Stráž n. N. B - Bílý Kostel 2:2 (1:2)

Kostel vstoupil do zápasu nečekaně dobře a za 25 minut vedl o dvě branky. Do poločasu ještě domácí snížili, to když začali hrát přesilovku. Ve II. poločasu se čekalo, že domácí hosty smetou, ale ti jen vyrovnali hru, nastřelili dvakrát břevno a stihli vyrovnat. Proti deseti se tedy až tolik neprosadili, ale také Kostel napálil jednou břevno.

Branky: 45. Cakl, 50. Procházka - 5. Michálek, 25. Ďuriš. Rozhodčí Hrníčko, ŽK: 2:3, ČK: 40. Mizera (BK), 40 diváků. Stráž: Šimek - Kapras, Klucho (70. Veverka), Procházka (85. Fanta), Klokočník - Válek, Balog, Bureš, Cakl - Jirousek, Havlíček (70. Oberreiter). B. Kostel: Ulrich - Mizera, Strnad, Novák (65. Janáček), Černý - Janeček, Michálek, Ďuriš, Laibl - Batthyany, Motejlek.

Nová Ves B - Rozstání 0:0

Vyrovnaný průběh utkání přinesl větší počet šancí domácích. Těm patřily dvě v úvodu, kdy mířili v dobrých pozicích těsně vedle Pošmourný a Malaga. Po půlhodině Maier šel sám na Šťastného, který mu ránu zneškodnil. Hned nato Brambora zachránil při Čihulově střele. V 50. opět netrefil branku Maier, stejně jako Janošík v 76. minutě. V 80. byli hosté blízko gólu, ale po Passianově centru Čihula minul branku.

Rozhodčí Špecián, 50 diváků. N. Ves: Brambora - J. Martínek, Kopic, Malaga, K. Martínek - Slatinka (75. Souček), Fleišman, Musil, Pošmourný - Janošík, Maier (65. Vach). Rozstání: Šťastný - Jeslínek, Čihula, L. Bím, Pomeisl - Kusák, Botka, Passian, Hrubeš - Jirouš, Mikeš (14. M. Bím).