BÍLÝ KOSTEL B –NOVÁ VES 4:4 (4:2)
Hosté zkraje nevyužili dvě šance, a tak domácí trestali. A po chybách hned dvakrát. Po poločasovém průvanu v novoveské kabině se obraz hry změnil a přišlo vyrovnání. I když Ves domácí přehrávala, ti měli další příležitosti a dokonce zahodili i penaltu. Hosté sice měli na výhru, jenže neměli klid v koncovce.
Branky: 15. a 32. Gazquez, 26. Černý, 29. Klíma – 28. a 73. Martínek, 22. Trojan, 71. Žlebek. Rozhodčí: Daniel Ďuriš (laik), ŽK: 0:2, 50 diváků. Bílý Kostel: Hladík – Binar, Černý, Janeček, Szajda (46. Kosina) – Rajchman, Gazquez, Klíma, Sedlmajer – Vejvoda (46. Ulrich), Hyška (67. Janáček). Nová Ves: Marek – Novotný, Novák (53. Žák), Modrák, Martínek – Tomáš Komarov, Trojan, Žlebek, Havel (87. Vladimír Komarov) – Jansta, Kratochvíl (83. Vávra).

CHOTYNĚ – MACHNÍN 0:1 (0:0)
Šance se střídaly na obou stranách, každý chvilku tahal pilku, oba celky neměly dobrou mušku při zakončení. Nakonec rozhodl parádní gól Scheuflera, který místo odkopu poslal falšovaný míč pod břevno vlastní brány. „Byl to letos nejkrásnější gól, co jsme dali…,“ potvrdil chotyňský Jaroslav Postl.
Branka: 54. vlastní. Rozhodčí: Toman, ŽK. 2:0, 40 diváků. Chotyně: Sitte – Vít Kolínský, Marek (87. Pištěk), Scheufler, Šindelář – Fedák, Belko (54. Postl), Jakub Kolínský, Konrád (76. Král) – Válek (68. Rychetský), Pramor. Machnín: Gregor – Kavka (46. Martin Černý), Novotný, Markuliak (68. Bouška), Aubrecht – Resler, Lukáš Černý, Michal Pavlů, Mirek Pavlů – Zbořil (87. Formánek), Šebek (68. Pičman).

RYNOLTICE B – HRÁDEK B 2:0 (0:0)
Hrádek se dostával častěji do vyložených šancí, ale neproměnil ani čtyři sólové nájezdy. To ještě několikrát domácí podržel gólman Škopek. Rozhodlo se v závěru, kdy se hosté nestačili po útočení vzadu zformovat. Nakonec Rynoltice přidaly další trefu.
Branky: 82. a 89. Josef Kraus. Rozhodčí: Toman, ŽK: 2:3, 80 diváků. Rynoltice: Škopek – David, Peřina, Dobrovolný, Průcha (46. Borsuk) – Moravec, Švarc, Karásek, Soldát – Jakub Kraus, Josef Kraus. Hrádek: Bobvoš – Koleno, Kapras, Štěpek, Daniel Mikenda – Hlava (61. Slezák), Binar, Šebesta (76. Petr Mikenda), Engel – Fikar, Radník (67. Horváth).

RASPENAVA –STRÁŽ B 3:4 (1:1)
Od začátku utkání bylo jasné, kdo je favorit. Domácí zalezli na svou šestnáctku a hosté dobývali. Většinou ale ohrožovali svými střelami návštěvníky koupaliště za brankou. Skóre otevřel Hanzl po ojedinělé návštěvě poloviny hostů. Pak se trefil Soukup a šlo se do kabin. Po změně stran otočil skóre střídající Oberreiter. Na 3:1 pro hosty zvyšoval hlavou Valášek. Domácí se trošku osmělili a dokonce po dvou brejcích vyrovnali. Nejprve chytrým lobem Rác a třetí gól vsítil rychlý Martin Zeman. V úplném závěru přece jen zlomil skóre brankou z dálky Jan Frýba a mistrovská Stráž si cestu domů mocně užila.
Branky: 14. Hanzl, 68. Rác, 77. Martin Zeman – 33. Soukup, 47. Tomáš Oberreiter, 65. Valášek, 87. Jan Frýba. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 2:0, 100 diváků. Raspenava: Urban – Balog, Horčička, Holubec, Vrňata – Koutný, Hanzl, Vancl, Rác – Martin Zeman (85. Josef Koprnický), Pikous. Stráž: Šimek – Vedral, Valášek, Landa, Jan Frýba – Gruncl (46. Jakub Frýba), Budský, Hruboň, Košárek – Soukup, Jirsa (46. Tomáš Oberreiter).

BULOVKA – NOVÉ MĚSTO 4:6 (2:3)
Zápas byl oboustranně velmi útočný, přinášel spousty šancí, ale také více chyb. Těch bylo na straně domácích přece jen více. Bulovka vedla 1:0, 2:1 a 4:3, ale jako již poněkolikáté v sezoně nezvládla závěr. V pohledném fotbale nakonec domácí v patnácti minutách třikrát inkasovali a rozloučili se s okresem porážkou.
Branky: 10., 23. a 62. Hýbl, 64. Štrbák – 32. a 74. Lode, 39. a 83. Šindler, 16. Jiruše, 88. David. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 1:1, 50 diváků. Bulovka: Vojar – Hoť, Franc, Potoč, Konštiak – Joska, Puchmertl (79. Hegr), Štrbák, Šíma – Hýbl, Votrubec. Nové Město: Merhout – Haloun, David, Lode, Garčic (57. Jalovičár) – Láznický (72. Řehák), Šindler, Ressel, Nevečeřal (86. Pacovský) – Hroch, Jiruše.

FRÝDLANT B –VIŠŇOVÁ B 1:2 (0:2)
V severním derby se proti sobě utkaly nejlepší obrana a nejlepší útok soutěže. Ve vyrovnané půli byli domácí horší, přesto se dostali do šancí. Višňovští však během minuty vstřelili dva góly. Ve druhé půli se domácí po „otvíráku“ probrali, snížili a sahali po vyrovnání. To nakonec odmítl mladý Stýbal, který zahodil pokutový kop. Při další snaze o dorovnání nebylo Frýdlantu přáno. Alespoň poražené může těšit titul nejlépe bránícího mužstva okresu. A Višňováky zase spolutitul se Stráží pro nejlepší ofenzivní družstva se 126 brankami.
Branky: 47. Coufal – 20. Šmidrkal, 21. Mokrý. Rozhodčí: Kratochvíl, ŽK: 1:1, 70 diváků. Frýdlant: Němec – Peml (84. Šírek), Bárta, Pleskač, Válek (33. Bartoš) – Cýrus, Lopuszynski, Buřita (66. Mauer), Coufal – Michal Stýbal, Luboš Stýbal (64. Kudrna). Višňová: Závůrka – Pařík, Šolta, Šmidrkal, Labský – Žežulka, Zita (71. Bečička), Koťátko, Mokrý – Lachman, Bednář (61. Kocián).

DOLNÍ ŘASNICE – ČESKÝ DUB 3:0 KONTUMAČNĚ
Hosté se k utkání nedostavili a kontumací se rozloučili s přeborem, který dobrovolně opouštějí.