Liberecké hrály s chutí a aktivně, měly mírnou převahu. Vzadu opět bezchybně a spolehlivě hrála stoperská dvojice Svobodová a Pižlová, a proto brankářka Dolejšová moc práce neměla. Zpočátku však nebyly vyložené šance, střely zkoušely jen domácí: Svobodová, Nováková, Boušková a Petráčková.

Až rána Pomijové ve 28. minutě skončila na břevně. Ve 35. zkusila z dálky pozornost brankářky Nováková, její pokus se odrazil od břevna na brankovou čáru a skončil v bráně. Škoda, že další standardní situace a samostatný únik Petráčkové gólem neskončily.

Druhý poločas začala Matějková uvolněním Novákové, která pálila těsně vedle. Pak ofenzivně laděná Kovářová našla dlouhým křížným pasem ve vápně Bouškovou, a ta s přehledem zvýšila na 2:0. Do dalších velkých šancí se pak dostala Kovářová a Jarchovská, které svými přihrávkami vybídla Nováková. Hned poté trefila Matějková brankářku a Nováková břevno.

V 67. využila přihrávku výborné Novákové Jarchovská a chladnokrevně dala na 3:0. Za další minutu to už bylo 4:0 Začalo to narážečkou Kotkové s Kovářovou, ta se pak uvolnila dvěma kličkami a zavěsila. Čtvrt hodiny před koncem mohla skórovat Pomijová, ale vyraženou střelu Novákové do branky nedopravila. To se jí ale povedlo v 78. minutě, kdy prokličkovala obranou a nedala brankářce šanci - 5:0.

Branky: 35. Nováková, 49. Boušková, 67. Jarchovská, 68. Kovářová, 78. Pomijová. Liberec: Dolejšová - Košková, Svobodová, Pižlová, Kovářová - Nováková, Pomijová, Matějková, Kotková - Boušková (60. Filingerová), Petráčková (43. Jarchovská - 71. Kovačovičová).

„Tým podal nejlepší výkon od začátku sezony. Hráčky ve všech řadách podaly zodpovědný výkon, byly aktivní, dobře kombinovaly a pohledný fotbal okořenily pěti brankami. S takovým přístupem, předváděnou hrou se případné prvoligové účasti nebojíme,“ hodnotil trenér Miroslav Pižl.