Hejnice - Hrádek 5:1 (3:0)

Hosté nemohli najít registraci brankáře, takže do brány narukoval asistent trenéra Nývlt. Hejnice začaly rozlúčku s přeborem dobře a v 5. minutě dalekonosná střela Řezníčka skončila ze 30 metrů přesně pod břevnem. Útoky se poté střídaly na obou stranách, až v 18. unikl Ladislav Kobr a přesně nahrál Koubovi - 2:0. Krátce nato chyboval hostující Hynek, kterému sebral míč důrazný Kouba a bylo 3:0. A opět se střídaly útoky před oběma brankami, jenže Hrádečtí neměli koncovku, zejména pak Bruner a Zelenka. Domácí Pelikán ve 28. kontroval ranou do břevna, a opět na druhé straně vyhořeli Kraus, Rumler a Bruner. Po přestávce se hosté zlepšili, šanci měl jen domácí Holub. V 53. přihrál Černohorský a patička Rumelra znamenala snížení na 1:3. Domácí nelenili a střela Šulce šla těsně vedle a po pěkném centru Pelikána završil svůj hattrick Kouba. V 63. došlo ke střetu kapitánů Šulce a Procházky a výsledkem byla červená karta pro hosta za protesty. V přesilovce pak Hejničtí ohrozili branku Zemanem a po trestném kopu Holuba přidal pátý úspěch Pelikán hlavou. To bylo ze strany domácího kapitána vše, protože za čtyři minuty přišla další strkanice a zde byl oceněn za oplácení vyloučením.

Branky: 18., 20. a 59. Kouba, 5. Řezníček, 76. Pelikán - 53. Rumler. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 4:3. ČK: 80. Pelikán - 63. Procházka. Diváků: 70. Hejnice: Dostál - Řezníček, Horčička, Novotný, Šulc (68. Hasil) - Holub, Budka, Zeman (89. Sokol), L. Kobr - Kouba, Pelikán. Hrádek: Nývlt - Holeček, Zelenka (81. Kovač), L. Janáček, Kraus - Skrbek (71. Breburda), Hynek, T. Janáček, Bruner (46. Černohorský) - Procházka, Rumler.

VTJ Rapid Liberec – Železný Brod 1:3 (1:1)

Vojáci daleko zaostali za svými jarními výkony. Sice byli v úvodu lepší, ale svou velkou příležitost zazdil Soukeník a pěknou hlavičku Poživila Kopal vystihnul. Hosté se dostávali do útoku jen sporadicky, ale přesto šli ve 12. minutě do vedení, když po autu Hadače se ve vápně nejlépe zorientoval Maryško. Do přestávky se hrál ne příliš pohledný fotbal, domácí se snažili o vyrovnání, hosté se bránili. Ránu Rašína z přímého kopu hostující gólman vyrazil a potom znovu Rašín svůj slalom v pokutovém území zakončil střelou vedle. Těsně před půlí se domácí dočkali vyrovnání. Jak jinak, dlouhý aut L. Halamy zakončil u zadní tyče Dospěl. Ještě dvacet minut druhé půlky se vojáci snažili o vítězství, šanci po akci Houdka měl Řeháček, potom po rohu těsně nad hlavičkoval Dospěl a střelu L. Halamy z trestňáku, kterou gólman vyrazil před sebe, nedokázal nikdo dorazit. To bylo ze strany vojáků vše a konec zápasu vzali do svých rukou hosté. Nejprve přišla rychlá akce po křídle a přesný pas do pokutového území zužitkoval Hartl a v závěru, když už domácí hráli vabank, se po přistrčení Wanackiho trefil do domácí sítě ještě Šimek.

Branky: 43. Dospěl – 12. Maryško, 65. Hartl, 84. Šimek. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 4:1. Diváků: 50. VTJ: Hanzlík – Poživil, L. Halama, P. Halama, Hybner – Houdek (72. Krejčí), Rašín, Landyš, Soukeník – Dospěl, Řeháček.

Višňová - Česká Lípa B 6:1 (2:0)

Prvních téměř třicet minut patřilo fotbalovějším hostům, domácí neměli šanci, ale Lípa nezakončovala. Ve 30. hostující Záveský ve vápně obešel i brankáře, přihrál Šimkovi, kterému šanci zmařil Dobrovodský. Teprve až poté se předvedli domácí. Nejprve po brejku z malého vápna Mrázkem, který ortevřel skóre. Za tři minuty Štrbák přihrál Soukupovi, jenž se uvolnil ve vápně a zvýšil na 2:0. Krátce po přestávce přišel faul na Štrbáka ve vápně a z penalty Cýrus dal na 3:0. V 53. Kepr našel dlouhým míčem ve vápně Dobrovodského a ten jej posunul na Mrázka - 4:0. Dvacet minut patřilo domácí smršti, až v 63. Lípa nebezpečně vystřelila. Hned nato běžel z vlastní polovinu na branku Žežulka, jenže před vápnem si míč ukopl. V 66. zahrozili opět hosté, ale Záveskému pokus zlikvidoval dlouhý Veselý. V 70. Soukup přihrávkou vybídl Havlíčka k brejku, ale ten poslal míč těsně vedle. Za pár minut Soukup nezištně přihrál Havlíčkovi do brejku, a ten krásně obstřelil golmana na 5:0. Čerstvý Žežulka pak využil mazánkův brejka stav se měnil pošesté. V závěru se znovu připoměli hosté - nejprve střelou, která po dvou tečích skončila rohem a v 90. po brejku do otevřené obrany Záveský vstřelil čestný úspěch. To nic nezměnilo na oslavě právě narozeného nového fotbalisty Mirka Jakla ml., jenž se narodil v úvodu II. půle.

Branky: 32. a 53. Mrázek, 72. a 75. Žežulka, 35. Soukup, 48. Cýrus z pen. - 90. Záveský. Rozhodčí: Noháč, ŽK: 2:2. Diváků: 150. Višňová: Veselý - Melka, Soukup, Šorm, Cýrus - Dobrovodský, Havlíček, Štrbák (60. Žežulka), Branda (46. Šmidrkal) - Mrázek (66. M. Mazánek), Kepr.