Bulovka - Raspenava 1:3 (0:2). Vyrovnaný zápas, v němž byli hosté šťastnější a důraznější v koncovce. Klíčový okamžik utkání přišel za stavu 0:1 ve 40. minutě, kdy domácí nastřelili tyč a hned z protiútoku inkasovali podruhé. Hosté jistě kráčeli za vítězstvím až do 70. minuty, poté jim byl ale za zbytečně řečnění vyloučený zkušený Martinů. Bulovka deset minut před koncem snížila, jenže v další velké šanci nastřelila jen břevno.
Branky: 80. Krivčík - 35. Horáček, 40. Cifra, 47. M. Zeman. Rozhodčí Kulhavý, ŽK 1:4, ČK 0:1 - 70. Martinů, 70 diváků. Bulovka: Závůrka – Franc, Pelinka, Veselovský, Lengál – Pavlů, Čuřík, Treteník, Smolný – Votrubec, Krivčík. Raspenava: Farkaš – Burgr, Žlebek, Koudelka, Vancl – Gorol, Koprnický, Martinů, Cifra (88. Havel) – Horáček (70. Z. Zeman), M. Zeman.

Nová Ves B – Bílý Kostel 10:2 (4:0). Hosté hráli hodně naivně a zkušený tým domácích toho dokázal využít. Prakticky se hrálo na jednu bránu a výsledkem bylo deset branek v bráně soupeře. Hattrickem se blýskli Kopic a Jánošík.
Branky: 15., 56.a 86. Kopic, 38., 45.a 73. Janošík, 29. a 58. Kouba, 78. Koprnický z pen., 90. L. Myslivec - 47. Batthyáni, 85. Michálek. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK 0:1, 50 diváků. Ves: Kverka - Martínek, P. Myslivec (77. Nevyhoštěný), J. Malaga, L. Myslivec – Slatinka (46. Souček), Kouba, Janošík, Kopic – Koprnický, Vach. Bílý Kostel: P. Ulrych – Janáček, Novotný, Laibl (12. A. Vitik), Černý (46. Novák) – V. Vitik, F. Ulrych, Michálek, Ďuriš - Batthyáni, Motejlek.

Gasservis – Osečná 3:5 (1:1). Hosté hráli na brejky a po jednom z nich se už v 10. minutě ujali vedení. Domácím se podařilo rychle vyrovnat a po vyloučení hostujícího Landsmana, který během čtvrthodiny viděl dvě žluté karty, se zdálo, že budou mít po změně stran navrch. Jenže krátce po přestávce si domácí dali prakticky vlastní gól a v 56., dle jejich názoru, dostali další branku z evidentního ofsajdu. Proti gólu sice vehementně protestovali, výsledkem bylo, že pomezní sudí delegovaný z řad Osečné se rozhodl předat praporek někomu jinému. Gasservisu se chvíli poté sice podařilo snížit, ale při střelecké chuti byl Kovář z Osečné, který v závěru přidal další dvě branky a pojistil tak výhru svého týmu.
Branky: 66. a 86. Smejkal, 19. Holas - 10., 56., 81 z pen. a 85. Kovář, 49. Hunka. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK 4:3, ČK 0:1 – 38. Landsman, 40 diváků. Gasservis: Lachčina – Holubec (46. Vrabec), Fišera (63. Matěcha), Macháček, Kendžíra (87. Flekna) – Vaňata, Smejkal, Holas, Kačírek – Sonntag, Švanda. Osečná: Křáp – Hunka, Novotný, Jarý (70. Třešňák), Landsman – Pokorný, Kysela, Pitner, Tomáš – Penz, Kovář.

Jindřichovice – Stráž B 0:2 (0:1). Domácí sice byli lepší tým, zklamali ale v koncovce. Už ve 3. minutě nastřelil jindřichovický Vološín tyč a poté se po chybě obrany prosadil strážký Dobrovolný. Jindřichovice ještě v první čtvrthodince přišly o dva zraněné hráče a ve zbytku první půle nedaly tři vyložené šance. I po změně stran se domácím nedařilo, buď stříleli vedle, nebo jejich šance pochytal nejlepší hráč hostů – brankář Šimek. V závěru, když Jindřichovice otevřely hru, vyšel hostům brejk a své vedení pojistili dalším gólem.
Branky: 8. Dobrovolný, 72. Novák. Rozhodčí Soukup, ŽK 1:2, 60 diváků. Jindřichovice: Hegr – Tauš, Andrš, Jakub Forman, Přibyl (80. Knapp) - Matoušek, Šolc (10. Jan Forman – 15. Rezler), Tichý, Lopuszynski, Kopecký – Hradec, Vološín. Stráž: Šimek – Kraus, Dobrovolný, Procházka, Klokočník – Cakl, Novák, Bureš, Balog – Kosiewicz (75. Fanta), Horáček.

Český Dub B – Višňová B 4:1 (1:0). Domácí měli po celý zápas mírnou převahu. Měli častěji míč na kopačkách a hosté hrozili jen po brejcích. O osudu zápasu se rozhodlo v úvodní čtvrthodince druhé půle, kdy Český Dub dvěma góly navýšil své vedení na rozdíl tří branek.
Branky: 25. Jíra, 47. Štraus, 57. Koudelka z pen., 90. Kolomazník - 66. Cýrus. Rozhodčí Dobrovolný, ŽK 1:1, 50 diváků. Český Dub: Pánek – Koudelka, P. Bulíř, Štraus, Jíra (64. J. Havlík) - Hon, Pavlišta ((55. Jandus), Linke (69. Najman), Kolomazník – Fila, L. Havlík. Višňová: Pešek – Nevrlo, Švadlenka, Soukup (28. Kaniok), Čejka – Koutský (88. Havelka), Labský, Cýrus, Coufal – Jakl, Mazánek.

Doubí – Ruprechtice B 5:0 (4:0). Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Svého soupeře předčili v rychlosti a nasazení a prakticky se hrálo jen na jednu bránu. Pětigólová porážka je pro soupeře ještě přijatelný výsledek.
Branky: 2. a 7. Bursa, 45. a 65. Stříbrný, 26. Suchan. Rozhodčí Špecián, ŽK 0:1, 150 diváků. Doubí: Tonev – Kozák, Braun, Pelant, Gruncl - Šlambor, Suchan, Pošmourný (66. Doležal), Zeman (46. Herkner) – Stříbrný, Bursa. Ruprechtice: Sulo – Macaj, Rokoský, Prokop, Košek – Slovák, Řepka, Vojtíšek, Fiala – Dostál, Potoček.

Dětřichov – Hrádek B 2:4 (1:3). V Dětřichově se hrál zajímavý fotbal, ve kterém ale domácí Viktorie díky hrubým minelám jednotlivců tahala za „kratší konec“. Domácím dělal problémy především rychlonohý Šulc a dvěma góly se nejvíce zasloužil o vítězství hostů. Už ve 2. nepokryl levou stranu Tomášek a osamocený Rob trefil z deseti metrů přesně mezi nohy Chmelaře - 0:1. Viktorie v 8. vyrovnala, když Vágner sklepl míč a Mičunovič se trefil krásným „angličanem“ z 22 metrů. V 15. se nedohodli domácí Gittler s Krejcarem a Šulc svůj únik proměnil. O minutu později trefil hlavičkou tyč dětřichovské branky Dočekal. Nápor hostů korunoval ve 20. Šulc, který potrestal špatné vyběhnutí Chmelaře. Další vývoj utkání poznamenala 32. min., kdy viděl červenou kartu za řeči hrádecký Marek. I tak mohl Hrádek zvýšit, v 55. však gólovou střelu Farského vyrazil Chmelař. Hned o minutu později mohl na druhé straně snížit zcela volný Válek, to se však povedlo až v 60., kdy si pohrál s dvěma obránci Skalický ml. a dělovkou do šibenice snížil. V 77. srovnal počet hráčů Válek a rovněž za řeči putoval do kabin. V 80. měl ideální pozici ke střele Kožarik, ale zbytečně nahrával. Hosté pak v nastaveném čase po rohovém kopu Farským upravili skóre na 2:4.
Branky: 8. Mičunovič, 60. Skalický - 15. a 20. Šulc, 2. Rob, 90. Farský. Rozhodčí Bláha. ŽK 2:4, ČK 1:1, 77. Válek – 32. Marek, 50 diváků. Dětřichov: Chmelař – Vízner, Gittler, Krejcar (80. Balog), Kožarik – Tomášek, Skalický ml., Mičunovič, Prokopec – Vágner, Válek. Hrádek: Jirák – Zerzáň, Dočekal, Marek, Vondráček – Fujáček, Maryška, Stránský, Rob – Laluch, Šulc (70. Farský). (zub)