Nová Ves - Skalice 0:1 (0:1)

Poločas se hrálo jen po vápna, bez vyložených příležitostí. Domácí přesto zachybovali a nechali kopnout střelce vyražený míč brankářem. A byl to gól rozhodující, i když domácí Kouba po úniku nastřelil spojnici branky. Navíc hosté hráli celý poločas v deseti a domácí, přestože měli převahu, se nedokázali prosadit ani z jedné šance. V tom vynikali zejména Horoščák a Nedelčev.
Branka: 13. Sysel. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 1:5, ČK: 41. Hořínek (S). Diváků: 50.

Nová Ves: Zahradník - Vávra, Junek, Martínek, Vecko (55. Slavík) - Abrahám (73. Nedelčev), Novotný, Horoščák - Koprnický, Kouba, Bartůněk.

Jablonec n. J. - Hlavice B 2:1 (1:1)

Domácí začali ostře a čtvrt hodiny soupeře silně mleli. Výsledkem byl gól. Poté se hra vyrovnala a Košumberský střelou do protipohybu gólmana vyrovnal. V dalším průběhu byla Hlavice lepší, jenže se jejím hráčům nedařilo zakončit své šance. Druhý poločas přinesl vlažnější tempo a výsledek rozhodla penalta za faul Kováře. Posledních patnáct minut bylo jasně pro hosty, ale ti z tlaku vytěžili jen břevno nastřelené Bulířem.

Branky: 15. Hrbek, 63. Ďurík z pen. - 24. Košumberský. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 2:2. Diváků: 150. Hlavice: Suchý - Hauer, Kovář, Hon, Altman (50. Najman) - Linhart, Arlt, M. Kotrman, Hozák (70. Rubáš) - Bulíř, Košumberský (78. Ludvík).

Lučany - Stráž n. N. 1:1 (0:1)

Hosté byli překvapivě herně lepším týmem a bojovným výkonem soupeře přehrávali. Zaslouženě se dostali Budským do vedení, když ten hlavou využil centr z levé strany. Domácí zahrozili pouze jednou, na druhé straně ve 40. minutě Budský poslal střelu do břevna. Ve II. půli si domácí vynutili tlak, ale ke střelbě se nedostali. Až po rohu se prosadil hlavou M. Dítě a překonal tak poprvé a naposledy veterána Šimka. Hosté ještě mohli rozhodnout v 78., kdy Hruboně ze tří metrů vychytal brankář. Domácí měli tlak, ale stále neplodný. Deset minut před koncem se mohla kopat penalta proti Lučanům, ale sudí vytáhl faul před vápno.

Branky: 59. M. Dítě - 26. Budský. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Stráž: Šimek – Herman, Jíra, Skalický, Klucho – Hruboň, Žoček (80. Horáček), Oberreiter, Havlíček – Kraus, Budský.