Stráž n. N. - Skalice
3:1 (0:1)

Promáčený terén se po sněhové vánici změnil v brambořiště, takže to bylo velmi náročné na fotbal. Stráž měla mírnou převahu, ale nedokázala se prosadit přes vysoké beky. Přestože se hrálo na polovině hostů a Valášek po střele mířil metr vedle, šla do vedení Skalice. Vzápětí domácí Valášek poslal svůj pokus do tyčky. Skalice zahrozila střelcem Nevrlým, jemuž radost zkazil Hýbl a další nadějnou šanci domácí stihli zblokovat. Hosté sice měli víc šancí, ale domácí měli více míč na svých kopačkách. Po bouřce v domácí kabině se hra Stráže zlepšila a mírná převaha se změnila ve výraznou. Hosté hráli jen po vápno a jen Závar v 56. minutě byl nebezpečný. Pak již hráli a dávali góly jen domácí. Nejprve Oberreiterova střela skočila gólmanovi sice nešťastně, ale šťastně pro Stráž. Poté Resl dokončil krásnou akci Krause a stejný hráč se nejlépe orientoval ve vápně a ze skrumáže mířil přesně bodlem. V samém závěru měl šanci navíc Skalický a Oberreiter namířil svůj projektil do boční sítě.

Branky: 62. a 88. Resl, 60. Oberreiter - 15. Nevrlý. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 0:2. Diváků: 40. Stráž: Hýbl - Valášek, Jíra, Skalický, Slováček - Kraus, Soukup, Oberreiter, Vogt (55. Resl) - Horáček, Smrž (37. Klucho).

Nová Ves - Košťálov
1:0 (0:0)

Košťálov se představil s otevřeným fotbalem a hned v 9. minutě domácí zachránilo břevno. Hrálo se od vápna k vápnu v dobrém tempu a ve 30. domácí Svoboda mířil těsně nad břevno. Hosté minutu před poločasem propásli óbr šanci, když hráč před prázdnou bránou skluzem minul. Pak domácí ještě stihli zahrozit Martínkem. Po přestávce to byli hned hosté, kteří po super šanci v samostatném úniku selhali v koncovce. Po hodině hry střílel sice domácí Svoboda přesně k tyči, ale gólman Košťálova svůj tým podržel. Na rozrytém terénu, připomínající tankodrom, se přece jen radovala Ves. Malaga poslal na bránu neslanou - nemastnou střelu, která od tyče skončila v síti. To se již dohrávalo na sněhu oranžovým míčem.

Branka: 85. Malaga. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:2. Diváků: 50. N. Ves: Zahradník - Vávra, Malaga, Martínek, Bartůněk (80. Šisler) - Novotný, Svoboda, Koprnický (60. Nedelčev), Dobiáš - Horoščák, Kouba.

Česká Lípa B – Hejnice
3:0 (0:0)

Ve vyrovnaném boji měla více ze hry domácí Lípa, která do poločasu nastřelila břevno. Oba týmy měly sice své dobré šance, ale nikdo gólmany nepřekonal. Domácím se povedlo jít po hodině hry do vedení, takže Hejnice ve snaze vyrovnat otevřely hru. Dvacet minut trvala naděje na zisk bodu, jenže poté se opět prosadil Kaňkovský a bylo po šanci na úspěch. Domácím se dařilo, nastřelili břevno a tyč a exliberecký Finklár přibalil hostům na cestu třetí gól.

Branky: 60. a 80. Kaňkovský, 87. Finklár. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 0:2. Diváků: 80. Hejnice: Jirák – Řezníček, Jiří Kobr, Leitner, Šulc – Holub, Tučani, Martin Zeman (85 . L. Kobr) – Budka (77. Michal Zeman), Pelikán (71. Severýn), Smola.