Zatím se toho moc pro vedoucí Višňovou neděje, ale náskok se smrskl na tři body. Pěnčín-Turnov B zklamal doma se Sedmihorkami, Hrádek má sice bod, ale čekalo se více. Doubí hrálo s mladým kádrem ve Mšeně a těsně prohrálo.

Semily – Višňová 2:0 (1:0)

V samém úvodu přišla chyba ve středu hostující obrany a Havlín po centru Kočího dal hlavou první gól Semil. Pak musel Zajíček vytěsnit ránu domácího Ježka. Až poté začali hrát Višňováci a Soukup měl na noze nebezpečnou střelu. Višňová půl hodiny tápala a pomohl jí Zajíček, který vyrazil ránu na břevno. Ve 29. vystřelil Dobrovodský na domácí branku sice nadějně, ale zblokoval ji obránce, stejně jako opakovanou ránu. Tento moment probudil hosty a až
do konce poločase byli lepší a měli výraznou převahu. Ta jim však nebyla nic platná, protože koncovka byla špatná, jako při dorážkách z několika metrů a ve 44. dokonce neuspěl zblízka ani Soukup.
Po přestávce začali lépe domácí a Ježkova rána ze 20 metrů letěla lehce nad. Pak přišla další chyba ve středu višňovské obrany a centr Havlína
z metru dorazil neobsazený ježek na 2:0. Hosté mohli snížit
v 63., ale Holubova hlavička sice našla na malém vápně Soukupa, jenže ten netrefil.
V 71. vypadl Zajíčkovi po rohu míč z rukou, ale naštěstí Šulc nastřelil v poslední chvíli jen obránce. Domácí Zonyga mířil ze 20 metrů vedle a na druhé straně nikdo z Višňovských nezužitkoval čtyři slušné centry do vápna.

Branky: 3. Havlín, 49. Ježek. Rozhodčí: Horák, ŽK: 0:1. Diváků: 150. Višňová: Zajíček – Šmidrkal, Melka (73. Kepr ml.), M. Mazánek, Zimák (53. T. Mazánek) – Cýrus, Soukup, Holub, Kepr st. – Jakl (60. Koudelka), Dobrovodský.

Mimoň – Hrádek 1:1 (0:0)

Přestože byl Hrádek v utkání lepší, do poločasu se jeho hráči gólově neprosadili. Přitom hned ve 3. minutě
po Rumlerově centru Hořákovu hlavičku chytil gólman. Jedovatý trestný kop Rumlera pak skončil těsně vedle, štěstí neměl ani Holeček při dorážce trestného kopu Vinše. Ani třetí trestný kop Hrádeckých nevyšel, Vinš ho opět poslal vedle.

Brankou neskončila ani dorážka Hořáka krátce po přestávce, ani únik Rumlera. Nadějný rohový kop Vinš poslal hlavou mimo. Domácí měli první vážnější situaci před Vašíčkem v 58., jenže ta skončila okamžitě gólem. Bylo to
po rohu a trefě Sutra hlavou. Jednoznačně lepší Hrádek tak musel dotahovat manko, což po voleji Nývlta a dalším brejku zařídil krátce před koncem Rumler. Ve vápně byl totiž sražen Hnízdo a Rumler nařízenou penaltu využil.

Branky: 58. Sutr – 88. Rumler z pen. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Hrádek: Vašíček – Holeček, Hnízdo, Vinš, Brožík – Hynek, Rumler, Hůla, Zelenka (67. Nývlt) – Skrbek (80. Bruner), Hořák.

Mšeno – Doubí 1:0 (0:0)

V oboustranně útočném fotbale v 5. min. měl příležitost hostující Martínek, ale nechal vyniknout gólmana Kobachidzeho. Domácí Rudolf ztroskotal na Mohrovi a po trestném kopu Martínek hlavou přesný nebyl. Mšeno bylo aktivnější, s častějšími střeleckými pokusy, které likvidoval Mohr. Ve 27. doubský Abrahám málem centrem překvapil Kobachidzeho a hned poté při Jíchově šanci zaskočil za brankáře Mšena bek. Domácí nedokázali překonat Mohra, i když po přestávce zvýšili aktivitu. Doubí se tak většinou bránilo a v čele s výborným Mohrem odolávalo úspěšně až do 68. minuty. Po akci hostů následoval rychlý brejk do jejich otevřené obrany a na konci akce byl Douda, který prostřelil Mohra. Mladý tým hostů se v dalších minutách snažil o vyrovnání, ale měl také velké štěstí, když domácí předvedli doslova festival neproměněných šancí.

Branka: 68. Douda. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Doubí: Mohr – Haunold, Broschinský, Hybner, Kabát (77. Matuna) – Čára (72. Teubner), Jícha, Koťátko, Rydval – Abrahám, Martínek.

Pěnčín-Turnov B – Sedmihorky 1:1 (0:1)

Domácí navázali na své nepovedené zápasy. S mladým soupeřem prohrávali osobní souboje a byli u všeho
o krok později. Sedmihorky šly do vedení, když Pařízek skóroval z opakované střely. Vedení hosté drželi až do závěru, v němž Pěnčín měl řadu šancí po standardních situacích. Nakonec se o vyrovnání zasloužil Koubek, který zakončil kombinační akci a centr Kunsta. „Nezasloužili jsme si za takový výkon vyhrát. Ano fotbalovější jsme proti mladíkům nebyli,“ potvrdil zklamaný trenér Josef Petřík ml.

Branky: 79. Koubek – 28. Pařízek. Rozhodčí: J. Blaschke, ŽK: 5:1. Diváků: 200. Pěnčín-T: Hyka – Kunst, Šteffan, Matoušek, Kratochvíl – Škréta, Korček – Koubek, Zdražil, Randák – Havel (46. Nedošetko).