diváků: 120. Višňová: Veselý - Čejka (72. P. Melka), M. Melka, M. Mazánek, Zimák - Šmidrkal, Soukup, Holub, Cýrus - Koudelka, Jakl (80. Kepr ml.).