Václavice – Zdislava 0:2 (0:1) Jaroslav Fetr získal pro hosty body za trefy ve 24. a 80. minutě. Rozhodčí Sopr, ŽK: 3:3, 45 diváků.

Krásná Studánka B – VTJ Rapid Liberec B 2:0 (1:0). Po vyrovnaném poločasu vojáci zabrali, měli převahu, ale bez brankového efektu. Zato domácí v 16. minutě Hakem a v 80. Mendlem jistili tři body. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK: 2:1, 60 diváků.

Machnín – Osečná B 2:1 (1:0). Na gólové střely Bischofa a Hykše reagovali hosté až v 79. minutě Rybářem. Rozhodčí Filipi, ŽK: 1:1, 50 diváků.

Žibřidice – Vratislavice B 2:5 (0:2) Střelcem zápasu byl hostující Pokorný, autor čtyř gólů. Pátý přidal Lang. Za domácí snižovali Kodet z penalty a Drešer. Rozhodčí Rastočný, 70 diváků.

Vesec – Doubí B 2:1 (0:0). Vyrovnané derby rozhodl pět minut před koncem Stránský. Ten dal i první gól. Za hosty dorovnával Tříska. Rozhodčí Gajdušek, ŽK: 0:1, 20 diváků.

Branžež – Bílá 1:8 (1:4). Domácí byli neškodní, liberecká soutěž je na ně asi příliš. Branky: Kastner – Linka 3, Zelinka 3 (1 z pen.), Holubek z pen., Mikásek. Rozhodčí Dobrovolný, ŽK: 2:0, 45 diváků.

Nové Město B – Frýdlant B 1:3 (1:1). V souboji béček si hosté poradili až po přestávce. Branky: Suk – Lettner, Holub, Weidisch. Rozhodčí Sopr, ŽK: 1:5, 70 diváků.

Hejnice B – Bulovka B 7:3 (3:2). Hosté v utkání dorovnávali na 2:3 a 3:4, jenže závěr patřil domácím. Branky: M. Přibyl 3, S. Přibyl 2, Zoreník, Zeman – Smolný 2, Pavlů. Rozhodčí Filipi, ŽK: 2:1, 70 diváků.

Raspenava B – Jokers Frýdlant 2:2 (1:1). Žolíci dvakrát prohrávali, ale stihli vždy vyrovnat. Branky: Janků, Plůta – Ismanický, Brožek. Rozhodčí Rastočný, ŽK: 2:3, 40 diváků.

Rapid Dolní Řasnice – Jiskra Dolní Řasnice 2:6 (0:2). Sousedské derby a brankové hody Turka viděla stovka diváků. A také jasnou převahu hostů, kteří ještě zahodili řadu šancí. Branky: Brezovák, Chlebek – Turek 4 (1 z pen.), Šimička, Kovačík. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK: 2:1.

Kunratice – Horní Řasnice 4:2 (2:0). Řasnice byla pod tlakem, když dokázala dát jediný gól. Druhý si dali domácí sami. Branky: Lachman 2, provazník z pen., Dvořák – Tichý, vlastní. Rozhodčí Nádeník, ŽK: 1:0, 50 diváků.

Krásný Les – Pertoltice 1:3 (0:1). Les poprvé padl a zrovna doma. Branky: Ježek – Siegl 2, Procházka. Rozhodčí Bláha, ŽK: 1:2, 30 diváků.

Oldřichov – Víska 4:0 (3:0). Domácí konečně zabrali a slavili první výhru podzimu. Branky: Zeman 2, Hanzl, Vrňata. Rozhodčí Kyncl, 55 diváků.