Na severu to bylo trochu jiné, tam padlo 29 gólů. Na vedoucích místech se nic neměnilo, favorité vyhrávali.

Vratislavice B - Branžež 1:1 (1:0). První plichta domácích. Za ně se trefil Rokoský, za soupeře dorovnal Šimáně. Rozhodčí: R. Kozák, ŽK: 1:1, 60 diváků.

Václavice - Bílý Kostel B 3:1 (1:0). Favorit výhru jistil až v poslední minutě. Branky: Cejnar, Adam, Rob - Kavka. Rozhodčí: Drobník, ŽK: 2:3, 30 diváků.

Bílá - Osečná 2:1 (1:0). Domácí jsou za další překážkou v postupu. Branky: Linke, Müller - Jarý. Rozhodčí: Popelář, ŽK: 1:2, 60 diváků.

Machnín - Pěnčín 0:0. K řadě šancí na obou stranách došlo po přestávce, kdy se domácí zlepšili. Měli kliku při sólu Mynáře, ale mohli si rvát vlasy v 85. minutě, kdy hostující Štefan vykopával míč za překonaného brankáře. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Doubí B - Žibřidice 0:0. Domácím se nevedlo, odstoupil navíc zraněný gólman Venc. Hosté tohoto faktoru nevyužili. Rozhodčí: Kneys, ŽK: 2:1, 60 diváků.
Zdislava - Vesec 2:3 (0:3). Hosté vedli 3:0, pak ve 48. minutě přišli o vyloučeného Hůlku, ale domácí přesilovku dokázali využít jediným gólem. Branky: Fetr, Tvrzník - Nezbeda 2, Pojsl. Rozhodčí: Čermák, ŽK: 1:1, 50 diváků.

Jokers - Raspenava B 3:2 (0:0). Až po přestávce to začalo „padat“. Branky: Harda, Brož z pen., Gittler - Kuchař z pen., Koutný. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 1:1, 20 diváků.

Pertoltice - Kunratice 1:2 (1:1). Pertoltičtí nemají střelecké štěstí. Hosté je dorazili v 82. minutě. Branky: Procházka - Peml, Pešák. Rozhodčí: Soukup, 30 diváků.

Hejnice B - Dolní Řasnice 3:1 (1:1). Béčko o osudu zápasu rozhodlo v posledních 13 minutách, kdy dalo dva góly. Branky: Zoreník 2, Šomjak - Hnilička. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 3:3, 80 diváků. Krásný Les - Nové Město B 4:0 (1:0). Před 50 diváky se dvakrát prosadil Štěpánek, jeden gól přidali Kravár a Bauman. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 0:2, 50 diváků.