Železný Brod - Vratislavice 1:1 (1:1)

Začátek byl v režii domácích, ale pak hosté hru vyrovnali a přišly i šance. Ve 30. minutě se dostal po dlouhém míči do koncovky vratislavický Pokorný a přes dotírajícího obránce dokázal skórovat. Po deseti minutách si Pokorný únik zopakoval, ale tentokrát nastřelil jen nohy gólmana Braniše. Domácí byli celkem neškodní, ale minutu před poločasem propadl nakopnutý trestný kop od půlky do malého vápna, kam si naběhl Berka a vyrovnal.

Opět vstup do II. půle patřil domácím, jenže šance si vypracovaly Vratislavice. Horáček po chybě obrany, stejně jako Rampáček i Cibulka však ve vápně sice vystřelili, ale vše pochytal Braniš. Na druhé straně Kubsch likvidoval trestný kop ve vápně, podobně jako tutovku Maryška. Posledních dvacet minut se Brod mocně snažil o zvrat, ale vyložené šance již neměl.

Branky: 45. Berka - 30. Pokorný. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Vratislavice: Kubsch - Smolák, Belas, Rampáček, Dlouhý (35. Vrána) - Lang (60. Horáček), Verner, Dlabola, Drbohlav - Pokorný, Cibulka (86. Milan Štěpánek).

Desná - Višňová 3:1 (2:0)

Desná vlétla na hosty jako uragán a již ve 3. minutě se Višňové zatřáslo břevno. Hosté odolávali a ve 14. nastřelili tyč. Pak měli Višňováci dva dobré nájezdy, ale ty góly neskončily. Zato domácí Rác byl ve 21. přesný.Hra byla následně vyrovnaná, jenže přišla 43. minuta a v ní střela ze 30 metrů, která zapadla za záda brankáře Veselého. Tento moment s hosty zacloumal a dostali se do útlumu. Postupně ve II. poločasu srovnali krok a byli herně lepší, jenže při otevření hry domácí trestali potřetí. Hosté dokázali bojovat až do konce a v poslední minutě bombou Šmidrkala alespoň porážku kosmeticky upravili.

Branky: 21. Rác, 43. Zelenka, 75. Holman - 90. Šmidrkal. Rozhodčí: Marek, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Višňová: Veselý - Čejka, Branda, Soukup, Jakl - Cýrus (46. Kopecký), Dobrovodský, Šmidrkal, Havlíček - Mazánek (71. Žežulka), Kepr.

Mšeno - VTJ Rapid Liberec 4:2 (1:1)

Do první šance se ve 2. minutě dostali hosté, Landyš ale na hranici pokutového území nezpracoval centrovaný míč tak, jak by ke gólovému zakončení potřeboval. O 2 minuty později se přihlásili o slovo domácí, když trestný kop Škvora Hanzlík vyrazil a dobíhající útočník mířil nad. Na druhé straně kontroval za další minutu Petr Halama, jehož střela ze 20 metrů skončila vedle. Ve 13. se domácí dostali do vedení, když trestný kop Brože vyrazil Hanzlík nad sebe a padající míč mu mezi rukama proklouzl do branky. Od té doby byli hosté lepší a získali postupně převahu.

Situace po sérii dlouhých autů Halamy L. do pokutového území byly nebezpečné, neujala se Kordíkova střela ze 25 metrů. Domácí zahrozili Brožem, Novák kontroval stejně prudkou střelou, kterou brankář s námahou vyrazil na roh. Rohový kop zahrával Landyš, ke střele se dostal Halama L., ale jeho pokus brankář zblokoval na další roh. Opakovaný pokus dvojici Landyš – Halama L. již vyšel, proti Halamově střele z první neměl brankář Zounek šanci. Ve II. půli pokračovali hosté ve své aktivní hře, z centru Halamy L. orazítkoval Novák prudkou střelou břevno.

Ve 48. byl však kapitán hostů Halama L. vyloučen za zmaření slibně se rozvíjející útočné akce domácích. Z následného přímého kopu překvapil nekoncentrovaného Hanzlíka padáčkem přes zeď mšenský Škvor - 2:1. Hosté se v následujících deseti minutách těžko hledali a po nedorozumění brankáře s vlastním obráncem mohli dokonce inkasovat. Znovu se však zkoncentrovali a uzamkli domácí na jejich polovině. Po centru aktivního Landyše chyběl Husákovi ke gólu krůček. Klíčový okamžik přišel v 76. minutě, když nebylo odpískáno zcela jednoznačné stažení Nováka oběma rukama ve vyložené brankové příležitosti v pokutovém území.

Hosté začali riskovat a i tím domácím bylo umožněno převzít iniciativu na své kopačky. V 78. musel Hanzlík vyrážet Škvorovu přesnou střelu, o čtyři minuty později mu již nepokrytý Lietava odražený míč za záda vrátil a svým sólem si to zopakoval v 85., když unikl ofsajdové pasti. I po čtvrtém gólu se však hosté snažili skóre zkorigovat. Podařilo se to Novákovi z trestného kopu, kdy přesně vymetl pravý horní roh branky, o minutu později další gól nepřidal Hegr po spolupráci s Lukáčem.

Branky: 82. a 85. Lietava, 20. Brož, 48. Škvor - 37. L. Halama, 86. Novák. Rozhodčí: Spanyik, ŽK: 1:1, ČK: 48. Halama L. (R). Diváků: 50. VTJ Rapid: Hanzlík - Stárek J. (82. Lukáč), Halama L., Halama P., Krejčí (63. Husák), Rašín, Kordík, Landyš, Kohl (75. Soukeník) - Hegr, Novák.