SK HLAVICE – VIKTORIA PLZEŇ B 1:0 (0:0)

Domácí měli paradoxně více šancí v první půli (dvakrát Filipe Viciano, jednou Higor Coimbra), kdy se jim skórovat nepodařilo.

Vše podstatné se potom odehrálo až v nastavení druhého poločasu. Nejprve plzeňský Darida trefil z trestného kopu břevno a poté po protiútoku domácích přesně zakončil Nesvadba.

„Bylo to těžké utkání,“ hodnotil trenér vítězů Jaroslav Vodička. „Ať hraje Plzeň B v jakémkoli složení, je to pro mě nejsilnější béčko v této soutěži.“

Branka: 90(+4). Nesvadba. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: Higor – Süsser. Diváků: 100. Hlavice: Kovář – Herodes, Svojtka, Nesvadba, Flachbart – Filipe Viciano, Havrda, Koblížek, Mizera – Chrdle (55. Němec), Higor Coimbra.

SLOVAN LIBEREC B – BAUMIT JABLONEC B 1:0 (1:0)

Rozhodl gól do šatny, když liberecký Krbeček v 45. min. přesně trefil odražený míč. Domácí Čorič nastřelil z přímých kopů dvakrát břevno (11. a 85. min.).

„Do poločasu jsme byli zbytečně opatrní, až bázliví, a Liberec nás potrestal. Po přestávce to bylo o něčem jiném, ale nedali jsme čtyři vyložené šance,“ posteskl si trenér hostů Jiří Hloušek. Jeho protějšek Petr Myslivec konstatoval: „Vítězství je myslím zasloužené. V první půli jsme měli herní převahu, kterou jsme vyjádřili gólem. Jablonec ve druhém poločase neměl co ztratit, otevřel hru, byl ofenzivní, ale i my jsme měli šance na zvýšení náskoku.“

Branka: 45. Krbeček. Rozhodčí: P. Hrubeš. ŽK: Zich, Čorič - Parys. Diváků: 250. Liberec B: Zich - Zeman, Polák, Vulin, Liška - Purič (80. Širanec), Rehák, Čorič, Dostálek (88. Štícha) - Krbeček, Diviš (57. Suk). Jablonec B: Frydrych - Farkaš, Patka, Rathouz, Parys - Kulhánek (69. O. Novotný), Kuželka (77. Šulc), Valenta, Šisler, Steiner - Vukovič.

ARSENAL ČESKÁ LÍPA – VIKTORIA ŽIŽKOV B 4:3 (0:1)

Pražané se ujali vedení ve 21. min. po střele Pilaře. Česká Lípa byla v první půli naprosto neškodná.

Domácím se podařilo srovnat pět minut po příchodu z kabin díky Breitemu, za dalších pět minut už Lípa vedla zásluhou Runta. Jenže potom přišla gólová přestřelka. Hlavička Turka – 2:2, Věchet 3:2, Straka 3:3. V poslední minutě řádné hrací doby si míč v pokutovém území zpracoval Kaňkovský a žižkovskému brankáři nedal žádnou šanci.

Branky: 50. Breite, 55. Runt, 80. Věchet, 90. Kaňkovský – 21. Pilař, 63. Turek, 84. Straka. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: Markuzi (Žižkov B). Diváků: 420. Č. Lípa: Meier - Vrabec, Podolský, P. Novotný, Šafář – Runt (85. Finklár), Řehák (46. Gadžo), Breite, Holeček (73. Kaňkovský) - Věchet, Procházka.