Dvůr Králové - Chrastava 0:3 (0:1). Hrálo se ve vysokém tempu a první čtvrthodinka šance nepřinesla. V 19. minutě po rohu nakrátko naservíroval míč Štajner a Benešova hlava byla gólová. Divizionáři měli svoji první šanci ve 27., ale nebezpečný útok Zoul zlikvidoval. V závěru poločasu měl velkou šanci chrastavský Beneš, jenže osamocen neuspěl. Po přestávce, ve 49. byl složen ve vápně Beneš a penaltu proměnil Štajner. Ve velké šanci byli chrastavští Beneš s Koubou, ale při koncovce se nedohodli. Za chvilku Kouba našel Sandra, ale ten nechal z vápna vyniknout gólmana. V 77. měl další možnost skórovat Kouba, ale opět ztroskotal na brankáři. V 80. upravila Chrastava na 3:0, když centr Henzla využil Ďuriš. Chrastava: Zoul (46. Zíka) Kopecký (46. Abrahám), Uzel, Žemlička, Henzl Wolf (46. Kouba), Štajner, M. Rozmajzl, Sandr Beneš, Studnička (60. Ďuriš).

V sobotu 27. února hraje Chrastava další zápas s divizním týmem, tentokrát v Hrádku s Novým Borem.

Hrádek - Sedmihorky 2:3 (0:3). V hodně nervózním zápase málem došlo na nože. Hrádek hrál zezadu, ale soupeř byl lepší herně, rychlostně a měl stálou převahu, z níž vytěžil tři branky. Ve druhé půli přistoupil Hrádek k odvážnější hře, vysoko soupeře napadal a ten byl viditelně zaskočen. Presink Hrádeckým vycházel a hru minimálně srovnal. Po faulu ve vápně Černohorský proměnil penaltu a druhý gól zařídil Patrik Rob. Hrádek: M. Rob Vinš, D. Holeček, Skrbek Hynek, Mizera Janďura, O. Holeček, Černohorský P. Rob, Švejkovský. Střídali: Brožík, Antoš.

Hrádek má od čtvrtka do neděle soustředění v Hraběticích.

Doubí - Višňová 3:0 (1:0). Ve vyrovnaném poločase se hrálo bez větších šancí, ale domácí byli patnáct minut lepší. Dokázali po vyražené střele Herknera dorazit míč Rydvalem za záda Vykoukala. Višňová, která absolvuje soustředění na „Albrechťáku" vyložené šance neměla, takže téměř vše končilo nepřesnou koncovkou. Domácím vyšlo závěrečných dvacet minut. Nejprve přidal gól Kovařík, když se útoku podařilo vyšachovat višňovskou obranu a chvilku před koncem pečetil po akci Piršela na 3:0 Herkner. Doubí: Jirák Beneš, Suchomel, Kabát, Jonáš Herkner, Novák, Zradička, Rydval Hájek, Kovařík. Střídali: Urban, T. Gruncl, Piršel, Kosiewicz. Višňová: Vykoukal Cyrus, Soukup, M. Mazánek, Zimák Holub, T. Mazánek, Kepr ml., Koudelka Štrbák, Zajíček. Střídali: Netolický, Šolta, Ráž, Pařík.

Hodkovice B - Gasservis Liberec 4:1 (1:1). Plynaři měli problémy se složením týmu, a tak musel celý zápas odehrát jejich prezident, 65letý František Chlum. První půle byla herně vyrovnaná, oba týmy měly několik šancí, Hodkovice jasné brejky zazdily, přesto vedly. Srovnával Smejkal, který uklidil po nastřeleném břevnu míč do sítě. Ve druhé půli Gasservisu postupně docházely síly a Hodkovice byly již lepším mužstvem. Po chybách fyzicky slabšímu soupeři vstřelily další tři góly. Vítěze koučoval nový trenér Václav Šturc, který se posunul z béčka k áčku, protože skončil Milan Bouška. U béčka bude působit dvojice Jiří Kyksa Václav Kyncl. Hattrickem se blýskl Martin Vaňo, který přichází ze Slovenska.

Branky: Vaňo 3, Pavlík - Smejkal. Hodkovice: Matěcha - Vétreši, Kolomazník, Hanisch, P. Kyksa - Šimkovič, Jiří Vojtíšek, Jaroslav Vojtíšek, Jáč - Jiří Kyksa, Vaňo. Střídali: Řepka, Kovář, Pavlík. Gasservis: Svinka - Lednický, Bernášek, M. Šolc, Hála F. Chlum, J. Chlum j. h., Jakub Louda, Házi - Smejkal, Kysela.

Ruprechtice - Hejnice 3:1 (2:1). V otevřeném souboji Ruprechtičtí důsledným napadáním získávali na soupeři míče a pak zle zatápěli. Po tečovaném trestném kopu dostal Ruprechtice do vedení Průcha a v další ze šancí Hořák nastřelil břevno. Ruprechtice hrály aktivně a výsledkem byl druhý gól z kopačky Antoše. Ale také Hejnice dobře kombinovaly. Po nastřelené ruce z penalty snížil Michal Malinský a jeho spoluhráči z několika velkých závarů nedokázali nic využít. Ve druhé půli byli ruprechtičtí hráči lepší a Hejničtí se do dobré koncovky dostali jen jednou. Zato Ruprechtice přidaly v závěru třetí gól po střele Průchy.

Ruprechtice: Vavřich - Škarýd, Tichý, Rampáček, Morávek - Javůrek, Hořák, Průcha, Vrtal, Skalický Antoš. Střídali: Holub, Pekař. Hejnice: Kanta -Matěcha, M. Malinský, Flesner, Sirůček P. Neumann, Koťátko, Matouš, D. Neumann - Hubka, Kraus.