Ve dvanácti zápasech nejnižší okresní soutěže padlo 65 branek, nejvíce v Krásném Lese a Bílém Potoce devět. Jediným vyloučeným byl Jakub Pospíchal z Kunratic.

Rozstání B - Vesec B 1:5 (0:2). Domácím svitla naděje proměněným pokutovým kopem na 1:2, ale hosté v rozmezí osmi minut třikrát skórovali a bylo hotovo. Branky: Horáček z pen. Šišlák 2, Háza, Burde, Hauser. Rozhodčí: Ďuriš, ŽK: 2:1, 30 diváků.

Vratislavice B - Krásná Studánka B 3:1 (0:0). Vratislavickým vyšla desetiminutovka po přestávce, ve které třikrát pokořili 59letého Tošnera, který spolu s Tomášem Macháčkem přišli z Gasservisu. Kosmeticky výsledek upravil hostující Chmátal v poslední minutě z penalty. Branky: Salaba 2, Hlava Chmátal z pen. Rozhodčí: Šrajbr, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Bílý Kostel B - Machnín 2:5 (0:1). Kostel stihl do hodiny srovnat na 2:2, ale hostům patřil závěr, v němž třikrát skórovali. Branky: Klíma, Sedlmajer Bárta 2, Fořt, Buchvald, Zbořil. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 3:2, 20 diváků.

Hlavice - Jablonné B 4:0 (2:0). Utkání, které mělo divizní návštěvu, ovlivnilo vyloučení hostujícího gólmana po dvaceti minutách za faul na unikajícího Pytlouna. V přesilovce pak domácí vsítili čtyři kusy. Branky: Hozák, Pytloun, Zejbrlík, Musil. Rozhodčí: Stýbal, ŽK: 1:0, ČK: 20. Hartman (J), 170 diváků.

Oldřichov - Nové Město B 3:3 (2:1). Domácí vedli 3:1, nakonec však plichtili. Hosté srovnali skóre tři minuty před koncem. Branky: Holub, Rybín, Bulíř David, Kadera, Láznický. Rozhodčí: Kverka, ŽK: 1:0, 30 diváků.

Krásný Les - Víska 7:2 (2:1). Brankostroj rozjeli domácí borci hned po příchodu ze šaten ve druhé půli. Branky: Štěpánek 2, Stejskal 2, Folda, Rekšák, Mikan Vojáček, Čejpa. Rozhodčí: Zikmund, bez karet, 30 diváků.

Mníšek - Frýdlant C 1:4 (0:1). Tým hostujících veteránů posílili mladíci Šlejtr s Mauerem. Céčko je poskládané ze zkušených závodníků, kteří v pohodě dokráčeli k výhře. Branky: Skála Capulič 2, Stýbal, Doležel. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK. 0:1, 40 diváků.

Hejnice B - Habartice 3:4 (2:0). Za půl hodiny bylo 2:0 pro domácí, kteří vedli ještě 3:0. Pak se začali hosté trefovat (za osm minut tři góly) a mají cenné tři body z horké půdy Hejnic. Branky: Sirůček 2, Heinzl Vnouček, Rysiowski, Švandrlík, Čumpl. Rozhodčí: Zikmund, ŽK: 3:3, 60 diváků.

Bílý Potok - Kunratice 4:5 (3:2). Potok vedl velice brzy 2:0, pak ještě 3:1. Jenže nestačil pokrýt Reného Pospíchala, který vstřelil hattrick. Rozhodla poslední desetiminutovka a v ní jak další dva góly Kunratic, tak i červená karta pro hostujícího J. Pospíchala, který hlavičkou udeřil protihráče. Branky: Pelinka 2, Hájek, Sivak R. Pospíchal 3, Želonka, Provazník. Rozhodčí: Kozák, ŽK: 1:0, ČK. 88. Pospíchal (K), 20 diváků.

Dětřichov - Dolní Řasnice 1:1 (1:1). Jediný gól domácích zařídil z penalty ve 35. minutě David Ráž. Vyrovnání přišlo hned po třech minutách po střele Edona Knapa. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Jindřichovice - Horní Řasnice 4:1 (2:0). Derby mužstev, která sídlí od sebe 5 km, přilákalo pěknou návštěvu. Ta viděla za půl hodiny dvou gólový náskok domácích, kteří definitivně zlomili odpor soupeře v posledních čtyřech minutách. Branky: Knapp, Hroch, Kopecký, Forman Skabrouth. Rozhodčí: Šrajbr, ŽK: 3:1, 150 diváků.

Pertoltice - Jokers 1:0 (0:0). Pětačtyřicet stupňů na slunci a borci obou týmů udržovali celých 90 minut dost vysoké tempo. Pertoltice byly fotbalovější, Žolíci zase dynamičtější. Ve II. poločase aktivnější hosté nevyužili dvě sóla, a tak přišel trest, který Pertoltičtí v 60. minutě proměnili Jakubem Šolcem v gól. Rozhodčí: Rejf, ŽK: 4:2, 15 diváků.