Dost nečekaně prohrála vedoucí Bílá v Rozstání, a protože si druhé Ruprechtice smlsly na Starých Splavech, její náskok na čele se ztenčil na šest bodů. Stráž předvedla ofenzivní fotbal proti Zákupům a po výhře drží třetí stupínek. Hodkovice
v oslabené sestavě udolaly tři body s béčkem Doks, které je před rozpadem. Bulovka přivezla cenný bod z Bukovan a Osečná získala tři body na půdě již sestupem ohroženého Hrádku B.

Stráž n. N. – Zákupy 4:1 (1:0)

Domácí vstoupili do zápasu dobře a po čtyřech minutách byl Tomáš Oberreiter přesný po odraženém míči z trestného vápna. Stráž měla navrch, ale jednu dobrou střelu hostů musel zneškodnit Černý. Do druhé půle změnili domácí taktiku a všechny síly vložili do útočení. Výsledek na sebe nenechal čekat, protože ve 49. minutě bylo 3:0. Nejprve dal Kosiewicz gól po centru a po něm Trejbal prostřelil gólmana z úhlu. Jenže hra na útok trochu zapomínala na bránění. A domácím nevyšly třikrát ofsajdové pasti, po nichž Zákupy běžely samy na branku. První to byl Habel, který přehodil úspěšně gólmana, pak ale měl dvakrát Černý proti útočníkům navrch. Stráž měla další spousty šancí, ale koncovka byla nepřesná. Prosadil se tedy až v samém závěru Lukáš Drašner, hlavičkující po rohu. To již tvrdě hrající hosté dohrávali bez vyloučeného borce.

Branky: 4. T. Oberreiter, 47. Kosiewicz, 49. Trejbal, 89. L. Drašner – 65. Habel. Rozhodčí: Princ, ŽK: 2:5, ČK: 80. Synek (Z). Diváků: 50. Stráž: Černý – Vogt (70. L. Drašner), V. Jirsa, J. Jirsa, Trejbal – T. Drašner, L. Oberreiter, Michalík (72. Komarov), Horáček (75. Oplištil) – Kosiewicz, T. Oberreiter.

Hodkovice – Doksy B 1:0 (1:0)

Domácí nastoupili s osmi hráči béčka, protože většina ostatních byla v Anglii na oslavách spřáteleného klubu, hosté naproti tomu postavili deset hráčů mladších 19 let (Doksy se nepohodly se spřáteleným Jestřebím). Hrál se fotbal nahoru – dolů a mladí hosté v něm upřednostňovali pochopitelně dravost. Jediný gól poločasu i celého utkání zařídil Gavala, který nejprve nastřelil hlavou břevno a odražený míč napálil do sítě. Ve druhé půli Hodkovičtí celkem třikrát stáli před brankářem, ale ani jednou neuspěli. Doksy hrály až do konce otevřený, sympatický fotbal.

Branka: 32. Gavala. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 1:0. Diváků: 80. Hodkovice: Kvapil – Redaj (85. Mich. Košek), Hanisch, Nevyhoštěný, D. Košek – Bendák, Hrubý, Tóth, Chlum, Jáč – Gavala (70. Bradáč).

Ruprechtice – Staré Splavy 7:2 (3:1)

Po rychlém gólu domácího Vrtala se čekalo na brankové hody, protože domácí měli jasně navrch a pětkrát jejich hráči šli sami na brankáře.
Z množství šancí se však urodil pouze jediný gól Průchy. Pak se domácí odmlčeli a hosté potrestali chybu obrany na 1:2. Pak se domácí probrali a soupeř byl pod neustálým tlakem. Gólově však Ruprechtice udeřily až v samém závěru půle, kdy po jednom z mnoha rohů skóroval hlavičkující Dlabola. Ve druhé půli domácí nikam nespěchali a po kombinacích vstřelili další dva góly. Splavy dokázaly poté využít nedůrazu obrany a snížily. Domácí pak během pěti minut třikrát odmítli skórovat ze zcela jasných pozic a mnohokrát se navíc chytili do ofsajdových pastí. Snaha se hostům nedá upřít, když z ojedinělých útoků dvakrát významně ohrozili Vavřicha
v bráně. Nakonec závěr Ruprechtickým vyšel a v pěti minutách přidali dva góly.

Branky: 21., 58. a 90. Průcha, 5. Vrtal, 44. Dlabola, 53. Hošic, 86. Antoš – 26. a 63. Beránek. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 0:2. Diváků: 20. Ruprechtice: Vavřich – Škarýd, Zavoral, Tichý, Morávek – Vrtal, Hošic, Průcha, Suchý, Šrajbr (72. Hejduk) – Dlabola (66. Antoš).

Bukovany – Bulovka 0:0

První poločas patřil domácím, kteří hosty z Bulovky přehrávali a měli šance. Zahrávali proti brance Zajíčka deset rohových kopů a navíc
z trestného kopu nastřelili břevno. Bulovka byla bez šance, ale statečně se držela. Ve druhé půli se hra trochu vyrovnala, přesto byli aktivnější domácí. Největší a jedinou šanci Bulovky měl Smolný, který však sám před bránou zakončil nad. Bukovany sice stále tlačily, ale do vyložené šance se nedostaly.

Rozhodčí: Švec, ŽK: 0:3. Diváků: 30. Bulovka: M. Zajíček – Potoč, Lengál, Ryšavý, Franc – Tůma (80. Němec), Eimann, O. Zajíček, Letošník – Smolný, Zbořil (60. Rybenský).

Rozstání – Bílá 3:1 (1:0)

Na těžkém terénu to byl velký boj, v němž domácí proti favoritovi dřeli. Domácí dostal do vedení Passian, který po půl hodině proměnil penaltu za faul na Husáka. Šance poté byly na obou stranách, ale bez gólového efektu. Až v 66. srovnal skóre hostující Linke po rohovém kopu. Ale za čtyři minuty domácí opět vedli, když Zerákův únik po pravé straně a následný centr využil Pavlů. Bílá domácí tlačila, jenže když se moc útočí, zapomíná se důsledně bránit. A tak dvanáct minut před koncem se od půlky utrhl domácí Drbohlav a po kličce gólmanovi vstřelil rozhodující gól. Snaha Bílé sice pokračovala, ale nikdo z jejich hráčů se neprosadil.

Branky: 30. Passian z pen., 70. Pavlů, 78. Drbohlav – 66. Linke. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 3:1. Diváků: 150. Rozstání: Kotlár – Čihula, Botka, Imrich, Tomeš – Husák (62. Zerák), Passian, Drbohlav, Jíra – Pavlů (77. Jirouš), Hrubeš (88. Hajský). Bílá: Doležal – Kauška (77. Ludvík), Linke, M. Kotrman, Jiránek – Linhart, P. Kovář, Hauer (46. Hrstka), P. Bulíř – Herodes, Mohr (65. Kratochvíl).

Hrádek B – Osečná 0:1 (0:1)

Na hlavním hřišti patřilo půl hodiny domácím, kteří ale pálili slepými. Konrád z trestných kopů rozezvučel břevno a tyč, další možnosti měli Strnad, Šámal a Kapras, neujala se ani šance Nývlta. Hostům stačil dlouhý autový vhoz, který domácí podcenili a Krásný z něho skóroval. Navíc byl domácím vyloučen
v závěru půle hráč, ale i v deseti jim patřila hra. jenže brankový efekt nula. Ve 48. hostující Kozák fauloval Strnada, ale Kapras penaltu neproměnil!. Z celé řady dalších příležitostí domácích byla k vyrovnaní nejblíž ta v 90., kdy Nývlt po rohu těsně přestřelil.

Branka: 27. Krásný. Rozhodčí: Pavlů, ŽK: 4:4, ČK: 39. Dočekal (H). Diváků: 50. Hrádek: Jirák – Mrázek, Dočekal, Kapras, Petružálek – Strnad, Nývlt, Konrád, Štěpek – Janďura (46. Farský), Šámal. Osečná: O. Pokorný – V. Pokorný, Kozák, Janíček (46. Tomáš), Rybář – Novotný, Libenský, Kysela, Pittner – Krásný, Jarý.

Zbývající výsledek: Velký Valtinov – Lokomotiva Česká Lípa 2:4.

 1. Bílá⋌ 15 13 0  2 44:14 39

 2. Ruprechtice⋌ 15 10 3  2 56:24 33

 3. Stráž n. N.⋌ 15 10 2  3 47:26 32

 4. Doksy B⋌ 15  9 3  3 42:22 30

 5. Loko Č. Lípa⋌ 15  7 3  5 40:44 24

 6. Rozstání⋌ 15  7 2  6 34:17 23

 7. Osečná⋌ 15  7 2  6 26:25 23