Železný Brod - Višňová 2:1 (1:0)

Domácím, kteří stále bojují o přežití, vyšel úvod. V 10. minutě musel zachraňovat Višňovou její gólman Sirůček, který si skutečně zachytal. Za osm minut byl krátký na střelu Makuly, který potrestal chybující obranu. Ve 27. udělal nepochopitelný faul hostující Štrbák a byl vyloučen. Brodu se začalo volněji dýchat a ve 38. zachránilo hosty od pohromy břevno. Až v závěru se hosté osmělili a Havlíčkův únik od půlky byl hodně nebezpečný. Domácí stále tlačili oslabenou Višňovou a po centru hlavou zvýšili na 2:0. Pět minut před koncem byl faulován Havlíček a penaltu využil Zach. Jenže na víc nebylo.

Branky: 18. Makula, 59. Šilhán - 85. Zach z pen. Rozhodčí: Milner, ŽK: 1:3, ČK: 27. Štrbák (V). Diváků: 80. Višňová: Sirůček - Kaniok (46. Labský), Lochman, Kepr, Zach - Kopecký (75. Šolta), Havlíček, Mir. Jakl, Šmidrkal - Mazánek (70. Martin Jakl), Štrbák.

Desná - Vratislavice 0:0

Na umělé trávě hosté několikrát z jasné převahy vystřelili, jenže se nic z toho neujalo. V 53. sice vratislavický Bím dal hlavou gól, ale nebyl pro sporný ofsajd uznán. Domácí pak dvakrát ohrozili Hesse, na kterého pak Desná udělala krutý faul, jenž skončil jen žlutou kartou. Dohrávalo se za stálého tlaku hostů, kterým se však nedařila střelba a občas i kombinace.

Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 3:1. Diváků: 150. Vratislavice: Hess - Belas, Melka, Šidák, Kincl - Z. Rampáček, Potůček, Dlabola, Bím - Leitner, Klíma (80. J. Rampáček).

VTJ Ještěd Liberec - Hrádek 2:1 (2:0)

Okresní derby odstartoval gólem hned v 1. minutě Novák, který po velkém závaru prostřelil vše. V 9. přidal Kněbort pojistku, kdy potrestal po dlouhém výkopu chybu gólmana. Ještě v 15. nastřelil Řeháček hlavou tyč a vojáci v úvodní dvacetiminutovce byli jasně lepší. Jenže jakoby jim to stačilo a do půlky byl zápas vyrovnaný. Po přestávce měli šance domácí Kněbort a pak pálil Halama trestný kop k tyči. Ale opět se vojáci spokojili se stavem a přestali hrát. Hrádek nakopával míče dopředu a Janáček z trestného kopu udělal ještě ze zápasu drama. Hrádek dohrával v tlaku, jenže bez vyložené šance.

Branky: 1. Novák, 9. Kněbort - 75. Janáček. Rozhodčí: Hybler, ŽK: 4:4. Diváků: 150. VTJ: Hanzlík - P. Halama, L. Halama, Stárek, Hložek - Řeháček, Kordík, Husák, Houdek - Kněbort, Novák. Hrádek: Vašíček - Holeček, Vinš, Janáček, Hynek - Brožík (79. Čáp), Just, Vondráček (46. Laluch), Ulrich (79. Horváth) - Štálík, Procházka.

Český Dub - Skalice 4:1 (3:0)

V týmu domácích dostali příležitost hráči z lavičky, a ti se trenérovi Pěničkovi odvděčili kvalitním výkonem. Zápas začal dvěma pokusy Jíra, ale prvním střelcem byl Ševčík po akci Bernáta. Za tři minuty předvedl Dub pohlednou akci na dotek (Bernát, Jíra, Ševčík) a Vlach ze sedmi metrů prostřelil gólmana. Pak byl ve vápně sražen Jíra a Vávra z penalty upravil na 3:0. Skalice měla za poločas jen jednu příležitost, kdy ve 20. mířil hráč po chybě obrany vedle. Ve II. půli se hrálo mezi šestnáctkami. V 53. volejbalově zasmečoval hostující bek ve vápně a z penalty dal Ševčík na 4:0. Až v 85. se měnilo skóre, jenže tentokrát inkasoval Dub, když se po brejku trefil Hlavinka.

Branky: 12. a 53. z pen. Ševčík, 15. Vlach, 34. Vávra z pen. - 85. Hlavinka. Rozhodčí: B. Neugebauer, ŽK: 2:3. Diváků: 80. Č. Dub: Kubsch - Regenermel, Trita, Lanc, Hlava - Vávra, Suchomel (62. Bulíř), Vlach, Bernát (56. Václavík) - Jíra (46. Novák), Ševčík.

Hejnice - Sedmihorky 4:1 (2:1)

Do 20. minuty byl zápas vyrovnaný, ale pak přišla akce Pelikána s Holubem a posledně jmenovaný rozvlnil síť Sedmihorek. Za osm minut Holub vydoloval zdánlivě ztracený míč a lobem překvapil gólmana hostí. Hosté se dostali do hry zásluhou proměněné penalty za faul. Ještě v úvodu se Sedmihorky dokázaly starat o vzruch před brankou domácích, ale pak jako když utne. Hejnice se dostaly do tlaku a pomohlo posunutí Martina Zemana do útoku. Ten dokázal v šanci zpracovat míč na prsa a zakončit utěšenou střelou. Za devět minut si Zeman vyměnil míč se Šulcem, následná rána se otřela o tyč a bylo 4:1. V závěru se po brejku dostal před brankáře domácí Smolný, položil si ho, ale pak nastřelil tyč. Sedmihorky měly jen několik centrů a vykoukal zasahoval jen jednou, při nepříjemné střele.

Branky: 70. a 79. Martin Zeman, 20. Pelikán, 28. Holub – 41. Beneš z pen. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 2:2. Diváků: 130. Hejnice: Vykoukal – Řezníček, Tučani, Martin Zeman (83. J. Kobr), Šulc – Holub, L. Kobr, Malínský, Koudelka – Zoreník (46. Smolný), Pelikán (85. Michal Zeman).