V závěru soutěže předvádí svoji sílu rezerva Pěnčín-Turnova, což nyní poznala i poslední Mírová, kterou hosté ztrapnili osmi góly. Doubí v dobrém zápase porazilo souseda z tabulky Sedmihorky a Hrádek přivezl bod z České Lípy. Višňová po kvalitním výkonu ve II. půli otočila zápas s Bozkovem (druhý se třetím) a vyhrála. Ve středu 4. června předehrává své utkání Hrádek ve Mšeně.

Mírová – Pěnčín-Turnov B 1:8 (1:4)

Od prvních minut nebylo co řešit. Domácí hráli na co měli a hosté hned v 6. minutě skórovali Korčekem, který pálil ze 20 metrů. Mírová ještě ve 26. snížila na 1:2, kdy po ztrátě míče dokončil útok M. Zelnický. Jenže Pěnčín na hřišti vládl a do poločasu připojil ze spousty šancí další dva góly. Trvalá převaha byla i ve druhé půli, v níž hosté přidali až na osm branek. V závěru domácí braly křeče a dokonce dohrávali o deseti. Hosté zahazovali, co se nedalo a zejména v této činnosti vynikali Havel a Korček, kteří nevyužili po pěti tutovkách.

Branky: 26. M. Zelnický – 6. a 20. Korček, 40. a 81. Marek Randák, 30. Dlouhý, 50. Matoušek, 69. Koubek, 73. Poláček. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Pěnčín-T: Hyka – Kratochvíl, Matoušek, Šteffan, Veber – Koubek, Škréta, Korček (68. Matěj Randák), Marek Randák – Havel, Dlouhý (46. Poláček).

Doksy – Hrádek 1:1 (1:0)

Zápas se hrál ve svižném tempu a svoji první šanci měl hrádecký Rob, jehož hlavička po trestném kopu Hnízda těsně minula branku. Domácí pak zachytili špatnou přihrávku hostů a Vašíček musel vyrazit jejich ránu na roh. Za chvilku hostující bek odehrál míč nůžkami, ale sudí pískl faul vysokou nohou. Po rozehraném trestném kopu zakončil Vacek na 1:0. Na obou stranách pak přišly ještě hlavičky, ale jak tu Roba, tak i Vacka brankáři stačili vyrazit. Čtyři minuty po přestávce poslali domácí dlouhý míč do vápna, kde se jejich hráč prosadil hlavičkou, ale ta naštěstí pro Hrádek skončila na tyči. Další šance domácích přišla ve 64., kdy osamocený hráč běžel na Vašíčka. Toho sice prostřelil, ale dobíhající Hnízdo stihl míč z branky vykopnout. Do té doby byli domácí přece jen lepší, ale Hrádek „přežil“ a poslední čtvrt hodina byla již z jeho strany lepší. Po rohu nebezpečně hlavičkoval Hnízdo, Brunerův volej šel kousek vedle. V 84. šel na trestný kop Hořák, jehož dělovka ze 25 metrů šla přes zeď přesně a bylo srovnáno. Hostům pak ještě zatrnulo za dvě minuty, kdy domácí poslali hlavou míč jen těsně mimo.

Branky: 10. Vacek – 84. Hořák. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 1:1. Diváků: 150. Hrádek: Vašíček – Holeček, Hnízdo, Hynek, I. Kovač – Zelenka (74. Strnad), Bruner, Rumler, Mičica (54. Hořák) – P. Rob, Skrbek.

Doubí – Sedmihorky 1:0 (1:0)

V pohledném utkání rozhodla větší produktivita domácích v koncovce, protože jinak byla hra v poli vyrovnaná. Možná byly Sedmihorky lepší v přihrávkách, ale zradila je koncovka. Právě gólovku hostů ve 32. minutě vykopl z brankové čáry Patka. Na druhé straně se Rydvalovi podařilo vystihnout rozehru soupeře a po jeho přihrávce skóroval Haunold. Ve 43. hostující Dvořák se dostal po individuální akci sám před Mohra, který ho však vychytal. Také po změně stran byl obraz hry stejný: Sedmihorky dobře kombinovaly a byly v pohybu, domácí zase spoléhali na rychlé protiútoky. V 68. gólovou hlavičku Marka zlikvidoval Mohr. Doubí si v poslední desetiminutovce vypracovalo několik gólovek, ale žádná pojistka z nich nepřišla. Sedmihorky se proti takticky hrajícím domácím neprosadili. V 81. přišla akce Rydvala a střela Haunolda. Tu gólman vyrazil a dorážku Drába pak zblokovala obrana. Ještě v 85. se dostal Rydval sám před bránu Sedmihorek, ale gólman mu šanci vystihl.

Branka: 36. Haunold. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 4:1. Diváků: 100. Doubí: Mohr – Abrahám, Martínek, Patka, Kabát – Zradička, Koťátko, Hybner, Rydval – Zeman (73. Dráb), Haunold (90. Broschinský).

Višňová – Bozkov 4:3 (0:2)

V kvalitním fotbale se domácím do poločasu moc nedařilo, i když v 8. minutě Štrbákovu hlavičku vyrazil na čáře bek a Dobrovodský v dorážce trefil beka před sebou. Poté přišly dvě totožné akce hostujícího Krejčíka, který vymotal domácí obranu a přihrál volnému Havlovi. Ten se poprvé nemýlil, ale při druhé šanci přestřelil. Domácí pak měli štěstí při Jírově trestňáku, který letěl těsně nad, ale Havel se před poločasem zbavil svého strážce a prosadil se podruhé, tentokrát lobem. Višňovské při dvou šancích zradila koncovka.

Ale po přestávce vyběhla úplně vyměněná Višňová a po Soukupově akci snížil Cýrus. Pak hosté zahráli rukou ve vápně a z penalty vyrovnal opět Cýrus. Kvalitní výkon domácích se promítl do šancí. Po obléhání branky a centru Soukupa se výstavně trefil nabíhající Tomáš Mazánek – 3:2. Jenže radost Višňové trvala jen chvíli, protože po rohu byl přesný Nesvadba a vyrovnal. Zápas pak ovlivnil faul na Soukupa, za který byl viník vyloučen. V přesilovce Soukup z rohu našel před vápnem nabíhajícího Cýruse, který míč napálil do houštiny těl. Od té se balon odrazil k Melkovi a višňovský stoper byl slavný. V samém závěru ještě domácí mohli vedení navýšit, ale Melkovu hlavičku i Štrbákovu střelu brankář kryl.

Branky: 48. a 55. z pen. Cýrus, 70. T. Mazánek, 84. Melka – 13. a 43. Havel, 73. Nesvadba. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 3:4, ČK. 78. Červený (B). Diváků: 160. Višňová: Zajíček – Zimák, Melka, M. Mazánek, Šmidrkal – T. Mazánek, Soukup, Kepr st., Cýrus – Štrbák, Dobrovodský (46. Koudelka – 88. Holub).