Skalní fanda Lukáš Procházka se s kamarády vsadil. „Když vyhrají naši, přeběhnu nahý přes trávník fotbalového hřiště," popisuje Lukáš, jak k humorné události došlo.

Po zápase odložil oblečení, chopil se vlajky Slovanu a vyběhl od rohového praporku napříč celým hřištěm.

„Pamatujete na fanouška, který slíbil, že když porazíme Spartu, tak přeběhne nahej hřiště? Udělal to! Co vy na to, blázen nebo respekt? Za nás palec hore za dodržení slibu," hodnotí netradiční akci fotbalového nadšence reprezentační útočník Josef Šural.

Lukáš Procházka svého činu nelituje, pouze z jistých důvodů se omlouvá správci stadionu a celému vedení klubu Slovan Liberec za nepovolené vniknutí na hrací plochu.

Zápasy se Spartou jsou většinou vypjaté. „Rád bych apeloval na všechny lidi v Liberci a jeho okolí, aby chodili na zápasy. Vzhledem k tomu, že tři roky jsem členem Libereckého kotle, mohu s klidem říct, že na fotbale, se není čeho bát. Sami jezdíme i s malými dětmi a nikdy se nic špatného nestalo. Vstupné stojí pár korun a před vašima očima se odehrávají zápasy, o kterém mnohdy jiné týmy jen sní," říká Procházka s tím, že nebylo cílem zviditelnit sebe, ale vtipným způsobem podpořit klub.