O záchranu hrály ve vzájemném souboji Ruprechtice B a Stráž B, zápas nakonec skončil smírně. Zajímavý duel se hrál i o čelo tabulky, kdy první Doubí zavítalo na hřiště béčka Nové Vsi. Utkání vyhrálo jednoznačně Doubí a jeho náskok před pronásledovateli narostl na 12 bodů. Druhá Višňová B totiž neuspěla na hřišti Bulovky.

Naopak venku bodoval Hrádek B, který se díky šťastné výhře v Raspenavě posunul na druhé místo. Ve zbývajících zápasech porazily Jindřichovice na jaře nebezpečný Gasservis a Český Dub si doma snadno poradil s Bílým Kostelem.

Bulovka – Višňová B 2:1 (0:0)

Zásluhou obou mužstev se jednalo o kvalitní zápas. Oba týmy hrály ofenzivně, výborně ale chytali oba brankáři. V první půli se vyznamenal především gólman Bulovky Závůrka, který předvedl několik bravurních zákroků. Střelcům se podařilo na gólmany vyzrát až v závěru. Hosté se ujali vedení v 72., kdy se Zach dostal za obránce a přehodil lobem vyběhnuvšího Závůrku. Díky maximálnímu nasazení se však Bulovce podařilo vývoj skóre otočit ve svůj prospěch. Za pět minut srovnal Hofman, který v pádu usměrnil do sítě hlavičku svého spoluhráče. Vítězný gól dal šest minut před koncem Fanta, jemuž sedla rána z 30 metrů z přímého kopu.
Branky: 77. Hofman, 84. Fanta - 72. Zach. Rozhodčí Jirák, ŽK 1:1, 70 diváků. Bulovka: Závůrka – Kožarik, Fanta, Veselovský, Lengál – Pavlů, Krivčík (80. Bílek), T. Čuřík (67. M. Čuřík), Treteník - Hofman, Smolný. Višňová: Pešek – Nejedlo, Kaniok (60. Chládek), Šadlenka, Branda - Dobrovolný, Coufal, Labský, Zach – M. Jakl (46. Žežulka), Šolta.

Český Dub B – Bílý Kostel 3:0 (1:0)

Hrálo se za stále převahy domácích. Rezerva Dubu vyhrála první poločas 1:0, spravedlivější výsledek vzhledem k dění na hřišti by byl 4:0. Kostel branku Dubu ohrozil jen při několika brejcích, do vážnější šance se ale nedostal. Po změně stran se hrálo podle stejných not, tentokrát ale dokázali domácí využít dvě ze svých šancí. Za stavu 3:0 kopal Dub penaltu, J. Havlík ji ale nedal. Oba týmy dohrávaly o deseti, v 70. minutě viděli po faulech ve dvou různých soubojích druhou žlutou kartu znamenající červenou dubský Najman a střídající Batthyáni z Kostela.
Branky: 23. Najman, 65. Pavlů, 67. Flanderka. Rozhodčí Nácovský, ŽK 3:3, ČK: 70. Najman - 70. Batthyáni, 50 diváků. Český Dub: Kobachidze – Trepera, L. Havlík, Chmelík, Jandus – Flanderka, Najman, Pavlišta (50. Pavlů), Linke – J. Havlík (75. Pytloun), Jiránek. Bílý Kostel: P. Ulrich – Šindelář (60. Batthyáni), Michálek, F. Ulrich, Černý – Vitík (81. Šanda), Janáček, Strnad, Ďuriš – Binar (63. Novák), Motejlek.

Nová Ves B – Doubí 1:4 (0:2)

V zápase dvou týmů z čela tabulky byli lepším týmem hosté, a už v 1. půli si díky Lukášovi Zemanovi vypracovali dvoubrankový náskok. I po změně stran mělo Doubí navrch a svůj výborný výkon korunoval Lukáš Zeman v 64. minutě, kdy zkompletoval hattrick. Domácí se prosadili až čtvrt hodiny před koncem. Kopic sice nedal penaltu, ale po rohovém kopu se trefil Vach. Poslední slovo v utkání ale měli hosté, pět minut před koncem se prosadil střídající Vojtěch Zeman.
Branky: 75. Vach - 14., 23. a 64. L. Zeman, 85. V. Zeman. Rozhodčí Zelenay, ŽK 2:4, 50 diváků. Nová Ves: Kos – K. Martínek, J. Martínek, Malaga, Anděl – Slatinka, Fleišman, Janošík, Kopic – Koprnický, Vach. Doubí: Tonev – Šikýř, Gruncl, Suchan, Winkler, Stříbrný – Koutský, L. Zeman (75. V. Zeman), Šlambor – P. Martínek, Haunold (68. Kolner - 90. Doležal).

Ruprechtice B – Stráž B 2:2 (1:1)

Vyrovnaný zápas, v němž se Stráž snažila o kombinační fotbal a domácí hráči spíše preferovali nakopávané balóny. Do vedení se dostali hosté už ve 3., kdy po chybě Koška unikl po straně Havlíček a prostřelil brankáře. Ruprechtice vyrovnaly ve 34., kdy míč zapadl do sítě po dobře kopnutém trestném kopu Koška skoro z poloviny hřiště. Hosté se znovu dostali do vedení krátce po změně stran, kdy znovu utekl Havlíček a samostatný průnik přesně zakončil. Ruprechtice opět vyrovnaly po standardce, kterou tentokrát zakončil hlavou Koťátko. V závěru byli blíže k vítězství domácí, akci ale zakončil Koťátko jen střelou do tyče.
Branky: 34. Košek, 56. Koťátko - 3. a 51. Horáček. Rozhodčí Jirák, ŽK 0:3, 30 diváků. Ruprechtice: Holub – Řepka, Kudláček (70. Urban), Macaj, Vojtíšek (80. Morávek) – Spudich, Pour, Prokop, Košek – Karlík (75. Cihlář), Koťátko. Stráž: Šimek – Houska, Žoček (88. Neumann), Horáček (70. Kosiewicz), Klokočník – Kraus, Novák, Bureš, Hruboň – Oberreiter, Kittner.

Dětřichov – Osečná 6:6 (5:3)

První čtvrthodinka vyzněla pro domácí. Na šance vyhráli 6:0, na góly ale jen 2:0. Další patnáctiminutovka patřila Osečné, která si vypracovala tři šance a všechny proměnila. Závěr první půle ale opět patřil domácím, kteří třemi góly opět strhli vedení na svoji stranu. Když po změně stran zvýšil Bernkopf už na 6:3, zdálo se, že si domácí připíší tři důležité body v boji o záchranu. Jenže Dětřichov závěr zápasu nezvládl a a hosté dokázali v nastavení vyrovnat, když kop Novotného z trestného kopu z poloviny hřiště prošel netečován houštinou těl ve vápně až do sítě.
Branky: 3., 35., 43. Kareš, 45. Skalický, 12. Vágner, 69. Bernkopf - 17. Jarý, 21. z pen. Hunka, 28. Tomáš, 69. Kovář, 78. Pytloun, 93. Novotný. Rozhodčí: Špecián, ŽK 1:1, 40 diváků. Dětřichov: Ráž – Vízner, Prokopec, Krejcar (46. Přibyl), Válek – Kareš, Chmátal, Mičunovič, Bernkopf (65. Novotný) - Vágner, Skalický (60. Netolický ml.). Osečná: Křáp – Jemelka (80. Rybář), Novotný, Pittner, Landsman (46. Pytloun) – Tomáš, A.. Kysela, Jarý, Čapek - Kovář, Hunka.

Raspenava – Hrádek B 2:3 (2:1)

Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro rezervu Hrádku. Hosté se ujali vedení ve 24. minutě, kdy unikající Fujáček prostřelil z hranice velkého vápna vyběhnuvšího brankáře Raspenavy. Domácím se podařilo do přestávky otočit skóre ve svůj prospěch. Ve 33. minutě nejprve po faulu na Cifru proměnil M. Zeman penaltu a domácí kanonýr přidal další gól za pět minut, kdy po samostatné akci se dostal z křídla do vápna a tvrdou střelou se trefil ke vzdálenější tyči. Po změně stran se hrál nadále vyrovnaný fotbal, góly ale stříleli již jen hosté. Z penalty nařízené za faul Koprnického vyrovnal dvacet minut Dočekal a v poslední minutě rozhodl o zisku tří bodů pro Hrádek střídající Farský, který hlavou usměrnil centr z trestného kopu.
Branky: 33. z pen. a 38. M. Zeman – 24. Fujáček, 70. z pen. Dočekal, 90. Farský. Rozhodčí Soukup, ŽK 4:5, 70 diváků. Raspenava: Farkaš – Burgr, Koudelka, Gorol, Vancl - Šámal, J. Koprnický, Martinů, M. Zeman - Malinský (12: Cifra), Plůta. Hrádek: Manhart – Dočekal, Vlček (46. Scheufler), Bobajovský, Marek – Fujáček (73. Farský), Stránský (59. Šašek), Laluch, Chovanec - Morávek, Šulc.

Jindřichovice - Gasservis 2:1 (0:1)

První velkou šanci zápasu měl Tauš, ale Lachčina v bráně Gasservisu se proti němu prezentoval výtečným zákrokem. Na druhé straně, v 17., nevyšel domácím ofsajd systém a J. Šolc, který běžel sám na branku, balón poslal podél vyběhnuvšího gólmana do sítě. Hosté poté měli míč častěji na kopačkách, jejich akce ale končili na hranici vápna. Po přestávce začaly Jindřichovice náporem a Bulíř z trestného kopu trefil břevno. V 61. prošel přes půlku hřiště kapitán Kopecký a jeho průnik zastavili hosté až za cenu faulu ve vlastním vápně. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Tauš. Vyrovnání domácí povzbudilo a zbytek utkání se odehrával již v jejich režii. Vypracovali si několik šancí, ale Vološín, Hradec ani Tichý je nedokázali proměnit. Ujala se až akce Bulíře, který vysunul Lopuszynskiho, jenž poté obešel tři hráče, položil si i gólmana a přehodil ho.
Branky: 61. Tauš z pen., 76. Lopuszynski - 17. J. Šolc. Rozhodčí Dobrovolný, ŽK 2:1, 69 diváků. Jindřichovice: Rezler – Kopecký, Zobal, Jakl, Matoušek - Lopuszynski, Hradec, Bulíř, Tauš (69. Forman) – Tichý (88. Hroch), Vološín (83. Knapp). Gasservis: Lachčina – Semerák, Vrabec, Macháček, J. Šolc – Sonntag, Smejkal, M. Šolc, Frolík – Louda, Švanda (80. Vevera).

Dohrávka 16. kola:

Bílý Kostel – Osečná 4:0 (1:0)

Zápas byl vyrovnaný dvacet minut. Domácí se sice ujali vedení, Osečná ale z jedné akce trefila tyč. Postupem času začal mít Kostel navrch a po přestávce již dění na hřišti ovládl.
Branky: 15. a 75. Michálek, 60. Mizera, 85. Novotný. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK 1:1, 40 diváků.