Hrádek udržel neporazitelnost i v Ruprechticích. Tam sice hrál 85 minut
v oslabení, přesto vedl, aby nakonec výhru ztratil v posledních sekundách. Bílý Kostel zvítězil v Doubí a Rapid v Bílé. Oběma poraženým jistě přibyly další vrásky, protože se potácejí u dna tabulky. Podobně tak Stráž n. N., která sice hrála dobře v Rovensku, ale shořela v koncovce svých šancí a vysoko prohrála. Rynoltice podaly zlepšený výkon, ale ani ten na úspěch ve Cvikově nestačil. Krásná Studánka prohrála ve Stráži pod Ralskem aniž by zaznamenala čestný úspěch.

Ruprechtice – Hrádek 2:2 (0:1)

Hosté byli lepším týmem a O. Holeček nechal v první šanci vyniknout gólmana Vavřicha. Za minutu nato však přišla chyba hostující obrany, po níž zastavil Mizera unikající Antoše faulem zezadu a byl vyloučen. Ani v oslabení Hrádek nepolevoval v útoku, naopak domácím se hra nevedla a chyběl jim především důraz. Hrádecký gólman tak jen řešil nebezpečnou hlavičku spoluhráče Breburdy, zato jeho protějšek měl práce podstatně více a po hrubé chybě v rozehrávce, kdy šli Horváth s O. Holečkem na něj sami, kapituloval. Úvod do II. půle domácí nezvládli a po faulu proměnil penaltu Breburda na 0:2.

Očekávaný nápor domácích nepřišel také proto, že Hrádek hrál zodpovědně a dobře. Navíc jeho Janďura a O. Holeček spálili po dvou dost velkých šancích. To bylo rozhodující, protože po prostřídání domácí přece jen začali hrát odvážněji a častěji se tlačili dopředu. Neumann po rozehraném trestném kopu dokázal snížit, ale i tak to nevypadalo na další změny ve skóre. Párkrát se domácí chytli do ofsajdu, několik centrů bylo zmařeno, ale i Vavřich v brance dobře čelil pokusům hrádeckých útoků. Skóre se změnilo v posledních vteřinách, kdy na trestný kop šel i brankář domácích a po závaru zakončil přesně střídající žolík Dlabola.

Branky: 78. Neumann, 90. Dlabola – 27. O. Holeček, 48. Breburda z pen. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 3:2, ČK: 8. Mizera (H). Diváků: 250. Ruprechtice: Vavřich – Zavoral (67. Morávek), Rampáček, Hošic, Šrajbr – Škarýd (67. Dlabola), Průcha, Vrtal, Hořák – Antoš, Neumann (85. Skalický). Hrádek: Šedivý – Brožík, D. Holeček, Mizera, Hynek – Breburda, Janďura, O. Holeček, Horváth (78. Badi), Švejkovský – P. Rob (69. Š. Holeček).

Stráž p. R. – Krásná Studánka 3:0 (1:0)

Utkání mělo vyrovnaný průběh, i když hostům dělaly problémy rychlé kontry Strážských. Koncovky však naštěstí dvakrát lízaly jen tyče. Studánka měla svoje příležitosti po střelách Javůrka, který dvakrát mířil dobře a také po dvou ránách Jakuba Hájka, které trefovaly gólmana. Domácí se dočkali úspěchu v závěru poločasu, kdy doslova „vyťukali“ statické hosty a bylo 1:0. Hrálo se v poměrně vysokém tempu, a to i ve druhé půli. V ní se Studánečtí dopustili dvou hrubých chyb v defenzivě a domácí utekli na 3:0. Přitom na začátku pálil J. Hájek tvrdě a dobře, jenže pouze střela ze 35 metrů šla do spojnice. V posledních dvaceti minutách hosté odešli herně, takže na nějaký ten úspěch to nebylo.

Branky: 40. Sedláček, 58. Kotek, 65. Vinš. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 0:2. Diváků: 120. Kr. Studánka: Martin – Pojsl, Novák, Vajtr, Lang – Grepl, Vondráček, Killar, J. Hájek – Pova, Javůrek (65. Smolák).

Cvikov – Rynoltice 2:1 (1:1)

Oproti minulým zápasům došlo v řadách Rynoltic k velkému zlepšení, ale domácí hned na začátku využili trestného kopu. Přestože měli hosté výrazně lepší držení míče a také i více ze hry, v šancích neuspěli. To názorně předvedl po rychlém útoku Pudil. Po dobré hlavičce domácích a kvalitní hře hostů se konečně mezi střelce zapsal Ptáček, po krásné akci Jaroslava Vacka ve vápně. Zápas, který patřil hostům, pak ovlivnilo dvojí vynucené střídání Kopice a Ptáčka kvůli „koňarům“. Rynoltice trochu ztratily střed pole, ale i tak měl rozhodnout ze dvou šancí Černý. Remízový stav se změnil ke konci, kdy hosté na půlce ztratili míč a rychlou kombinaci zakončil přesný Moravec.

Branky: 5. Jirák, 83. Moravec – 40. Ptáček. Rozhodčí: Havel, ŽK: 2:4. Diváků: 180. Rynoltice: Škopek – M. Peřina, Bláha, Kotek, Švarc – Hanzl, Ptáček (70. J. Peřina), J. Vacek, Kopic (46. Tvrzník) – Černý, Pudil (56. T. Vacek).

Rovensko – Stráž n. N. 4:0 (2:0)

Hosté se po nakládačce z minulého kola dali do kupy a
v celém zápase byli lepší. Jenže co je platné, že měli míč častěji na svých kopačkách a celou řadu šancí, když nedokázali proměnit ani tu nejvyloženější. Hned ve 2. minutě byli hodně blízko gólu Drašner a Kosiewicz, ale jako v celém utkání si oni i jejich spoluhráči vylámali zuby na skvělém gólmanovi. Při tlaku a snaze hrát dopředu mohli naopak domácí chodit do brejků, z nichž dokázali těžit. Hned první gól padl po jednom
z nich, druhý padá na vrub nedorozumění beků při hlavičce.

Strážští fotbalisté v dalším průběhu shořeli v koncovce svých příležitostí. Tu nejvyloženější ve druhé půli měl hlavičkující Komarov, ale brankář zázračně likvidoval. Bohužel tomu bylo ve všech strážských momentech před brankou domácích. Rovensko pak dvakrát pláchlo do otevřené obrany a debakl byl na světě.

Branky: 43. a 48. Koudelka, 15. Koubek, 90. Mencl. Rozhodčí: Rychtár, ŽK: 1:1. Diváků: 120. Stráž: Černý – Landa, L. Oberreiter, Trejbal, Kraus – T. Drašner, Michalík, L. Drašner, Komarov – Kosiewicz (81. Havlíček), Dressler (70. T. Oberreiter).

Bílá – VTJ Rapid Liberec 3:5 (1:2)

Domácí hráči se sice snažili a bojovali, ale opět se v obranné fázi nevyvarovali fatálních chyb, které soupeř trestal. Bílá měla své velké šance, ale ze tří 100% se neprosadili její útočníci ani jednou. Naopak fotbalově vyspělejší Rapid dokázal z celé řady centrů a dlouhých autů pětkrát skórovat a přibil tak Bílou na samé dno tabulky.

Branky: 35. Jiránek, 63. Machek, 79. Kotrman – 22. a 50. Šikýř, 41. L. Halama, 74. Lukáč, 78. Böhm. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Bílá: Doležal – Kauška (46. Řezník), Feurich (78. Hauer), Tomeš, Kratochvíl – Bendák, Linhart, Cverčko, Kotrman – Jiránek, Machek (82. Bulíř). Rapid: Dvorský – Proche (72. Slatinka), L. Halama, P. Halama, Lukáč – Stuchlík, Barbořák, Andrš, Jerie (61. Václavík) – Šikýř, Böhm.

Doubí – Bílý Kostel 1:2 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání se hrál fotbal slušné úrovně se šancemi na obou stranách. Kostel se prosadil Ďurišem ze standardní situace, těsně poté, co vystřídal zraněný Tomáš Janáček. Doubí přidalo na důrazu a přesnosti a výsledkem bylo Kovaříkovo uvolnění Piršela do gólovky, kterou ukončil faulem brankář. Z penalty pak vyrovnal Hájek. Dál pokračoval aktivní fotbal a každý chtěl strhnout vítězství na svoji stranu. V 78. minutě domácí vyrobili hrubou chybu, kterou potrestal svým druhým zásahem Jan Ďuriš. Doubí ještě přeskupilo řady a dopředu šel stoper Suchomel. Jenže ze všeho snažení domácích byla jen dobrá hlavička Suchomela těsně nad.

Branky: 23. Hájek z pen.- 13. a 78. Jan Ďuriš. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Doubí: Negru – Beneš, Suchomel, Novák, T. Gruncl – Zradička, Urban (86. Zeman), Kovařík, Piršel – Herkner (76. Dráb), Hájek. Bílý Kostel: P. Ulrich – Jan Ďuriš, L. Janáček, Janeček (83. Galbavý), Vacek – Vitík, Resl, Dan. Ďuriš (63. Sedlmajer), F. Ulrich – T. Janáček (12. Dom. Ďuriš), Strnad.